Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ayy çok güzel bu görüntüyü nerede aldın :nazar:

Ben de gittim 8+4 gününe uyumlu çıkıyor boyu 1.9 cm
Bana verilen ultrason kağıdı da böyle ama ben doktor kontrol ederken çektim bu fotoğrafı. 3 boyutlu rahime keseye daha net bakıyordu. Bana da gösterdi. Çok anlamam ama bu fotoğrafta sanki iki tane bebek var gibi durmuyor mu🤣

Bana verilen ultrason kağıdı da böyle ama ben doktor kontrol ederken çektim bu fotoğrafı. 3 boyutlu rahime keseye daha net bakıyordu. Bana da gösterdi. Çok anlamam ama bu fotoğrafta sanki iki tane bebek var gibi durmuyor mu🤣
Biri kordonu canım plasentalari da oluşmaya basladi

Bisey sorcam cnm neden sık gidiyorsunuz doktor mu cagiriyo beni 1au sonraya çağırdı ya
Beni doktor çağırdı canım geçtiğimiz hafta pazartesi kalp atışını duyduk bu gün de gelişimini kontrol etmek için çağırdı. Şimdi izne çıkıyoruz 10 gün sonra tekrar kontrole git memleketinde, gelince de bana uğra dedi. Benim tüp bebek denemelerinden sonra kendiliğinden oldu. Zor olunca sık sık kontrol etmek istiyor.

Kızlar biliyorum çok erken ama benim ufaktan bebek alışverişine başlayasım var. Eşim durduruyor. Sizce kaçıncı ayda başlanmalı? Birde bez stoğu yap diyor bir kaç arkadaşım ama ben bez stoğunu doğru bulmuyorum

Dr arıyoruz oturunca sık gitmiycem canım ama ben riskli geleyim o yuzden bir normal bir perinatologla devam edicem
Anladim cnm hayırlısıyla istediğiniz hayırlı doktor çıkar inşallah saglikla kucağımıza alalım inşallah gitmeniz iyi aslında insan merak ediyor

Kızlar biliyorum çok erken ama benim ufaktan bebek alışverişine başlayasım var. Eşim durduruyor. Sizce kaçıncı ayda başlanmalı? Birde bez stoğu yap diyor bir kaç arkadaşım ama ben bez stoğunu doğru bulmuyorum
Cinsiyet öğrendikten sobra ufaktan başlanır gittikçe hızlanır sona doğru ilk başlar ufak çaplı alışveriş bence daha mantıklı

Anladim cnm hayırlısıyla istediğiniz hayırlı doktor çıkar inşallah saglikla kucağımıza alalım inşallah gitmeniz iyi aslında insan merak ediyor
Cuma günü asıl önemli muayeneye gidiyorum. Zeynep kamilde perinatoloji için aldım. Oranın başhekim i laparoskobik serklaj yapacak bana umarım sorun çıkmaz

X