2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar bende de gebelik zehirlenmesinden şüpheleniyorlar perşembe günü sabah hastaneye yatırıp suni sancıyla doğumu başlatıcaklar
Geçmiş olsun bende yaşıyorum ama 33. Haftada olduğum için ilaç kullanıyorum. Doktor 37 ye kadar tutmaya çalışacağız dedi sizin.kacinci hafta. Benim ilk gebeliğim de aynı şikayetten erken oldu

kızlar aranızda su sızıntısı yaşayan var mı? Nasıl oluyor miktarı nasıl anlaşılıyor 36+6 benim bugün çamaşırım sürekli ıslaktı ama kokusuz su gibiydi..

Bi süredir baş dönmem hafif mide bulantım vardı bir süredir de bebeğin hareketleri azalmıştı ama ara ara yine çoğalıyodu ebe normal olduğunu söylemişti bir de birden halsizlik çöküyodu 2 3 gündür de grip olmuştum acile gittim orda kan testi vs yaptılar tansiyonum gayet normal çıkıyodu çocuğa giden kan akımı da çok iyi falan dediler ama ertesi gün arayıp tekrardan hastaneye kontrole gelmemi istediler kan değerlerimde anormallikler çıkmış günüm de geldiği için riske atmaya gerek yok dediler
Çok geçmiş olsun ❤️‍🩹 sağlıkla gelsin bebiş. Bu şikayetler bende de var aynısı hemde kan verecektim hastanenin sistemi bozuldu haftaya gel dedi doktorum. Hangi kan değerleri anormal çıktı acaba

Geçmiş olsun bende yaşıyorum ama 33. Haftada olduğum için ilaç kullanıyorum. Doktor 37 ye kadar tutmaya çalışacağız dedi sizin.kacinci hafta. Benim ilk gebeliğim de aynı şikayetten erken oldu
Teşekkür ederim size de geçmiş olsun benim şuan 38+4 ilaç vs vermediler zaten tansiyonum yüksek çıkmıyo ama riske girmeye gerek yok dediler 38+6 da suni sancı vericekler

Çok geçmiş olsun ❤️‍🩹 sağlıkla gelsin bebiş. Bu şikayetler bende de var aynısı hemde kan verecektim hastanenin sistemi bozuldu haftaya gel dedi doktorum. Hangi kan değerleri anormal çıktı acaba
Teşekkürler ☺️ canım inan hiç bilmiyorum hangi testlerini yaptıklarını çünkü sonuçları vermediler bakabileceğim bi yerde yok

Ben onu hiç duymadım ama karaciğer enzimleri için test vermiştim 15 gün önce falan temiz çıkmış sadece kaşınıyor ama kırmızı leke falan yok çok az var bende sıcaktan dir diye düşünüyorum
Testi tekrarlayın bakalım 15 günde değişmiş olabilir dikkatimi çekti bir kaç gündür kaşınıyorum demişsiniz.

Ssda_ Ssda_ canım ya doruk emmiyor.Makineyle çekiyorum 5cc geliyor kafayı yiyorum doğum yapalı 1 hafta oldu.Beslak ve b12 kullanıyorum ama oluyor acaba sağımda mı hata yapıyorum sen nasıl yapıyorsun
E bebek de süt arttırıcı malt var . İlk bebeğimde çok faydasını görmüştüm yeşil renkli olanı kullandım.

Bende ebebek kendi sitesinden malt içeceği 12 al 6 adet öde kampanyası vardı aldım. Süt arttırıyor bestlak damla ve golden goat mama aldım son rötuşlar artık :anne:

Kızlar günaydın, az önce kontrolüm vardı. Kendi hesaplamamıza göre 36+3üm bugun. Doktorumun bize verdiği kağıda göre 39+2. Ne olur bu işin sonu 😊 ben 10 güne bebeğimi elime alırım diye düşünüyordum. Doktorum ise ağustosun 10-20 arası doğumu gerçekleştiririz dedi. Geçen hafta 3100 gram idi. Şu an ağırlığı 3438 gram. Siz tecrübeli annelerin fikrini öğrenmek istiyorum

X