2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Yaşım 25 ilk çocuk son regl 20 kasım 5+0 fa doktora gittim keseyi gördük. Kalp atışı için 3 ocakta gideceğim İzmirde yaşıyorum. Tahmini doğum tarihi 28 ağustos hissettiğim kız listeye eklermisin
Sat tarihimiz ayniymis. Ultrasynda kac gorunuyordu bebginiz acaba. Ben bugun gordm keseyi 5+1 mis kesem. Yolc sac goremedik

Kızlar merhaba 5+2 benim aşırı derece halsizlik ve mide bulantı hissi var hiç rahat hissetmiyorum ayaklarımın altı yanıyor arada ateşim çıkıyor sizler nasılsınız
Bende bugüne kadar çok iyi gidiyordum bugün birden baş dönmesi ve mide bulantısı başladı 7+6 bugün

Hemen öyle düşünme.ya daha hiç bir şey belli değil ben gittiğimde kalp atışıni duymam sanıyordum inan Allah büyüktür ya sabır işi sadece sen daha hiç gitmedinmi
Kaç haftalık şuan betaya göre değerlendirmek çok doğru değil. Keseyi gördünüz mü?
4+4 de keseyi gördük. bugun 5+6 keseyi erken gördüm diye bı umut kalp atışı da duyarım dedim ama kesede şekil bozukluğu varmış o yüzden moralim bozuldu. Yolk saç var kese sata göre uyumlu. Benim bir oğlum var tüp bebekle kendim de gebe kalabiliyorum ama düşüyor. 3 düşüğüm var ve hiç kalp atışı oluşmadı onlarda. Haftaya cuma gidicem kritik bir zaman benim için

Banada zor. Geliyordu süpriz oldu en büyük oğlum 9na gircek küçük 3e gircek ikiside oglan buda süpriz olunca bu bari kiz olsa sağlıkla dogsa diyoruz artik napalim
Benimde büyüğü 7 ye girecek ortanca 3 e girecek şubat doğumlu. Bende 2021 martı takip ediyordum ama erken geldi benimki. Bizim de ikisi erkek Üçüncü süpriz oldu bizde kız olsa diyoruz ama sağlıklı olsun en güzeli. Ortanca oğlum kromozom anomalisi. Ondan erkekte olsa farketmez sağlıklı olsun yeterki diyorum.

Maşallah çok sevindim senin adına. Bende 3 gündür minik akıntılarım var açık kahve hem onun hemde zamlanmadan tahlilleri yaptırayım diye tekrar gittim ama zamlanmış 1 hafta önceden uyanıklar baya. Progestan başladı her ihtimale karşı hemde alttan baktı kanama varmı diye yolk sacını görmüş olduk şükür ama kese 5+0 görünüyor. Ben 6+3 üm.

Umutsuzluğa kapılmayın zaten burdaki çoğunluk sizin bugün gittiğinizden 1 hafta sonra kalp atışı duydu. Doktorlar kese göründükten 2 hafta sonra çağırıyor sizin daha 1 hafta olmuş.

Anlıyorum peki kan pıhtılaşması sorununuz var mı?

Kızlar merhaba 5+2 benim aşırı derece halsizlik ve mide bulantı hissi var hiç rahat hissetmiyorum ayaklarımın altı yanıyor arada ateşim çıkıyor sizler nasılsınız
Bende 5+1 ve sürekli uykum var halsizlik çok fazla ama bulantı yok. Benim arada kasıklarda iğne gibi batma ve yanma oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…