2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Aslnda haklisin. Benm eski gebeligimde doktorumda bir hafta ondeydi devlette gunundeydi. Haftaya once devlettekine gitmeye calisacam tabi randevu bulabilirsem

Adetime göre 6 haftalık bugün doktorumda keseye takılmadı önemli değil dedi o buyur hep dedi evet hesap uymuyor bizimde bebeğim iyi olsunda kese önemli değil zamanla.oda duzelir

Gözün aydın sırada kalp atışı var ikimiz için de

Gözün aydın sırada kalp atışı var ikimiz için de
Evet cnm rahatladm. Her sey iyi gidecek die dusunuyorm. Arada kotu hisler geliyor ama hemen toparliyorm. Sonucta agri yok kanama yok ters bir sey olsa vucut mutlaka uyari veriyor die dusunuyorm. Simdi keyfini cikarmak istiyorm ☺

Evet cnm rahatladm. Her sey iyi gidecek die dusunuyorm. Arada kotu hisler geliyor ama hemen toparliyorm. Sonucta agri yok kanama yok ters bir sey olsa vucut mutlaka uyari veriyor die dusunuyorm. Simdi keyfini cikarmak istiyorm ☺
Karından görmesi de iyi olmuş benimkini hatırlarsan göremediği için alttan bakmıştı öyle görmüştük. Bende de akıntı kan ağrı vs yok arada iğne batıyor orası yanıyor gibi oluyor başka bir şey yok. Arada kaşıntım rahatsız ediyor sadece umarım sorun olmaz ph dengem bozuldu bir süredir kurtulamadığım bir kaşıntı var Dr bişey olmaz dedi ama krem kullanmıyorum ne olur ne olmaz diye.

Canım benim kini duzeltebilirmisin 5+3 kese yaz 6+0 kalp atışı yaz çünkü benim kese büyük adet tarihime göre soyleyeceğim sana. Sen böyle yazabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…