2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Canım henüz doğum yapmadım ama planlı sezeryan olacak benimde, 48 saat yatiriyoruz dedi hastane. İlk 20 gün bebeğin tüm kontrollerinin ücretsiz olduğunu hakkımız olduğunu da soylediler
dogum paketi aldigin icin mi hakkiniz dediler yoksa su yenidogan ucreti talep edilemez olayondan mi dediler acaba

Kızlar aşırı duygusalım iki gündür hele bugün iyice kötüyüm. Yarın doğumum var bebeğimden ayrılacağım diye üzülüyorum. Halbuki kavuşacağız ama niye böyle oldum bilmiyorum. Aşırı ağlamaklı bunalımlı hallerdeyim üzüldükçe göğüslerim sızlamaya başladı hatta. Resmen doğurmak istemiyorum bebeğim içerde dursun istiyorum ağlamaktan helak oldum. Normal mi böyle hissetmem yarın belki hiçbirini yaşamamış gibi olur muyum bebeğimle kavuşunca bilmiyorum.

Kızlar aşırı duygusalım iki gündür hele bugün iyice kötüyüm. Yarın doğumum var bebeğimden ayrılacağım diye üzülüyorum. Halbuki kavuşacağız ama niye böyle oldum bilmiyorum. Aşırı ağlamaklı bunalımlı hallerdeyim üzüldükçe göğüslerim sızlamaya başladı hatta. Resmen doğurmak istemiyorum bebeğim içerde dursun istiyorum ağlamaktan helak oldum. Normal mi böyle hissetmem yarın belki hiçbirini yaşamamış gibi olur muyum bebeğimle kavuşunca bilmiyorum.
Aynı ben😄 Diğer dogumlarımda da aynısını yaptım ilk kıyafetlerini koyarken benden ayrılacak üşüyebilir artık kıyafete ihtiyacı var ayrı beslenecek benle beraber değil artık diyerek eşyalarını hazırladım 🤦🏻‍♀️ Doğunca geçti hemen ama şimdi yine aynısını yapıyorum 😄 Sana da kendime de söyleyeyim kucağımıza alınca geçecek merak etme🥰

Aynı ben😄 Diğer dogumlarımda da aynısını yaptım ilk kıyafetlerini koyarken benden ayrılacak üşüyebilir artık kıyafete ihtiyacı var ayrı beslenecek benle beraber değil artık diyerek eşyalarını hazırladım 🤦🏻‍♀️ Doğunca geçti hemen ama şimdi yine aynısını yapıyorum 😄 Sana da kendime de söyleyeyim kucağımıza alınca geçecek merak etme🥰
Geçsin geçsin nolur yaaa. Ben daha doğmadan lohusa depresyonuna girdiğimi düşünmeye başladım. Kimse dokunmasın ona diyorum kıskanıyorum daha doğmadan çok zor geliyor ayrılacak mıyız diye oturup oturup ağlıyorum. Hemen kendime gelirim inşallah zaten hamilelik aşırı duygusal yaptı beni durup durup ağlamalarım hep sürdü böyle.

Bende aynisiyim salı günü giricem doğuma korku tedirginlik bütün duygularım karışık ev beni boğuyor sanki

Bende aynisiyim salı günü giricem doğuma korku tedirginlik bütün duygularım karışık ev beni boğuyor sanki
İnşallah hemen atlatıp kendimize geliriz bu kadar strese gireceğimi tahmin etmemiştim.
O kadar güzel bir süreç ki tadını çıkarmaya çalışın Çünkü eninde sonunda bu stresler geçiyor Sonra kötü hatirlamayalım 🤗
Çok haklısınız sanki etrafımda kimse anlamıyor gibi hissettim buraya yazmak istedim o kadar dolmuştum ki. Yalnız olmadığımı hissetmek rahatlattı.😊

Ayyy nasıl sevindim anlatamammmm 😍😍😍 maşallah Allah ayırmasın artık hep yanyana olun💕 sağlıkla büyüsün inşallah minnoş
Aaa başlıkları farklı mı hemen kontrol edeyim bende farketmemistim farklı olduklarını.
🥰🥰çok sağol kuzum hepimiz hiç ayrılmayalım kuzularımızdan🙏🏻
Evet kutusunu da atmışım ama 2side yenidoğan içinmiş

Geçsin geçsin nolur yaaa. Ben daha doğmadan lohusa depresyonuna girdiğimi düşünmeye başladım. Kimse dokunmasın ona diyorum kıskanıyorum daha doğmadan çok zor geliyor ayrılacak mıyız diye oturup oturup ağlıyorum. Hemen kendime gelirim inşallah zaten hamilelik aşırı duygusal yaptı beni durup durup ağlamalarım hep sürdü böyle.
Aynı duygular içindeyim inanılmaz duygusalım ve gerçekten ayrılcağımıza çok üzülüyorum şu üç gündür o kadar asabi hallerdeyim ki aileme kök söktürüyorum neden böyle oldum anlamadım halbuki çok merakta ediyorum 🥹 benimde doğumum Allah nasip ederse 25 inde 😍

Akış ayarlı başlıklar var canım ben 2 numaralı yeni doğan başlığı aldım mesela tek akışlı az geliyordu ilk oğluma 2 akışlı tam gelmişti

Aynı duygular içindeyim inanılmaz duygusalım ve gerçekten ayrılcağımıza çok üzülüyorum şu üç gündür o kadar asabi hallerdeyim ki aileme kök söktürüyorum neden böyle oldum anlamadım halbuki çok merakta ediyorum 🥹 benimde doğumum Allah nasip ederse 25 inde 😍
Hormonlarımız iyice coştu bana kalırsa sona yaklaştıkça duygularımız birbirine karıştı🥹az kalmış sizin de kavuşmanıza bu gidişle çoğumuz Temmuz annesi olacağız🥰

Amin inşallah canım. Bende benim biberonlara baktım başlıklar ikisininde 2 numaraymis 😞 bugün karıştırıp onlardan biri ile süt vermişiz 10 dk emdi içemedi uyuyakaldı 😅

Yaaa ahahaha aynı korku bende de var ben doktorumla pazarlık yapacağım bir de hocam dikişlerim yapılana kadar ten tene temas yapmak istiyorum göğsüme yatırın diye çok istiyorum ten tene teması yurtdışında falan sezeryanda bile yapıyorlar insallah kabul ederler ilk kontrollerini yaptıktan sonra versinler ne gerek var yani illa giydirip benden uzaklaştırıyorlar odaya yolluyorlar. Tam tersi olması lazım bize verseler hem bebek rahatlar hem sütümüzün gelmesi kolaylaşır gicik oluyorum ya.
Canım benimki erken prematüre olduğu halde sezaryende ten teması yaptırdılar iki dakika da olsa, yapıyorlar yani merak etme ama yine de talep et tabi

X