2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Biz bayagi iyi gittik de artk bunye eror verio hehehehe😀😀
valla sirf kocama uzuldugumden yanastim 2 3 ama yani gercekten cok sukur diyorum boyle bi adam cikartti karsima diye okadar anlayisliki hic bisey dememe gerek yok varsa yoksa karnim 😂 ilk andan beri kulagini dayiyip oglanla konusuyo tek amaci oglana kendini tanitmak baska hic derdi yok garibimin 😂 yazik be bizim adamlara valla helal olsun onlarada sjsjsjs 😂

Haftaya Salı’ya gün verdi, aslında o bile zar zor eşim Pazartesi gelecek dedim. Yani anlayacağınız kızlar benim kız erkenden geliyor 🥹
Hakkında hayırlısı olsun canım Rabbim bir avazda kurtulmayı nasip etsin ilk annişimiz sen olacaksın sağlıcakla gelsin inşallah 🌹 🌹 🌹

Haftaya Salı’ya gün verdi, aslında o bile zar zor eşim Pazartesi gelecek dedim. Yani anlayacağınız kızlar benim kız erkenden geliyor 🥹
Hayırlı olsun canım , sağlıcakla gelsin prenses 🫠🩵 her ne kadar endişelip birşeyler yapmaya çalışsakta ben doğum zamanı hakkında kaderciyim , doğum tarihlerinin belli olduğunu düşünüyorum..
kaderi güzel olsun yavrunun 🩵
boyu kilosu kaçmış canım

Canımm hayırlısı olsun inşallah hiç korkma hersey çok güzel olacak haftası kaçtı kilosu? Benim kardeşim 32 haftalık 1800 gr doğdu suan masallah aslan gibi delikanlı 16 yaşında 🥰🤲🏻🧿 eminim sağ Salim kucağına alacaksın ve sen çok güçlüsün zor geçirdin hamileliği senin yavrunda çok güçlü 💪🏻 rabbim sağlıkla kavuşmayı nasip etsin inşallah 🥰❤️❤️❤️

Hakkında hayırlısı olsun canım Rabbim bir avazda kurtulmayı nasip etsin ilk annişimiz sen olacaksın sağlıcakla gelsin inşallah 🌹 🌹 🌹
Hayırlısı olsun canım seninki Temmuzu da beklemedi :) Dışarda sağlıkla büyütürsün :)
Hayırlı olsun canım , sağlıcakla gelsin prenses 🫠🩵 her ne kadar endişelip birşeyler yapmaya çalışsakta ben doğum zamanı hakkında kaderciyim , doğum tarihlerinin belli olduğunu düşünüyorum..
kaderi güzel olsun yavrunun 🩵
boyu kilosu kaçmış canım
Hayırla sağlıkla gelsin. Grubun ilk bebeği geliyor 🧿🍀 kaç haftalık doğmuş olacak, kilosu 2 yi geçti mi inşallah :)
2,230 ölçtü bugün doktorum, tam 34 haftalığız ama 2 kg gibi düşünelim makinalarda standart sapma olur hep dedi.
Boyunu bilmiyorum hiç bakmıyor önemsemiyor da 🙈
Ben de öyle düşünüyorum, aslında bir gün önce istedi doktorum evlilik yıldönümüme denk geliyor şaşırdım ben de ☺️

X