2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Güzel haberlerini bekliyoruz
Hayırlısıyla gelsin grubumuzun ilk bebişi, her şey çok güzel ilerleyecek insallah kuzucum
Aa hadi hayırlısı olsun inşallah sağ Salim kucağına alacaksın canım
Hayırla sağlıkla gelsin. Grubun ilk bebeği geliyor kaç haftalık doğmuş olacak, kilosu 2 yi geçti mi inşallah :)
Çok teşekkür ederim kızlar inşallah iyi olacak, korkmuyor değilim endişeliyim bakalım sakin olmaya çalışıyorum bebeğim çok minik gönül isterdi daha uzun kalsaydı ama buna da şükürler olsun gelebilecek son noktadayız

Haydi hayırlı olsun..Darısı da başıma inşallah çok aminn
ayh ben ikisi karisik gittimde galiba kiyafetlerden cikamicam sjsjsjs fazla almisiiim oglanin 2 yasina kadar ihtiyaci olmayabilir bide bunlari yikamasi var oyh
Ahahaha ben de öyle 18aya kadar tamam kıyafetlerbi de ücretsiz izinde olucağım için yatırım gibi düşündümAma 9 aya kadar mı yıkasam diyorum yine tozlanır gibi
Haftaya Salı’ya gün verdi, aslında o bile zar zor eşim Pazartesi gelecek dedim. Yani anlayacağınız kızlar benim kız erkenden geliyor
Hayırlısı olsun sağlıkla gelsin inşallah

Canım olsun ya daha 2 hafta önce arkadaşım 34+3 doğum yaptı hiç kuvözde kalmadı gayet de sağlıklı dışarda daha çabuk kilo almış 500 gramdan fazla almış bile :)

Canım olsun ya daha 2 hafta önce arkadaşım 34+3 doğum yaptı hiç kuvözde kalmadı gayet de sağlıklı dışarda daha çabuk kilo almış 500 gramdan fazla almış bile :)
Gerçekten mi bana da dua edin rabbim kucağıma hemen almayı nasip etsin. Ciğer geliştirici de yaptılar gene

Ben yanassam da esim korkuo ama bir yandan da lohusalik kac gun surer kisaltmak mumkun mu die dolanio ortada

Çok su içmeye çalışıyorum canım doktorun ne dedi sıcaklardan falan mı olmuş ?
İshalin 2. Günü acile gitmiştim. Oradaki Dr 50 hastanın 30 u ishalden geliyor hayret ediyorum bugün dedi. Kan ve idrar tahlili yapıldı. Enfeksiyon yok. Sonuçlara göre kansızlık ve susuzluk yaşıyorsun. Vücudun da bitkin düşmüş yani iyi beslenmemiş ve sıvı almamış görünüyorsun dedi. 1000 lik serum taktılar nefes almam düzeldi. Çarpıntım azaldı. Tansiyonum dengelendi.. Sonuçları kendi Dr uma da gönderdim. Serum almaktan korkma seni toparlar dedi. Bebeği etkilemezmiş ama beni bitkin düşürürmüş. Ekstra sebep söylemedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…