2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kizlar son iki uc gndr bebek karnimda takla atiyor sanki devamli yer ariyor gibi. Kasiklarmda doluluk var . Sanki acilmam olmus da bebek cikmaya calisiyor gibi bir his oluyor. Hic olmamisti. Boyle olan var mi.
benim bebeğin ayakları aşağıdayken öyleydi ama 28den sonra başı aşağı döndü sanıyorum ve rahatladık. bebek dönmüş mü acaba sizin? doktor bişey dedi mi

o keçi kılı olan taraktan aldım bir de Mycey Banyo ve Konak Tarağı – Turkuaz - ebebek bunu aldım hangisi daha kullanışlı bilmiyorum ama gözüme kullanışlı geldi

Kaçıncı haftadasin canım? Bugün bende de sancı çıktı ama serum ve ciğer geliştirici ile hafifletti doktor. Açılma var mı kontrol edildi mi?
Canım ben ilçede yaşıyorum kendi doktorum il merkezinde, idrar yolu enfeksiyonu için tahlil vermeye acilden giriş yapmıştım, nst ye yolladılar orda da ağrı çıktı. 32 hafta 5 günlük, ilçede ki doktor yıllık izindeymis sadece ebeler baktı açılmayı kontrol etmediler, sadece serum verdiler. Merkeze yakın ol dediler, gece merkeze geldik. Bugün kendi doktoruma gitcem. Senin ne kadarlık oldu?

Sizin kadar duygulu ve heyecanlıyım güzel haberlerinizle bizleri de mutlu edin insallah

Ay ne güzel bende tostoparlak bir bebek gördüm saçlıydı yengem nasıl gordiysem öyle doğdu demisti

Muhtemelen sanada ciğer geliştirici yapacaklar canım bugün. Benim 34+1 de sancı çıktı ciğer geliştirici ve serum sonrası evde takip ediyorum kasılmalar devam ediyor dakikasını tutuyorum. Bende ilcedeyim ve burda sadece sağlık ocağı var nst bile yok yani öyle diyeyim umarım erken doğum olmaz seninki hayırlı haberler ver inşallah bugün bize. Nstde kaç ağrı çıktı?

Ben de ilk 3 ay sürekli yemiştim merak ediyorum etkisi olacak mı

Ben de kan sulandırıcı başlar belki diye bugün bilgi verdim bakalım haber bekliyorum kendisnden inşallah atlatayım şu süreci gerçekten zor iş ya bi de küçük çocuk var evde dinlenmekte hayal artık kendiliğinden geçecek bi şekilde sağol canım

Yaa dimi esnerken yakaladı vallahi CAnım o epidural sanırım benim de spinal oldu çünkü öyle bir şey yoktu düğmeye falan basmadık yani kendileri gelip iğne vurdular hep serumun içine

Kızlar günaydıın tek tek yazamadım kusura bakmayın lütfen çok sağolun
Eylül annesi olacağım inşallah ama bu grubu başından beri takip ediyorum. Seni ve sürecini de yakınen takip ettim. Umuyorum evladını sağlıkla kucağına alırsın su gibi bir doğumun olsun güzel haberlerle gel inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…