2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Bilmiyorum bende keseye takıldim ya benimde kese hızlı büyüyor 🤣 inşallah bir sıkıntı çıkmaz artik
Kız niye sıkıntı çıksın minik bı an önce doğmak istiyor gibi düşün ben aksine çok sevinmiştim ve ne yiyorsam aynısını yemeye devam ettim hızlı gelişsin büyüsün bebiş diye 😂

22 kasım son regl tarihim bugun 11 gün gecikmeyle kan vermeye gittim betam :10906 cıktı bakalım henuz ultrasyon ve kalp atımı ıcın erken oldugunuz düşünüyorum 5+5 gıbı gözüküyor

Kız niye sıkıntı çıksın minik bı an önce doğmak istiyor gibi düşün ben aksine çok sevinmiştim ve ne yiyorsam aynısını yemeye devam ettim hızlı gelişsin büyüsün bebiş diye 😂
Ya kese yorumlarına baktım çok öyle varmış artık hayırlısı ne gelirse Allah'tan

Merhaba tabloda yazan bilgileri yazarsanız ekliyim hayırlı olsun :)
TESEKKÜR EDERİM YAŞIM 33 2. ÇOCUĞUM OLACAK SON REGLİM 22 KASIM 5+5 GİBİ DEDİ DOKTORUM SADECE KAN VERDIM KESEYE VE KALP ATISINA HENUZ GITMEDIM BEBEK DOĞUM TARİHİ 26 AĞUSTOS OLARAK TAHMINIM BEBEK CİNSIYETİ KIZ DUSUNDUGUM İSTANBULDANIM

X