2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Amin inşallah canım. Bende benim biberonlara baktım başlıklar ikisininde 2 numaraymis bugün karıştırıp onlardan biri ile süt vermişiz 10 dk emdi içemedi uyuyakaldı
Canım 2 numara yenidogan Orta akım zaten daha rahat içer 1 numaraya göre
Ssda_ bak cnm biberonda burada yazıyor

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-21-11-13-55-600_com.android.chrome.jpg
    49,8 KB · Görüntüleme: 29
Kızlar size tavsiyem kendi aileniz de dahil kimseyi çağırmayın yardıma, ablam geldi destek için aşırı panik bebek uyumasa bişe var diyor, çocuğu karanlıkta yatırmaya çalışıyoruz sürekli ışığı açık bırakıyor açık kalsın diyor, başına kuran koyun diyor, al basar falan diyor çıldırdım resmen ya

Yapma ya en büyük korkum benim bu olay. Herkesin akıl vermesi . Mecbur bende en azından 1 2 hafta destek alacağım ilk çocuğumuz diye

Ay o ne kız tövbe tövbe. Güzel bir dille söyle gitsin. Valla benim her iki bebekte annem yardım etti üç ay kadar sorun yaşamadım. Bu sefer ben annemlere geldim. Ama ablan da olsa seni lohusa halinle panikletmemeli.

Ayyy kuzum o mümkün değil maalesef bizimkiler buradalar cumaya da eşimin annesi ve babasi gelecek. Annem çok çocuk bakamaz kayinvaldem iyi o konuda ama çalışıyorlar ben de korkuyorum hastalıktan vs çok salgın varmış buara yani strese girdim o konuda napicaz bilmiyorum. Umarım kimse hasta olmadan süreci atlatırız dua ediyorum valla.

Kızlar bebeğin suyu sızıntı halinde geliyorsa nasıl anlarım? Ya fark etmeden idrarımı kaçırıyorum baskıdan ötürü ya da suyum sızıyor. Peçeteye damla damla ıslaklık geliyor. Nasıl anlayabilirim? Daha önce doğum yapanlar nasıl anladı?

Ay bir an önce sağlıkla al inşallah

Benim ilkinde suyum sızıntı olmadan şırıl şırıl gelmişti onu anlamamak mümkün değil
Ama şimdi senin dediğin gibi hep bi ıslaklık var.Yarın kontrolüm var sorucam bakalım yazarım sana da

Benim annem daha doğmadan kaç aydır bunları anlatıyor hatta kat kat kötü hikayeleri artık sinirlerim bozuldu yapacak bir şey yok üstelik doğumdan sonra mecbur yanımda kalacak alttan almayınca giderim ne yaparsanız yapın diyor bakalım doğumdan sonra neler olacak kavga gürültü bağırış vs. Geçici bir süreç diyip sabretmeye çalışıyorum inşallah kısa sürede toparlanıp bebeğinizle başbaşa kalırsınız ben onu diliyorum gerçekten zor bir durum.

Bende de hep ıslaklık oluyor canım , doktor suyun çok iyi dediği için ben onu akıntıya yordum, doğum yaklaştıkça akıntı artarmış

Benim de ayını bence idrar torbasına baskıdan azcık kaçıyor biraz da akıntı var karışıyor benim suyu iyi dediği için geleni önemsemedim

Bende de hep ıslaklık oluyor canım , doktor suyun çok iyi dediği için ben onu akıntıya yordum, doğum yaklaştıkça akıntı artarmış
Benim de ayını bence idrar torbasına baskıdan azcık kaçıyor biraz da akıntı var karışıyor benim suyu iyi dediği için geleni önemsemedim

kızlar bugün bebeğin odası için boya temizlik falan yaptık çok eğildim,kalktım valla bide üstüne söylemesi ayıptır dürüm yedim acıydı.inşallah doğuma falan gitmem burdan biraz kasıklarım ağrıyor.Hepsi de doğumu tetikliyor bişi olmaz umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…