Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Cinsiyet öğrendikten sobra ufaktan başlanır gittikçe hızlanır sona doğru ilk başlar ufak çaplı alışveriş bence daha mantıklı
Bencede öyle ama Ya işte şampuan ıslak mendil ateş ölçer gibi şeyler bari alayım diyorum 🤣🤣 benim sabırsızlık şaka mı🤣

Bencede öyle ama Ya işte şampuan ıslak mendil ateş ölçer gibi şeyler bari alayım diyorum 🤣🤣 benim sabırsızlık şaka mı🤣
Valla ben hem kuz hem erkeğin gutebilecegi bir zibin takım iki tane yenidogan sleepy bez bir de kupa ve kase aldım

Merhaba arkadaşlar, sata göre 8+3 haftalık hamileyim. Kalp atışını duydum 6. haftada çok şükür. Bu ikinci hamileliğim. İlkini Aralık ayinda 30 haftalık hamileyken ölü doğum yaptım. Baştan beri göğüs hassasiyeti ben de olmadı. 6. haftada bulantı çok oluyordu. Yemeklerden sonra ağzımın tadı bir tuhaf oluyor. Kasık ağrısı 3 kere yaşamışımdır. Belirtim çok yok. Olmamasına da insan korkuyor. Biraz önce de yüzümün sol tarafı uyuştu, sol el parmaklarım uyuştu. Geçti şimdi. Ankara'da nöbetçi kadın doğum doktoru olan hastane var mı? Bilgisi olan var mı?

Valla ben hem kuz hem erkeğin gutebilecegi bir zibin takım iki tane yenidogan sleepy bez bir de kupa ve kase aldım
İyi yapmışsın eşim bıraksa bende alıcam 🤣🤣🤣
İlk bebeğin kız olması çok güzel. Benimki 8.5 yaşında en yakın arkadaşım
yaa çok istiyorum 💜 Sağlıcakla kucağıma alayımda kız erkek fark etmez rabbim hayırlı evlat nasip etsin

Kızlar biliyorum çok erken ama benim ufaktan bebek alışverişine başlayasım var. Eşim durduruyor. Sizce kaçıncı ayda başlanmalı? Birde bez stoğu yap diyor bir kaç arkadaşım ama ben bez stoğunu doğru bulmuyorum
Yapmayın bence ben de düşünmüştüm bebek marka beğenmiyormuş bazen alışana kadar farklı deneme yapıyormuşsun😂

Kızlar 7+1 haftalık hamileyim bugün kalp atışı duymaya gittik kesem var ama içerisinde bebek hala oluşmamış. Haftaya tekrar bakılacak. Doktorum bu haftalarda bebeği görmeyi ve kalp atışı duymayı bekleriz ama bazen geç döllenme olabiliyor daha önce yaşadık dedi. Çok ağladım kendimi tutamıyorum olumlu düşünmek istiyorum ama çok korkuyorum. Güzel bir örnek var mı bir şeylere tutunmak istiyorum. Güzel yorumlarınızı bekliyorum 💕💕💕
Ben de 6+5’te göremedim geç döllenmeymiş 6 gün sonrası gittiğimde kalp atışını gördüm. Sat’ı genelde 28 günlük regl döngüsüne göre hesaplıyorlar ama mesela benim 32 gün oluyor genelde o da etkili oluyormuş geç döllenmede. Senin regl döngün kaç gün? Bence geç döllenme olabilir içini ferah tut.

Kızlar 7+1 haftalık hamileyim bugün kalp atışı duymaya gittik kesem var ama içerisinde bebek hala oluşmamış. Haftaya tekrar bakılacak. Doktorum bu haftalarda bebeği görmeyi ve kalp atışı duymayı bekleriz ama bazen geç döllenme olabiliyor daha önce yaşadık dedi. Çok ağladım kendimi tutamıyorum olumlu düşünmek istiyorum ama çok korkuyorum. Güzel bir örnek var mı bir şeylere tutunmak istiyorum. Güzel yorumlarınızı bekliyorum 💕💕💕
Keseyi mi 7 +1 ölçüler yoksa sata göre mi

Hayır oda görünmedi doktora en azından yolk görebilseydim içim biraz rahatlayacaktı dedim. Sen öyle yolk a takılma dedi bana. Çok korkuyorum
Ben yurtdışındayım, bulunduğum yerde bebeği kesin görebilmek için ilk ultrasonu 8. haftada yapıyorlar. Öncesinde bebek yeterli boyuta ulaşmamış olabileceği ve bu da anneyi tedirgin edebileceği için bakmayı tercih etmiyoruz diye açıkladılar. Bir dahaki kontrolünde görürsün bebişini inşallah, içini ferah tut ❤️

İlk bebeğin kız olması çok güzel. Benimki 8.5 yaşında en yakın arkadaşım
Benim kızım da 8.5 yaşında. Bu aralar midem kötü bu sabah da midem bulanıyordu heyecanlanıp yoksa karnında bebek mi var diye sordu ne cevap vereceğimi bilemedim 😂 sen ne zaman söylemeyi düşünüyorsun? Ben aslında ilk trimestr bitince söylemeyi düşünüyordum ama bir yandan da hemen söyleyesim geliyor çünkü kardeşi olmasını çok istiyor

Benim kızım da 8.5 yaşında. Bu aralar midem kötü bu sabah da midem bulanıyordu heyecanlanıp yoksa karnında bebek mi var diye sordu ne cevap vereceğimi bilemedim 😂 sen ne zaman söylemeyi düşünüyorsun? Ben aslında ilk trimestr bitince söylemeyi düşünüyordum ama bir yandan da hemen söyleyesim geliyor çünkü kardeşi olmasını çok istiyor
ben söyledim cuma günü çok sevindi sağlıklı oldugunu dusunuyorum. ama benım kızımın hisleri çok kuvvetlidir. daha 5 haftalıktım bebeğimizi yeni öğrenmiştim. migrosta bebekler için kupa ve kase gördü. alalım dıye tutturdu ama erkek modelını begendı bu erkek ama dedim kardeşime alıyorum dedi şok oldum acaba tahlıllerımı fılan ı gördu dıye dusundum bır an. sordum nerden cıktı bu fıkır dıye öyle içimmden geldi dedi

Ay
ben söyledim cuma günü çok sevindi sağlıklı oldugunu dusunuyorum. ama benım kızımın hisleri çok kuvvetlidir. daha 5 haftalıktım bebeğimizi yeni öğrenmiştim. migrosta bebekler için kupa ve kase gördü. alalım dıye tutturdu ama erkek modelını begendı bu erkek ama dedim kardeşime alıyorum dedi şok oldum acaba tahlıllerımı fılan ı gördu dıye dusundum bır an. sordum nerden cıktı bu fıkır dıye öyle içimmden geldi dedi
Ay içine doğmuş resmen kızının 🥰 ben daha 5+5 deyim ve yurtdışında yaşadığım için ultrason da yapılmadı henüz. En azından kalp atışını görmeyi bekliyorum söylemek için. Söylemek için ilk trimestırın bitmesini beklemem herhalde ama en azından bi 8. - 9. haftalara ulaşsam iyi olur

Ay

Ay içine doğmuş resmen kızının 🥰 ben daha 5+5 deyim ve yurtdışında yaşadığım için ultrason da yapılmadı henüz. En azından kalp atışını görmeyi bekliyorum söylemek için. Söylemek için ilk trimestırın bitmesini beklemem herhalde ama en azından bi 8. - 9. haftalara ulaşsam iyi olur
içine ne zaman geliyorsa o zaman söylersin canım. :KK200:
bugun 8+4um ben aslında buyuduk de baya ıkı hafta sonra serklaj yapılacak zaten mecbur soyleyecektik

X