2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Protestan fitilden artık gına geldi 🥹
Çok akıyor ve rahatsızlık veriyor.
Sarı gibi bi akıntı yapıyor özellikle iki gündür böyle lekelenme gibi daha koyu bi renk gelmiş kahverengi desem değil turuncu desem değil koyu sarı gibi kahveye dönük . Hiç başınıza geldi mi kızlar ? Lekelenme gibi ama böyle sıvı akıntı değiş
Evet fitil farklı renge dönüp akabiliyor normal canım bende de bazen sapsarı şekilde geri çıkıyor

Benim doktor da 10 haftada herseyi kes dedi kesmedim bekliyorum hala 12 hafta olsun diye fitili günde 4 den 2 ye dusurdum progestan dex günde 1 devam onu da haftaya pazartesi kadar elimde var bitince kesicem 12 ye de girmiş olacak çünkü. Progestani da artık doktor ne derse . İlaçlar bitiyor kızlar taramalar yaklaşıyor tarama esnasında cinsiyet telaslarimiz sonra ayrıntılı ultraosnlar Allah'm herseyi umdugumuzdan güzel yazar güzel rahat gebelikler geçirmeyi nasip eder . Birbirimize dua etmeyi unutmayalım.allahim dileyen herkese bu duygu tattirsin
Amin inşallah Canım hayırlısıyla kucağımıza alalım benim kontrolüm 11 inde belki cinsiyette belli olabilir meraktayım bende hepimiz bu süreci mutlulukla geçirelim inşallah 🥲

Amin inşallah Canım hayırlısıyla kucağımıza alalım benim kontrolüm 11 inde belki cinsiyette belli olabilir meraktayım bende hepimiz bu süreci mutlulukla geçirelim inşallah 🥲
Ayyy ben daha bayramdan bu yana perşembe günü gidicem de cinsiyete değilim sadece sağlıklı olsun 12 hafta görelim ve artık normal gebelikten farkı yok denilsinnn

Ayyy ben daha bayramdan bu yana perşembe günü gidicem de cinsiyete değilim sadece sağlıklı olsun 12 hafta görelim ve artık normal gebelikten farkı yok denilsinnn
Ayy tabi ki en önemlisi sağlık ama merak etmekte ayrı bir heyecan 🥲inşallah Salih sıhhatli vatana millete hayırlı evlatlarımız olur ♥️

Merhabalar benim bebeğimin kalp atışı yok. Röntgen bölümüne gidip oradaki cihazdan da muayene oldum maalesef kalbi atmıyor. Kürtaj olmam gerekiyormuş
Canım çok üzüldüm ne desem bilemiyorum ilk hamilelik mi nedeni neymiş peki bir şey dediler mi 🥺 rabbim tez vakitte sana ferahlık güzellik versin inşallah

Canım çok üzüldüm ne desem bilemiyorum ilk hamilelik mi nedeni neymiş peki bir şey dediler mi 🥺 rabbim tez vakitte sana ferahlık güzellik versin inşallah
Bilinmiyor nedeni kürtaj olacağım genetiğe gönderilecek. İlk gebeliğim. Miyomdan şüphelendi doktorum ultrasonda miyom yoktu zaten hiçbir zaman miyom denmemişti bana. Keselerden birinde kanama alanı oluşup düşmüştü. Miyom diye şüphelendikleri kanama alanımmış 4 cm lik şu an hala duruyor. Umarım genetik de bir şey çıkmaz. Ben de anne olurum ileride🥺

Merhabalar benim bebeğimin kalp atışı yok. Röntgen bölümüne gidip oradaki cihazdan da muayene oldum maalesef kalbi atmıyor. Kürtaj olmam gerekiyormuş
Çok üzüldüm canım 😔 ümidini kaybetme benim de aşılamalar hariç 4. Tüp bebek denememde oldu herseyin vakti zamanı vardır hiç üzülme Allah belki de geciktiriyorsa güzelleştiriyordur bilemiyoruz biz de. Allah öncelikle hayırlısını ve en güzelini nasip etsin inşallah sana 🙏🙏🙏

Bilinmiyor nedeni kürtaj olacağım genetiğe gönderilecek. İlk gebeliğim. Miyomdan şüphelendi doktorum ultrasonda miyom yoktu zaten hiçbir zaman miyom denmemişti bana. Keselerden birinde kanama alanı oluşup düşmüştü. Miyom diye şüphelendikleri kanama alanımmış 4 cm lik şu an hala duruyor. Umarım genetik de bir şey çıkmaz. Ben de anne olurum ileride🥺
Hiç korkma canım bir tane olumsuz oldu diye hepsi aynı olacak diye bir şey yok sebebine bakılır önlem alınır Allahın izniyle bir şey de olduğunu düşünmüyorum rabbimin takdiri hakkınızda hayırlısı buymuş demek içini ferah tut 🥺

En kısa zamanda sağlıklı bir gebelik geçirmen dilegiyle canım. Kaçıncı haftadasin kalp atışı henüz oluşmaması gibi bir durum var mı tam bilmiyorum sizin durumunuzu ama

En kısa zamanda sağlıklı bir gebelik geçirmen dilegiyle canım. Kaçıncı haftadasin kalp atışı henüz oluşmaması gibi bir durum var mı tam bilmiyorum sizin durumunuzu ama
7+4 haftalık gebeyim. Kendi doktorum hariç radyoloji doçenti de muayene etti ultrasıonları daha renkli detaylı oluyormuş. O da aynı şekilde bebek var ama kalp atışı yok dedi.

Yani tam olarak bilemiyorum da bir hafta falan daha mı beklesen 9 a kadar yolu var diyorlar umutlan diye demiyorum hiç belli olmaz hemen kürtaj olmasan mi bir hafta daha ertele sonc kurtajsa bazen geç oluşuyor kalp atışları.
7+4 haftalık gebeyim. Kendi doktorum hariç radyoloji doçenti de muayene etti ultrasıonları daha renkli detaylı oluyormuş. O da aynı şekilde bebek var ama kalp atışı yok dedi.

Yani tam olarak bilemiyorum da bir hafta falan daha mı beklesen 9 a kadar yolu var diyorlar umutlan diye demiyorum hiç belli olmaz hemen kürtaj olmasan mi bir hafta daha ertele sonc kurtajsa bazen geç oluşuyor kalp atışları.
Detaylı ultrasonda bebeğin kalp atışı, kıpırtısı vs hiçbir şey yoktu. Detaylı ultrasonda belli olur dendi bana. Öyle değil mi?

Detaylı ultrasonda bebeğin kalp atışı, kıpırtısı vs hiçbir şey yoktu. Detaylı ultrasonda belli olur dendi bana. Öyle değil mi?
Tabi ki belli olur detayiya bile gerek yok ama sen sadece doktoruna kalp atışı için bir hafta daha beklesek kalp atışı gorme ihtimalinin olup olmadığını sorsaydin. Çünkü bazen kalp atışlarını cok geç görüldüğü gebeliklerde olabiliyor Canım umutlandiriyor muyum seni bilmiyorum ama 9 haftaya kadar bekletende var sonu kürtajsa bir hafta daha bekler gorulmezse yine olurdun diye demistim.

X