2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar herkese merhaba ben bugün doktora gittim 6+0 günlük adet tarihime göre doktor kesemi ölçtü 7+4 çıktı pazartesi gitmiştim 6+2 çıkmıştı dört günde o kadar olmaz yani 6+6 olur yani en fazla sordum kese önemli değil dedi bebek kaç haftalık unutun sormayı kafam karıştı ya kalp atışını vajinal duydum

Ayyy kiz olsa cok iyi. Ama tabi saglkli olsun da. Uc cocuk zor olmayacak mi. Ya simdiki cocuklar cok fenaa. Esin yardmci oluyor mu.
Cok şükür oluyor canım valla Allah'ın verdigine diyecek hic birseyimiz yok sonucta isteyerek olmadi aldirsakmi diye bile lafını ben ettim bakamazmiyiz felan dedim ama esim cok kızdı rahmetini veren allah rızkını da verir diye bidaha da söylemedim hic sukur evlatlarima allah sağlık uzun ömür versin karnımdakinide sağ salim Doğurmayı nâsip etsin daha benden bu kadar artık

Yok canım yazmıyor sadece yerleşmesi iyi dış gebelik değil dedi.Boş olabilir mi dedim bilemeyiz süreçte birlikte göreceğiz dedi.Ama benim bulantilarim falan oluyor insallah her şey yolundadır
Ben de gram belirti yok. Sadece uyku hali var hafif. Benm 6. Haftadan sonra basladi gebeliklerimde. Insallh sknti yoktur ama belirti iyi bir sey. Saglkli gebelik anlamina gelio.

Amin cnm. Rabbm saglkla kavustrsn.kardesten guzel ne var bu dunyada.Ben cok istiyorm 3 cocugum olsn iiki hep az gelio ama malesef bir tanesine bile zor yetisiyorm eksigim cok oluyor.

Gittim canım kese var yolk saç var kanama alanı yok ama kese biraz bozulmuş sanki ama şuan o kadar da anlamlı değil dedi.baska bı doktora gittim her kese yuvarlak olacak diye bir şey yok bence normal haftaya gel dedi
Benm de yuvarlak deil ama bisi demedi doktorum.yolk sac bile gormussn o bebek var anlamina gelio allahn izniyle bisi olmaz. Kanama alani da yokmus ne guzel Kac gorunuyordu kesenin haftaasi ve boyu.

Ya şimdi ben pazartesi gittim yolk kesesi olmuş dedi hafta ya gel bebeği görelim dedi bugün gördük kalp atışı dinledik.vardi yeni atmaya başlamış dedi az di.yani hareket etme dedi dinlicez dedi pazartesi kesem 6+2 di bugün gittim 7+4 çıktı bebek adetime göre 6 haftalık tam bugün keseyi sordum dedi o önemli değil dedi büyüyen bir şey dedi anlamadım yani bebek kaç haftalık sormadım unutum haftaya gel dedi o yüzden kaffam karisik bebek geriden mi geliyor niye böyle anlamadım

Anladım canım sıkma canını ya aksi bir durum olsaydı söylerdi diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…