2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar canım çok sıkın bebiş az kilo almış 2 kg olmuş 34+2 karın çevresi de 2 hafta geri 😥
Doktor başka bir şey demedimi canım bebekler 34 haftalık olunca niye böyle oluyor Ağustos grubumuz daki bebekler hepsinde niye böyle bir sıkıntı var ya çok üzüldüm canım sıkıldı şimdi ya 😞 Allah bebeklerimizi sağlıkla kucaklarimiza versin 🤲🤲 bu hafta bütün anne adaylarımız hep karın cevresi gelismemiş diye geliyor kontrolden

kızlar bebişler için nasıl tarak aldınız? nereye baksam şu keçi kılı olanlardan görüyorum ama hiç hoşuma gitmediler, kılları dökülüyormuş bir de ıslak kalınca falan kokuyor diyorlar. bunun dışında başka bir tavsiyeniz var mı? 🌸
Ben chicconun setini aldım yeğenimde kullanmıştık güzeldi

Bebeğe giden kan akımında azalma mı görüldü acaba bende sizin kadar kilo aldım şimdiye kadar doktor bir şey demedi kan sulandırıcı iğneyi tek doz kullanıyorum birde coraspin işte.
Yok herhangi bir sorun yoktu kilom fazla geldi doktoruma, kilo oksaparın etkisini azaltır içimiz rahat etsin bi bakalım dedi test yaptı ordan çıktı, belki sizin mg lar yüksektir ilaçların

Kızlar selam biz de bugün 31 hafta olduk doktora gittik- 1580 gr geldi, 30 hafta gibi görünüyordu ölçümler baktim ortalama, emin olamadım pek bi bilgide vermiyorlar burda iyi her şey normal dedi doktorumuz aslinda bebegin sivisi, kan akisi vs siz ne dersiniz kilosu az mi?
30+0 mı? Benim de 30+0 da 1505 gramdı haftasıyla uyumlu dedi

Doktor başka bir şey demedimi canım bebekler 34 haftalık olunca niye böyle oluyor Ağustos grubumuz daki bebekler hepsinde niye böyle bir sıkıntı var ya çok üzüldüm canım sıkıldı şimdi ya 😞 Allah bebeklerimizi sağlıkla kucaklarimiza versin 🤲🤲 bu hafta bütün anne adaylarımız hep karın cevresi gelismemiş diye geliyor kontrolden
Bilmiyor ki canım benimki miyomdan olabilir dedi kan akışı,suyu v.b normal dedi

Bilmiyor ki canım benimki miyomdan olabilir dedi kan akışı,suyu v.b normal dedi
Doğum kilosunun aslında bir önemi yok belirli bir sınırı aştıktan sonra zaten her türlü büyüyorlar. Benim eşim 4200 kg doğmuş şimdi 63 kg kilo alamıyor yese de😂 boşver ilerde nasıl olacağı genetik olarak belli zaten dışardan takviyesini proteinini iyi veririz büyütürüz 😘

bugun bende dogum cantasini hazirlamaya basladim,cocukbicin hersey tamam,kendim icin lohusa pijama takimi almam lazim var mi aldiginiz bi yer

Kızlar canım çok sıkın bebiş az kilo almış 2 kg olmuş 34+2 karın çevresi de 2 hafta geri 😥
Benimde 34+2 de 2180 gram çıktı banada minyon bebiş dedi canım, geçenki kontrole göre kilo alımı iyiyse 2 hafta geri olması cok önemli değilmiş, sağ salim gelsinler dünyaya besler kilo aldırırız biz üzme hiç kendini 🥰🙏🧿

Yok herhangi bir sorun yoktu kilom fazla geldi doktoruma, kilo oksaparın etkisini azaltır içimiz rahat etsin bi bakalım dedi test yaptı ordan çıktı, belki sizin mg lar yüksektir ilaçların
Benim iğne 0,4lük hap 100mg ama doktorların yorumlaması da farklı olabiliyor kişiden kişiye göre inşallah sıkıntı çıkmadan sağ salim kavuşursunuz bebeğinize🙏🏻

Benim iğne 0,4lük hap 100mg ama doktorların yorumlaması da farklı olabiliyor kişiden kişiye göre inşallah sıkıntı çıkmadan sağ salim kavuşursunuz bebeğinize🙏🏻
Bu bakılan kan pıhtılaşma testleri anlık bilgi veriyor kesin ve net bir bilgi değil herkesin süreci farklı arkdaşın iki damarında da direnc varmış. Ben de kan sulandırıcı kullanıyorum ama genetik olarak mutasyonlu genim olduğu için. Kimseyle kıyaslamak doğru değil hepimizin tedavisi başka vücutları farklı endişe etmeyin inşallah sağlıkla kavuşacağız bebeklerimiz 🙏🌸

Kizlar son iki uc gndr bebek karnimda takla atiyor sanki devamli yer ariyor gibi. Kasiklarmda doluluk var . Sanki acilmam olmus da bebek cikmaya calisiyor gibi bir his oluyor. Hic olmamisti. Boyle olan var mi.

X