2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Hormonlarımız iyice coştu bana kalırsa sona yaklaştıkça duygularımız birbirine karıştıaz kalmış sizin de kavuşmanıza bu gidişle çoğumuz Temmuz annesi olacağız
Evet genelde hep öyle olur zaten beklenilen tarihte gelmezler hormonlar kaygı,stres hepsi bir arada olunca ağlak ve öfkeli oluyoruz

Canım benimki erken prematüre olduğu halde sezaryende ten teması yaptırdılar iki dakika da olsa, yapıyorlar yani merak etme ama yine de talep et tabi
İnsallah canim ama ben böyle 10-15 dk kalsın istiyorum ama sanmıyorum yapmazlar sanırım. Sen nasıl oldun bebis nasıl ?

dogum paketi aldigin icin mi hakkiniz dediler yoksa su yenidogan ucreti talep edilemez olayondan mi dediler acaba
Canım bilmiyorum ki doğum ücreti, 2 gecelik hastane yatışı ve bebeğin ilk kontrolleri ve 20 günlük tüm muayeneleri bu ücret dediler. Benim hastane biraz ilginç normal doğum ücreti sezeryandan daha pahalı, normal de tam tersi oluyordu

Ay bence her yerde doğum ücretleri almış basıni.gidiyo arkadaşım normal 30 sezeryan 35 en aşağı. Bir de çıkıp diyorlar en az 3 çocuk diye. Bu kadar pahalilikla nasıl altından kalkalım ki. Ssvd 60 binden basliyo zaten. Alışverişi ilacı şunu bunu oluyorsun 100 binlik.

Ben Kastamonu'da yaşıyorum burada daha uygun. Sezeryan 28 bin, normal doğum 35 bin. Ama peşin istiyorlar ücreti, imkanı olmayan için çok zor cidden. Suit oda istersen de ekstra 6,5 bin dediler.

Valla canım ben devlette yapicam eşim hamileligimin başından beri aylığa bağladı beni biriktirsem doğum ucretimi çıkarmıştım rahat ama ücretsiz doğum varken niye veriyim o kadar para ilk çocuğum özelde doğmuştu ikiside devlette artık devletlerin de ozellerden farkları yok birde erken doğum kuvez falan doğum ücreti dahada katlanıyor ben açıyorum artık verilen paraya yaştan dolayı mı bilmiyorum yada ekonomik kosullarmi

Ay canım çok haklısın. Önceden özeller çok cüzi miktarlarda muayene ve doğum ücreti aliyordu şimdi ateş pahasi. Bana da sorarsanız şehir hastaneleri doğum için çok güzel ortam.olarak . Hem doktor hem odalar konforlu. Ama ben ssvd yapacağım için mecbur özele gidiyorum. Devlette destekleyen doktor bulmak imkansız. En azından benim olduğum şehirde yok. Keşke olsaydı da ben de devlette doğum etseydim. 60 bin TL para vermek hiç kolay değil bize de

Ne zaman doğurcaksınnn açılman da var

Ne zaman doğurcaksınnn açılman da var
Gelmediiii benimmmm kizzzz ayyyy bir ateşler basiyo bir belime alt tarafıma ağrılar giriyo ama düzenli birşey yok su da yok. Beklemeye devam hanım efendiyi . Beni dokuz dogurtuyo kız dualarınızı bekliyorum sayfaca gayri gelsin de kucağım da tasiyayim azcikta minciklayip seveyim

Seninki keyfi değil canım mecbur iste inşallah sağlıklı sıhhatli yavrularımızı kucağımıza alırız

Kızlar bugün civile gittik çocuklar çok yordu beni küçüğüm ordan oraya koşuyordu bir ara asansöre bile sıkışıcaktı aman allahım koşamadım bile. Annem de bizimleydi ama o bebe kıyafetlerine dalmıştı. Eve gelinceye kadar maf oldum zaten dışarıda da baş ağrısı tuttu parol aldım eve gelince de şiddetli bir adet sancısı tuttu panik olmasınlar diye annemlere söylemedim yani parol da almıştım dışarıda ona rağmen. ödüm koptu. Biraz uzandım ama bir 10 dk sürdü bu ağrı. Şuan biraz daha iyiyim ama sancı mıydı o emin de değilim ama baya o ağrıdan kıvrandım şimdi gelsin istemiyorum bebekte çok hareketli. Annemler çocukları da alıp düğün vardı oraya gittiler inşallah doğurmam

Benim de öyle ya belime de ağrı giriyor 10 dk şiddetli adet sancısı çektim. Ama parol almıştım onun etkisi ile mi nedir biraz daha iyiyim ama ara sıra kasıklarda batma oluyor. Şimdi doğuma hazır değilim ben ağustos annesi olmaya and içmişim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…