Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    211
O zaman internette yazan hamileyken ve doğum sonrası şu hakkınız var, buna uyulmak zorunda olayları çok doğru değil Her türlü adam birşeyi bahane edip çıkışını verebiliyor, iyi niyetli olmadıkları sürece pek bir hakkımız da yok

Mahkeme yolu var o hep açık ama sonuç ne çıkar bilemiyorum. Onun dışında hak ve alacaklarını vererek işveren her zaman çıkış verebilir maalesef

Anladım canım tazminat ödeyeceklerini söylediler zaten

Bu arada özel her şekilde bir kılıfını bulur hele ki büyük bir kurumdaysan zaten avukat orduları var

Bence bazı günler oluyor canım bol su içmeye çalış biraz daha besin değeri yüksek şeyler ye belki şekerin düştü tansiyonun düştü

Olmazlar maalesef hiçbir şekilde öğretmenin yanında olan bir kurum değil öyle

Canım geçmiş olsun klimayla çok uyumamaya çalış sıcak evet ama klima da insanı çarpıyor uyurken, bence ondan olmuştur biraz Diblenince geçer sanırım ama kötüysem git tabi

Sıcaklardan canım bol su iç dinlen baş dönmesi bende de oluyor acillik bi durum yok bence bide çok kafaya takıp korkunca daha da artıyor semptomlar acaba bişey mi var gitsem mi vs deyince daha kötü oluyorum ben

Bence bazı günler oluyor canım bol su içmeye çalış biraz daha besin değeri yüksek şeyler ye belki şekerin düştü tansiyonun düştü
Üşüttüm sanırım ya klimadan midem bulanıyor çünkü, halsizlik vs de var nane limon içilir mi ? Zararı var mı acaba ?

Dün gece 1000 lik aldım toparladı ama bugün ishal devam ettiği için sabah sağlık kabininde tekrar 1000 aldım. Damar yolunu açık bıraktım akşam üstü tekrar serum alacağım. Serum toparlıyor şükür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…