Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    210
amin çok sağolun ben de doktorun biraz tedbirli olduğunu düşünüyorum. işin garibi progestanı fitil olarak değil de ağızdan alıyorum ama ona rağmen akıntıya etki ediyor. doktor vajinal muayenede fitil olarak kullanıyorum sandı hatta
son kontrolde erken doğum ihtimali var mı diye sorduğumda doktor da 33 mm için şu an iyi, bir tehlike görmüyorum dedi ama bir yandan da hareketimi kısıtlayınca tedirgin oluyorum. çok teşekkürler tavsiyeleriniz için inşallah sağ salim kucağımıza alırız hepimiz bebişleri

Çünkü çok hızlı kısalabiliyor canım bir de her zaman önlem almak iyidir, bazıları hiç umursamıyor doktorları dinlemiyor o yüzden öyle demiştir merak etme sen

Günaydın kızlar, uykusuzluk başıma vurdu artık sağa yatıyorum olmuyor, sola dönüyorum olmuyor. Gece 4'e kadar dönüp durdum, bir çözüm bulan var mı? Delircem uykusuzluktan az kaldı
Ahhh canım . Bende seninle aynı dertten muazdaribim. Ama.benim ki magnezyum ve ferritin eksikliğinden dolayiymis. Magnezyum ve demir ilacımı değiştirdi doktor. Demir ilacımı da iki kere içiyorum aç karnına. Magnezyum da akşam yemeğinden sonra içiyorum. Biraz daha uykum düzeldi. Senin de düzelir inşallah. Bir degerlerine baktirt sende

Çok geçmiş olsunserum çok iyi geliyor hemen toparlarsın inşallah
Kızlar bebem bugün az kımıldıyor sanki sizin bebişler nasıl ?
Benim de bazen çok az hareket ediyor korkutuyor.Bazen de çok hareketli..Doktorum tokken yattığında saatte 4 kez hareket ediyorsa normal dedi

Magnezyum kullanıyorum canım ama demir ilacını bıraktım, kan sulandırıcı başlandı bana. 33 haftalık olduk artık yavaş yavaş gelmeye hazırlanıyor sanırım

Bebeklerin fazla Hareketli olmalarinin sebebi ne acaba bende onu merak ediyorum
Valla yatmadan önce ben tatlı bişiler yiyip üstüne uyumuşum muhtemelen ondan kaynaklanıyor. Birde doğunca yaramaz olmaz inş. İki kızdan sonra ilk defa oğlan anası olucağım azcık tırsıyorum

Valla yatmadan önce ben tatlı bişiler yiyip üstüne uyumuşum muhtemelen ondan kaynaklanıyor. Birde doğunca yaramaz olmaz inş. İki kızdan sonra ilk defa oğlan anası olucağım azcık tırsıyorum
Canım merhaba nasılsın senin bebeğin cinsiyeti kız değil miydi benmi yanlış hatırlıyorum yoksa başka formda konuştuğumlami karıştırıyorum

Canım merhaba nasılsın senin bebeğin cinsiyeti kız değil miydi benmi yanlış hatırlıyorum yoksa başka formda konuştuğumlami karıştırıyorum
16 haftaya kadar kızdı hatta tabloda kız diye kayıtlıydı ondan öyle hatırlıyorsun canım 23 haftada erkek çıktı hatta buraya da sordum. Böyle bişi olabilir mi diye. 23 haftadan sonra da gittiğim kontroller de hep erkek denildi o şekilde netleşti canım.

Aaa gerçekten mi hayırlısı olsun canım çünkü ben kız diye seni hatırlıyordum cinsiyeti hep sorcaktim acaba mi dedim belki ben yanlış hatırlıyorum diye sormadım senin adına çok sevindim canım sağlıklı hayırlı evlatlar olsunlar

Oglan anasi olmaktan tirsmak ayni ben
Bende erkek annasini olmayan tırsan bir anne adayım nasıl idare edicem ya kızım var bana arkadaş dedigimden çıkmaz bana zararı yok etrafımdaki erkek çocuklarını görünce daha çok tırsıyorum gorumcemin oğlu gibi televizyona bıçak sokmak balkondan insanların kafasına yastık atmak daha neler neler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…