2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Ayy evet ya bende strese girdiğim an oluyor hep çok zorlayan bir ağrı değil ama belirgin bir ağrı canım ya böyle adete yakın ağrı belirtileri başlar ya o şekilde tabi rahim büyüyor ondan da olabilir ama strese girince oluyor genelde yarın sabaha randevu aldım ya gidip görüneyim bir doktora 🥺
Bir de çoğu kişiden duyduğum şey bu ay bende de oldu. Adet tarihlerinde baya adet olacakmış gibi ağrılar oluyormuş. Kayınvalidem arkadaşım ve teyzem yaşamış 9 ay boyunca. Benim sat 24 Nisan. Mayıs zaten genel olarak ağrılı geçtiği için haziran 22-24 lerde aynı adet ağrısı gibi ağrılar oldu geçti. Acaba o günlerde misin sen de?

Bir de çoğu kişiden duyduğum şey bu ay bende de oldu. Adet tarihlerinde baya adet olacakmış gibi ağrılar oluyormuş. Kayınvalidem arkadaşım ve teyzem yaşamış 9 ay boyunca. Benim sat 24 Nisan. Mayıs zaten genel olarak ağrılı geçtiği için haziran 22-24 lerde aynı adet ağrısı gibi ağrılar oldu geçti. Acaba o günlerde misin sen de?
Benim sat 12 Nisan canım daha var yani dediğini bende duymuştum bilemiyorum ya paranoyak olduk ya 🥺

KEndi doktoruna tahlillerini at canim o soyler benmde bir kac degerim bana gore yuksekti yani kirmizi gosteriyor ya ama doktoruma gore normaldi 🙂 sen ikizlere hamissin ya gorus tahlillerni o seni yonlendirir
Onlara da attım sonuçları diyetisyen desteği al dediler ama ben gebelik döneminde iyi bir diyetisyen nereden bulacağım hiç bilmiyorum 🥲

Kızlar bugün biraz bel ve karın ağrım var kafama takıldı normal mi aslında dünden beri ailevi sorunlarım var çok stres yaptım bir kez daha benzer durum yaşanmıştı o zaman lekelenmem oldu bilmiyorum kafama takıldı yarın doktora kontrole gideyim diyorum
Tup bebekten beri 3 defa eşimde büyü kavgalar ettim birinde belim çok ağırdı ilk zamanlar dinlenince geçti. Geçen gün de araba anı fren yapınca arkamdan eşim Bi refleksle beni kaldirima itekledi eşimle gecenki tartışma sabahı doktora gittim çok şükür hersek yolundaydı rahat olun kızlar onlar çok daha dayanikli ve artı tutunma işlemini tamamladilar. Tabi insan bu süreci böyle b... geçirmek istemiyor ama oluyor yani.

Benmde kasik agrilarim oluyor ama rahim buyudugu icin demistir doktor eger cok siddetli dayanilmaycAk gbiyse muhakkak doktorla gorusun yoksa daha bu agrilari 6 ay sabredicez icerde bebislerimiz kendilerine yer aciyorlar

Tup bebekten beri 3 defa eşimde büyü kavgalar ettim birinde belim çok ağırdı ilk zamanlar dinlenince geçti. Geçen gün de araba anı fren yapınca arkamdan eşim Bi refleksle beni kaldirima itekledi eşimle gecenki tartışma sabahı doktora gittim çok şükür hersek yolundaydı rahat olun kızlar onlar çok daha dayanikli ve artı tutunma işlemini tamamladilar. Tabi insan bu süreci böyle b... geçirmek istemiyor ama oluyor yani.
Ayy erkeklere de ekstra hormon yükleniyor herhalde sürecimiz yaşadıklarımız zaten ağır biraz da görmeyin duymayın bir şeyleri bu süreçte 😏 stres etkiliyor her şeyi

Geceye doğru ağrım hafifledi randevuyu iptal ettim şimdi iyiyim çok şükür canım sen nasıl oldun
Ben de daha iyiyim canım sevindim. ama gece her döndüğümde uyandım bişey var mı acaba diye😂 bi de sabah aynaya baktığımda daha dün aldığım kaşlarımın yeniden çıktığını görüp ağladım neden bu kadar çabuk çıkıyolar diye ahahaha duygu durumlarım çok fena 😂

Ayy erkeklere de ekstra hormon yükleniyor herhalde sürecimiz yaşadıklarımız zaten ağır biraz da görmeyin duymayın bir şeyleri bu süreçte 😏 stres etkiliyor her şeyi
Hiç kusura bakmasınlar yada baksalarda olur bir iğne ucu bile gormediler. Halden anlamazlarsa anladiklari halleriyle öylece kalırlar:)

Ben de daha iyiyim canım sevindim. ama gece her döndüğümde uyandım bişey var mı acaba diye😂 bi de sabah aynaya baktığımda daha dün aldığım kaşlarımın yeniden çıktığını görüp ağladım neden bu kadar çabuk çıkıyolar diye ahahaha duygu durumlarım çok fena 😂
Ayy canım ya hormonlar yaşadıklarımız her şey iç içe o kadar normal ki özellikle tüp bebek anneleri çok daha fazla sıkıntı yaşıyor kaygılarımız bile çok farklı her şey güzel sonuçlansın inşallah 🙏

Hiç kusura bakmasınlar yada baksalarda olur bir iğne ucu bile gormediler. Halden anlamazlarsa anladiklari halleriyle öylece kalırlar:)
Kesinlikle öyle canım insanlık hali işte her an her şey olabiliyor aşılmayacak şeyler olmasın da artık rutinleri idare edeceğiz 🥲

Benmde kasik agrilarim oluyor ama rahim buyudugu icin demistir doktor eger cok siddetli dayanilmaycAk gbiyse muhakkak doktorla gorusun yoksa daha bu agrilari 6 ay sabredicez icerde bebislerimiz kendilerine yer aciyorlar
Yok canım şiddetli değil böyle hafif bel ve kasık ağrısı zorlamayacak türden bir de işin ilginç yanı iki üç gündür midem de bulanıyor gibi tam zorlayan bir bulantı değil ama normalde ilk haftalar da olan bende 11. Hafta da başladı 🥹

Yok canım şiddetli değil böyle hafif bel ve kasık ağrısı zorlamayacak türden bir de işin ilginç yanı iki üç gündür midem de bulanıyor gibi tam zorlayan bir bulantı değil ama normalde ilk haftalar da olan bende 11. Hafta da başladı 🥹
Hafif agrilarhep olucak annesi 😃 bende de oluyor ama cok sicakta oluyor sen cubuk krakere basla 😃

Ben artık sırt üstü yatında yerlerini hissediyorum gerçi benimkiler 2 tane daha çok baskıdan dolayı olabilir ama bugün eşime gösterdim eliyle dokundu o da hissetti 🥰🥰🥰

X