2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Şikayetiniz neydi
Bi süredir baş dönmem hafif mide bulantım vardı bir süredir de bebeğin hareketleri azalmıştı ama ara ara yine çoğalıyodu ebe normal olduğunu söylemişti bir de birden halsizlik çöküyodu 2 3 gündür de grip olmuştum acile gittim orda kan testi vs yaptılar tansiyonum gayet normal çıkıyodu çocuğa giden kan akımı da çok iyi falan dediler ama ertesi gün arayıp tekrardan hastaneye kontrole gelmemi istediler kan değerlerimde anormallikler çıkmış günüm de geldiği için riske atmaya gerek yok dediler

Bi süredir baş dönmem hafif mide bulantım vardı bir süredir de bebeğin hareketleri azalmıştı ama ara ara yine çoğalıyodu ebe normal olduğunu söylemişti bir de birden halsizlik çöküyodu 2 3 gündür de grip olmuştum acile gittim orda kan testi vs yaptılar tansiyonum gayet normal çıkıyodu çocuğa giden kan akımı da çok iyi falan dediler ama ertesi gün arayıp tekrardan hastaneye kontrole gelmemi istediler kan değerlerimde anormallikler çıkmış günüm de geldiği için riske atmaya gerek yok dediler
Çok geçmiş olsun sağlıkla gelsin inşallah 🩷🩵

Allah yardımcın olsun canım haftan gayet güzel bende gebelik zehirlenmesi geçirdim ilk gebelikte bunda da sürekli kontrol altındayim

Canım aynı süreci yaşadım seninle biliyorsun. Bak benim bebito 37+2'de 2250 Gr doğdu, hastaneden 2065 Gr çıktık. Sarılık değerini yüksek gördüler, dün gece ışın aldı bugün eve geldik ve herşey gayet yolunda çok şükür. Çok korkmuştum ben ama şunu anladım bebeğin doğum kilosu çok önemli değil, yapısı biraz etkiliyor bazı durumları. Bizimki çok zayıf doğdu ama güçlü bir bebek olarak doğdu. Doktor dedi protein ağırlıklı beslendin, kilo almadı bebek evet ama dirençli bir bebek oldu. Yani hamur beslenip 4 kg bebek doğurmak aslında iyi birşey değilmiş. İçin rahat olsun bak, beni düşün aklına kötü şeyler gelince. Aynı durumdayız ve korkulacak hiç birşey olmadı, seninde olmayacak Allah'ın izniyle 🤲🏻♥️
İnşallah benimkine de protein yaramıştır. O kadar et süt tükettim ki doğumdan sonra vegan mı olsam diyorum 😋

Kızlar bebeğim emerken iki üç kere çekince yoruluyor duruyor hızlı hızlı çok yorulmuş gibi nefes alıyor, emmede sıkıntı yaşıyoruz neden sizce ? Düzelir mi?
Canım bir de bebek emerken işaret parmağını cenesinin altına koyarak destek ver çabuk yorulmaması için

Ssda_ Ssda_ canım ya doruk emmiyor.Makineyle çekiyorum 5cc geliyor kafayı yiyorum doğum yapalı 1 hafta oldu.Beslak ve b12 kullanıyorum ama oluyor acaba sağımda mı hata yapıyorum sen nasıl yapıyorsun

Ssda_ Ssda_ canım ya doruk emmiyor.Makineyle çekiyorum 5cc geliyor kafayı yiyorum doğum yapalı 1 hafta oldu.Beslak ve b12 kullanıyorum ama oluyor acaba sağımda mı hata yapıyorum sen nasıl yapıyorsun
Ne kadar su içiyorsun canım? Ben Vera doğduğundan beri 3 saatte 1 sağım yapıyorum. Genellikle 20 dakika☺️ sen nasıl yapıyorsun

Allah yardımcın olsun canım haftan gayet güzel bende gebelik zehirlenmesi geçirdim ilk gebelikte bunda da sürekli kontrol altındayim
Çok teşekkür ederim 🙏☺️ evet doktorlar da beklemenin bir anlamı yok riske atmayalım dediler ama beklemiyordum böyle birşey. Bebekte baya aşağıdaymış açılman da 1 2 parmak kadar dedi suni sancıya gerek olmasa daha iyi olucak

X