2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ben çok saldım canım ya suç bende yürüyüşü falan da bıraktım sıcaktan bakalım kilo almadan devam etmem lazım artık inşallah

Pıhtılaşma oranına hangi test ile bakıyorlar?
Anti faktör XA diye bi test yaptı bana doktorum iki hafta önce kilomu görünce ki iyi ki yaptırmış yetmiyormuş oksapar tek doz bana, değerim çok düşük çıkmış aslında yüksek olmalı imiş, sabah akşama çıkardım iğneyi ama kiloyu bu hızla alırsan o da fayda etmez ve daha fazlasını veremeyiz dedi

Ben de kan sulandırıcı iğne oluyorum ben de 11 kilo aldım. Peki kilonuz kaç ki şuan

Kızlar hediyelik yaptırmayacağım sadece çikolata dağıtacağım hastanede sonra eve gelenlere de kalsın istiyorum. Sizce kaç adet yaptırayım? 100 iyi mi?

Kızlar bugün bebeğe aldıklarımin hepsini yıkadım Dalin seti aldım kokusu.cok.guzel kizimdada kullandım çok memnunum kıyafetleri serdim kurusun utuleyecegim yarın kendikilerimi de yıkadım ütüleme kaldı ondan sonra çantamı kapaticam bir kaç eksik kaldı onlarida yavaş yavaş haledicem kontrole gidene kadar çoğu hal olsun istiyorum malum 34/35 te erken doğuranimiz var bende gidersen bir şey çıkarsa.en azından herşeyin hazır olsun istiyorum birde agirlastim.artik.yapmakta zorluk çekiyorum

Kızlar çikolata yaptıranlar var mı? Yaptıranlar hangi sayfadan yaptırdı acaba? Malum kızın acelesi var tek eksiği çikolata kaldı onuda tamamlayayim diyorum
Canim ebrulim_seker diye hır sayfa buldum instagramda çok araştırdım buranın fiyatları çok uygun geldi bana ve de elit ve melodi çikolata kullanıyorlarmış kaliteli yani ben buraya yaptıracağım daha ismine karar vermediğimiz için sipariş veremedim ama 2 gün içinde yolluyoruz dediler. Umarim
Bebis sağlıkla gelsin ve biraz daha beklesin ben de çok korkuyorum erken gelmesinden bol bol dinlen canim. Sancısı olup 40 ta doğuran arkadaşlarım var benim.

Canım hiç kafanı yorma emin ellerdesin yarın yavruna kavuşacaksın insallah sağlıkla sıhhatle gelecek ikinizden de çok güzel haberler bekliyoruz bizi merakta bırakma

Canim tekrardan kan testi mi verdin pıhtılaşma için nasıl olabilir böyle bir şey ya. Bari bol bol kan sulandırıcı etkisi olan şeyler ye çok saskinim suan. Ekmek falan önemli değil onları kesersin de çok da kilo almadın aslında ya neyse biraz dikkat et yürüyüş yapın akşamları falan beni de korkuttun şimdi.

Ayy inşallahhh canım yaaa doktor o kadar korkuttu ki beni stresin tavan yaptı bugün ama Allah'ın izniyle bugünleri de ileride dönüp gülerek hatırlayacağız

Ayy inşallahhh canım yaaa doktor o kadar korkuttu ki beni stresin tavan yaptı bugün ama Allah'ın izniyle bugünleri de ileride dönüp gülerek hatırlayacağız
Hiç stres yapma canım sen istirahat et bol bol doktor bana bol su iç de demişti. Bir de magnezyum düzenli kullanmam gerekiyormuş ama en önemlisi kafanın rahat olması gerek

37. Hafta gibi alacak sanırım bebişi doktor pıhtı atmasından korkuyoruz, of yüzdük yüzdük burda boğulmayız inşallah
Hiiç aklına kötü bişey getirme canım benim sağlıcakla gelsin inşallah minnoşun
Canım ne demekk çok güzel çok sade değil mi ben de sabırsızlanıyorum giydirmek için
Eveet gerçekten bu takım eşittir sadelik ve zariflik derim, çok özel bir parça kumaşıyla modeliyle ben de sabırsızlanıyorum
Ben de aynı kafadayım kıyafet yıkama ütülemeyi bitirdim hatta yerleştirdim dolabına. Dün son eksik listesini çıkardım onları alıyoruz, bu haftaiçi de hastane çantasını hazırlayıp kapatıcam daha 32.haftanın içindeyim ama nolur nolmaz valla bilemiyoruz. Önümüzdeki haftaiçi de eminönüne gidip hediyeliklerini alıcam kendim evde hazırlamayı düşünüyorum kolonya mum filan, bi sayfadan da çikolatasını sipariş ederim inşallah oturur beklerim

kızlar bebişler için nasıl tarak aldınız? nereye baksam şu keçi kılı olanlardan görüyorum ama hiç hoşuma gitmediler, kılları dökülüyormuş bir de ıslak kalınca falan kokuyor diyorlar. bunun dışında başka bir tavsiyeniz var mı?

Hiç merak etmeyin kendime gelince hemen yazıcam inşallah sağlıkla gelsin kuzum

Kızlar ya benim nabzım çok yükseliyor.kan ilacımı kullanmadım salak gibi nasılsa iyi diye şimdi kanım düşmüş çarpıntı yapıyor.demirim falan da düşük acaba bana demir serumu vs takarlar mı?Kan ilaçlarını kullanmaya başladım ama hemen etki etmiyor haliyle dahiliyeye mi gitsem?Daha önce takılan oldu mu böyle

Hiç stres yapma canım sen istirahat et bol bol doktor bana bol su iç de demişti. Bir de magnezyum düzenli kullanmam gerekiyormuş ama en önemlisi kafanın rahat olması gerek
Evet banada onları söyledi inşallah sakinleyecegim bende tek o kaldı önerilerden eve geldim ya çok şükür bu bile benim için çok büyük bir şeydi bugün

Kızlar selam biz de bugün 31 hafta olduk doktora gittik- 1580 gr geldi, 30 hafta gibi görünüyordu ölçümler baktim ortalama, emin olamadım pek bi bilgide vermiyorlar burda iyi her şey normal dedi doktorumuz aslinda bebegin sivisi, kan akisi vs siz ne dersiniz kilosu az mi?

Bebeğe giden kan akımında azalma mı görüldü acaba bende sizin kadar kilo aldım şimdiye kadar doktor bir şey demedi kan sulandırıcı iğneyi tek doz kullanıyorum birde coraspin işte.

Canım benimde nabzım yüksek 90 altına düşmüyor bazen 120 lere çıkıyor, sadece demir ilacı kullanıyorum dr ekstra seruma gerek yok dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…