Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    213
Çok geçmiş olsun umarım hemen iyi olursun canım

Bende doktora sormadan bişey yapmak istemedim
Geçmiş olsun. Benim de antibiyotik kullanımı sonrası oldu da sıkı iç çamaşırı giymemek, iç çamaşırını her gün bazen de günde iki kez değiştirmek, çok su içmek, kefir ve cranberry tüketmek ve çok kaşıntı olduğunda sadece soğuk suyla yıkamak iyi geldi bana. Gün gün azalarak bitti ama hassasiyet var, sıcaklardan da kaynaklı sanırım her an olabilecekmiş gibi korkuyorum ben de

Ben bide dişim için antibiyotik kullanıyorum ona rağmen oldu yani anladım teşekkürler önerileriniz için

Çok güzel yazmışsınız ağladım zaten sulu göz oldum iyi geldi yazınız cok

Kızlar son aylar zor geçiyor gruba da bakıyorum herkes zorlanmaya başlamış inşallah sağ Salim bebeklerimizi kucağımıza alırız hepimiz 1. Trimester 3.nün yanında kolaymış gerçekten
Bir de bana hep şey derlerdi son ay günler geçmeyecek hiç. İnanmazdım ama bayağı yavaş gidiyor gibi 30 hafta sonrasi

Canım 36 gayet iyi bir hafta korkma, hiçbir sorunu olmayan gebelerde 36 sonrası doğurmaya başlıyor zaten çoğu dr sezaryeni 38 de yapıyor artık moralini bozma hersey yolunda gider inşallah

Kızlar biz şimdi 32 veya 37' de çalışamaz raporu alıp iş yerine verdik diyelim. Doğum sonrası doğum raporu vs için gitmemiz gereken bir yer var mı? İnternetten araştırdım ama süt parası için kaymakamlığa doğum raporu götürülmesi gerekiyor falan yazıyor. Süt parası+ çocuk yardımı ve rapor parası 3 kalem altında para yatacak bize sanırım

Canım 36 gayet iyi bir hafta korkma, hiçbir sorunu olmayan gebelerde 36 sonrası doğurmaya başlıyor zaten çoğu dr sezaryeni 38 de yapıyor artık moralini bozma hersey yolunda gider inşallah
Daha 36 olamadık, bugün 33+3üm bakalım bakalım görebilecek miyiz o yüzden tedirginim zaten

Ben de bunları merak ediyorum, mesela benimde sözleşmem 31 Ağustos’ta bitecek. Doğum parası alabilecek miyim? Ben 32’de çalışamaz raporu aldım zaten durumumdan ötürü.

Ben de bunları merak ediyorum, mesela benimde sözleşmem 31 Ağustos’ta bitecek. Doğum parası alabilecek miyim? Ben 32’de çalışamaz raporu aldım zaten durumumdan ötürü.
Ben özel okulda öğretmenim, seneye devam etmeyeceğimi bildirdim ama okul kapanmadan rapor verdiğim için rapor sürecim bitene kadar işten çıkarma durumu olmuyor. Rapor paramı, haklarımı alıyorum devletten. 1 Ekim tarihinde 16 hafta bitiyor, gidip istifamı vericem veya kabul ederlerse işten çıkarmalarını isteyeceğim

herkese hayırlı bayramlar normalde eylül annelerini takip ediyordum ama doğum ağustos sonu olabilir gibi o yüzden burayı da okuyorum sizlere bir sorum olacaktı. benim 18. haftadan beri serviks kısalması sorunum var. 26 mm'lere düşmüştü başta, şimdi 33'lerde gidiyor. sürekli takipteyim. hamilelik ilerledikçe zaten rahim ağzı kısalıyormuş diye okumuştum. sizde durumlar nasıl? ben 28. haftalığım şu an, doktor 36. haftaya kadar progestan kullanacaksın ve mümkün olduğunca yatacaksın dedi. öyle de yapıyorum ama 30 mm olduğunda bile progestan kullanmayan hamileler duydum. progestan benim vajinal akıntımda kremsi bir yapıya neden oluyor gibi hissediyorum. sizlerin tecrübesini merak ettim bu yüzden. paylaşırsanız çok mutlu olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…