2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Benim yine ağrım başladı ya🥺 böyle adet gibi gaz gibi. Ama gazım yok. Göbek deliğimin çevresi bazen alt karnım. Rahim büyüyordur herhalde ama gerçekten stres yapıyorum
Geceye doğru ağrım hafifledi randevuyu iptal ettim şimdi iyiyim çok şükür canım sen nasıl oldun

Benim yine ağrım başladı ya🥺 böyle adet gibi gaz gibi. Ama gazım yok. Göbek deliğimin çevresi bazen alt karnım. Rahim büyüyordur herhalde ama gerçekten stres yapıyorum
Aynen canım bence de rahim büyüdüğü için içeride gürültü kopuyor bedenimize de yansıyor doğal olarak 🥲🥲

Hanımlar hamileliğiniz transfer olduğunuz güne göre mi ilerliyor haftası ? Yoksa son adet tarihinizin gününe göre mi uyuyor haftası ? Bilgi verebilir misiniz ❤️

Kızlar bu arada ilaçlara devam mı benim bir hafta sonra azalma olacak sanırım 12. Haftada özellikle fitili bıraktırırlar mı ya 😶‍🌫️

Kızlar bu arada ilaçlara devam mı benim bir hafta sonra azalma olacak sanırım 12. Haftada özellikle fitili bıraktırırlar mı ya 😶‍🌫️
Canım şuan 11+4üm estrofemi 10.haftada bıraktım, vajinal fitilide sadece akşamları yapıyorum şuanda 11temmuzda bırakıcam onuda

Bende 7. Haftadayım. Bu hafta estrpfemi kestik. Duphaston, Progestan fitil, folik asit ve aspirin 12. Haftaya kadar devam dedi. Bir de deltacortril vardı onu da kademeli kesiyorum.

Bende once prednolu sonra estrofmi kesmistim ama suan hala buscopan 1 duphaston 3 folik asit d3 ve magnezyuma devam fitil sabah aksam promester 2 gunde 2 ampul oksapar her sabah haftada bir lugestro😀 bende 11+3 deym br kac gun sonra arayip doktorla goruscem

Protestan fitilden artık gına geldi 🥹
Çok akıyor ve rahatsızlık veriyor.
Sarı gibi bi akıntı yapıyor özellikle iki gündür böyle lekelenme gibi daha koyu bi renk gelmiş kahverengi desem değil turuncu desem değil koyu sarı gibi kahveye dönük . Hiç başınıza geldi mi kızlar ? Lekelenme gibi ama böyle sıvı akıntı değiş

Protestan fitilden artık gına geldi 🥹
Çok akıyor ve rahatsızlık veriyor.
Sarı gibi bi akıntı yapıyor özellikle iki gündür böyle lekelenme gibi daha koyu bi renk gelmiş kahverengi desem değil turuncu desem değil koyu sarı gibi kahveye dönük . Hiç başınıza geldi mi kızlar ? Lekelenme gibi ama böyle sıvı akıntı değiş
Lekelenme gibi değilde benim artik fitilden mi neden anlamiyorum birkaç gündür su gibi akıntı geliyor günde bir defa falan oliyor

Benim şu an kullandığım ilaçlar sabah akşam Progestan dex iğne oksapar coraspin günde üç kez fitil ve vitamin takviyesi

Benim doktor da 10 haftada herseyi kes dedi kesmedim bekliyorum hala 12 hafta olsun diye fitili günde 4 den 2 ye dusurdum progestan dex günde 1 devam onu da haftaya pazartesi kadar elimde var bitince kesicem 12 ye de girmiş olacak çünkü. Progestani da artık doktor ne derse . İlaçlar bitiyor kızlar taramalar yaklaşıyor tarama esnasında cinsiyet telaslarimiz sonra ayrıntılı ultraosnlar Allah'm herseyi umdugumuzdan güzel yazar güzel rahat gebelikler geçirmeyi nasip eder . Birbirimize dua etmeyi unutmayalım.allahim dileyen herkese bu duygu tattirsin

X