Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    30
yok ben yurtdışında yaşadığım için akrabalardan uzağım 🤪😁
az kaldı söylememize nasıl söylesek diye de düşünüyoruz eşim sürpriz yapalım diyo bense ya direkt söyleyim diyorum haha siz nasıl söylediniz aileye arkadaşım?
Ben biraz risk alarak çok erken söyledim anne babalara, büyüklerimin duasını da alayım dedim. Anneler gününde tam daha çok yeni öğrenmiştim ben de, birer paket yaptım anneme de kayınvalideme de. Hem hediyeleri hem ultrasondaki minicik kese fotoğrafı 🤣🤣 onu verdim hediye olarak. Arkadaşlarıma falan ama laf arasında "Yok ben kahve içmeyeyim bugünkü hakkımı kullandım, hamileyim de doktor izin vermiyor" falan şeklinde dan diye söyledim. Dumur oluyorlar ama eğlenceli oluyor 🤣🤣🤣

Kızlar merhaba iki gündür ateşleniyorum kanımda enfeksiyon çıktı bugün kendi doktoruma randevu aldım büyük ihtimalle antibiyotik başlayacak. Kayınvalidem ishal kusması vardı yanına gittim büyük ihtimal ondan aldım bişeyler aman dikkat edin salgın var izole edin kendinizi 🥺

Herkese iyi haftalar hanımlar bende şuan 10+3 haftalıgım normalde 1 ay sonra kontrolüm ama aynı hastanede farklı bir doktor var 12 de cinsiyeti söylüyor diger hamileliğimde de ona gitmiştim acaba erkenden ona gitsem mi merak ediyorum ,sizin var mı hiç tahmininiz 9 haftalık burada🫣😊

Eklentiler

• 20240622_132525.jpg
    20240622_132525.jpg
    116,1 KB · Görüntüleme: 59
Herkese iyi haftalar hanımlar bende şuan 10+3 haftalıgım normalde 1 ay sonra kontrolüm ama aynı hastanede farklı bir doktor var 12 de cinsiyeti söylüyor diger hamileliğimde de ona gitmiştim acaba erkenden ona gitsem mi merak ediyorum ,sizin var mı hiç tahmininiz 9 haftalık burada🫣😊
Erkek gibi geldi ama tamamen ramzi teorisiyle ama. Yoksa hiç belli olmuyor 🤗

Hiç anlamıyorum canım ben inan ki bu ultrasona göre cinsiyet olaylarını☺️

Ramziye göre kız diye yorumladı bir arkadaşım vajinal usg bu arada belirtmeyi unuttum🫣
Plesanta sağda altta yerleşmiş. Karşıdan bakınca soluna geliyor diye öyle yorumlamış olabilir ama sağ altta yerleşmiş. İstersen bi internetteki görsellere bak demek istediğimi anlarsın canım 🤗 Allah gönlüne göre versin bana erkek gibi geldi 🤗

Plesanta sağda altta yerleşmiş. Karşıdan bakınca soluna geliyor diye öyle yorumlamış olabilir ama sağ altta yerleşmiş. İstersen bi internetteki görsellere bak demek istediğimi anlarsın canım 🤗 Allah gönlüne göre versin bana erkek gibi geldi 🤗
Amin canım hayırlısıyla inşallah olabilir evet bakalım merak ediyorum bende çok😊

Kızlar merhaba bugün doktor kontrolüm vardı 11+1 ense kalınlığı vs iyi dedi 1 hafta içinde panoroma sonucumuz çıkar cinsiyeti paylaşırım sizinle dedi doktor. Ayrıca 3 hafta sonra çağırdı tekrar fakat hastaneden ayrılıyormuş özel klinik açıyor onda da benim tamamlayacı sigortam geçmiyor. İzmirde olan doktorundan memnun olan var mı paylaşırsanız çok memnun olurum kızlar üzgünüm açıkcası doktorumu seviyordum :KK43:

Ayy kızlar hepiniz erkek dediniz, etrafımdaki herkes de erkek hissediyor. Benim bir hissiyatım yok hiç farketmez bakalım iki haftaya dna sonuçlarıyla birlikte sizlere de haber vericem 🥰 hepimizin bebişleri sağlıklaa gelsin 🧿♥️
Kızlar selam, benim NIPT sonucu beklediğimden erken çıktı, sonuçlar güzel cinsiyet de kızmış 🧚🏻‍♀️🌸 cinnabon cinnabon

yok söylemedimm 13. hafta sonrası açıklıcaz allah’ın izniyle, eşime kalsa herkese 6. ayda söyleyelim diyo ben de sen seninkilere 6da söyle ben 3. ayda söylicem dedim 🤣🤣daha yeni evliyim ilk gebeliğim ya, ilk gebeliklerde düşük daha fazla vs yazıları okuyunca kendime saklayım dedim ama zor dayanıyorum😍

sonrasında Allah güzel anneciğini cennetinde ağırlasın arkadaşım inşallah. sizi izleyip mutlu olsun yattığı yer onu incitmesin. amin 🙏
Amin kuzum inşallah 🤲yani evet nazar olayları oluyor haklisin.ben anne konusunda biraz hassas olunca öyle dedim.annem kanserle mücadele etti bu dünyada .inşallah öbür dünyada kefareti olsun bu çektikleri.anne ve babalarinizi başınızdan eksik etmesin .bnm annemde babamda erken yaşta vefat ettiler .biri kalp kriziyle ,diğeri kanserden .rabbim sağ olan anne babalara uzun ömür versin ölenlere de rahmetiyle muamele etsin inşallah 🤲

Kızlar randevum 11+1 e denk geliyor devlet hastanesindeki doktorlar bu haftada ikili tarama testi yapıyolar mı yoksa bir iki hafta sonra gel mi diyolar bilgisi olan var mı

Kızlar randevum 11+1 e denk geliyor devlet hastanesindeki doktorlar bu haftada ikili tarama testi yapıyolar mı yoksa bir iki hafta sonra gel mi diyolar bilgisi olan var mı
Bebeğin ölçüsüyle ilgili ikili test . Yeni bir yazı okumuştum .4,5 cm in üstü ise yapılıyor diye biliyorum ben 🌹

Teyzoşlar biz doktordan çıktık. Herşey yolunda çok şükür. 10+4 dedi doktor. İdrar kültürü yaptı 19 temmuzda gel dedi. 🥰 cinsiyet tahmini olan var mı?

Eklentiler

• IMG-20240701-WA0011.jpeg
    IMG-20240701-WA0011.jpeg
    70,1 KB · Görüntüleme: 39
X