2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Benimde genlerimde bozukluk var önceden üç düşük yaşadım o yüzden ilaç kullanıyorum çok şükür kan akımımda bir sıkıntı çıkmadı şimdiye kadar inşallah çıkmasında sadece merak ettiğim için sordum insan evham yapabiliyor durduk yere işte Allah hepimizin bebeklerini korusun

Anlıyorum sizi ben de panik yapıyorum zaman zaman benim de iki düşüğüm oldu . Tedbir bizden takdir Allahtan elimizden geleni yapıyoruz inşallah her şey yolunda gider az kaldı Allahın izniyle

30+0 mı? Benim de 30+0 da 1505 gramdı haftasıyla uyumlu dedi
Canim 31di bugun tam 1580 cikti iste ama doktor her sey yolunda dedi- ben ultrasound olcumlerini gordum ama hep 30 hafta gibi cikti burda da doktor yapmiyor hemsireler yapiyor ultrasonu yani sonra doktorla gorusuyoruz sorun yok dedi ama sapma olabilir dedi onun disinda sıvın,bebege kan akısı vs her sey iyi dedi

Ben de aynı dozlardaydı şimdi oksaparı sabah da yapmaya başladım ama bu benim genlerimle alakalı bir durum sanırım babamda var yüksek oranda pıhtılaşma bu hikayeyi biliyor doktorum onun için böyle davranmış olabilir önden, sen içini ferah tut bişe olmaz inşallah zkc92

.
Selam kızlar, burada sezeryan olacaklar, spinal mi yaptiracaksiniz yoksa genel anestezi mi alacaksınız? Süreç nasıl işliyor
Adını bilmiyorum. İlk gebeliğimde olduğu gibi olacak. Belden aşağı uyuşacak önce kan alıp tahlil yapıyorlar, yeşil önlüğü giydirip sedyede ameliyathaneye götürüyorlar. Anestezi uzmanı beline bir iğne yapılıyor, uzanıyorsun 10 15 dk sonra Dr kesip alıyor bebeği, bebek önden odaya çıkıyor senden dikiş atılınca yani Bi 10 dk sonra çıkıyorsun odaya.
Evet kızlar nur topu gibi covidim var ne yapılır ne iyi gelir başından geçenler yardımcı olabilir mi acaba ?
Geçmiş olsun. Ben geçen sene 34.haftada covit tim. Koku tat gidince anlamıştım. Dr um ateşin ağrın olursa parol alabilirsin iyi beslen dedi. Bir de oksapar kan sulandırıcı başlattı, doğuma kadar vurdurdu. Bebeğime sorun olmadı şükür. Hatta test yapan covit e bağışıklığı olarak doğacak demişti.

yaa esniyor bir de çok tatlı ne güzel yakalamış drun
ben acaba ilk doğumda epidural mi spinal mi oldum kafam karıştı. belden iğne yapılıp sürekli sancı hissettikçe ilaç gönderiyordum kendim düğmeye basarak öyle hatırlıyorum

İnşallah canım benim merak etmeyin hemen haber vereceğim kendime gelir gelmez
canm sağlıkla kucağına al inşallah mis kokusunu çek ikiniz için de harika bir doğum olsun haberlerini bekliyoruz

ben daha hiç nstye girmedim ya belki benim de sancım çıkacak , bakılması gerekmiyor muydu 33+4 son adete göre. 1 hafta önden geliyordu ultrasonda da

ben daha hiç nstye girmedim ya belki benim de sancım çıkacak , bakılması gerekmiyor muydu 33+4 son adete göre. 1 hafta önden geliyordu ultrasonda da
Doktorum benden 30. Haftadan beri istiyor canım ama hep çok ağrım vardı, kanama oldu yada doktor şüphesi ile bakıldı. Nst de görevli bayan ise hep bana erken niye geldin niye yönlendirdi doktor diye sordu

Doktorum benden 30. Haftadan beri istiyor canım ama hep çok ağrım vardı, kanama oldu yada doktor şüphesi ile bakıldı. Nst de görevli bayan ise hep bana erken niye geldin niye yönlendirdi doktor diye sordu
anladım canm aslında benim de bel ağrılarım oluyor bazen regl gibi bazen çok ayakta durmaktan sanırım. karnımda zaman zaman sertleşmeler de oluyor. bu hafta bir gideyim ben. kontrol süresi aralığı için ne diyor dr?

Bana hicbirsey demedi bu zamana kadar doktorum nst için işlem yaptığı zaman oradaki kağıtta yazıyor sanırım hiç dikkatimi çekmedi genelde 15-20 dk durdum ama bebisinde uyanık olması isteniyor. Bugün sancı çıktığında oncesinde birşey hissetmedim ama sonucu doktorun odasına götürdüğümde regl olacak gibi ama çok çok hafif bir bacak ve karın ağrısı hissettim birkaç saniye sonrasında geçti ama meğer sancım varmış. Sertlesmeler bu zamanda çok normal ama ağrılarını mutlaka söyle canım umarım sancın çıkmaz gerçi doktor kontrolunde görse mutlaka farkederdi doktorun. Bugün benimki bana " seni hala hamile gördüğüm için çok mutluyum " dedi bunca zaman erken doğum riskini ben korkmayayim diye saklamış ve belirti görmemiş

hayırlısı olur inşallah canm sağ salim kavuşalım sağlıklı olsunlar da biraz erken doğsalar da yetişiyorlar sonuçta çok çabuk büyüyorlar drun ne güzel panikletmemiş seni içine şüphe düşürmemiş

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah güzel haberlerini bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…