Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

allah razı olsun çok çok açık kahverengi bir akıntıbiraz ağrım da var açıkçası takvime göre bat tarihim acaba vücut bu yüzden mi zorlanıyor, adet olamadı diye düşündüm. Hemen doktora gittim bebişin kalbi de yeri de güzel dedi iğne yazdı yolladı. Allaha emanet bebeklerimiz nasıl titriyorum şimdiden üzerine. Annem derdi hep, anne olunca anlarsın diye. Bi de doğursak ne olacak :KK70:
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah ilk gebelik olmalı bende ilk gebeliğimde öyleydim doğurana kadar çok korkuyordum bişi olucak diye şimdi ikincisi geliyor öyle rahatm ki. 😁😂

içim kıpır kıpır oldu birden burnuma bebiş kokusu geldi sanırım ben bebeğe aşerdim :KK70: :KK70: :KK70: allahım ya içimde şu an daha yeni yeni beynim algılıyor. Bide benim gibi doktorlar tarafından çok çok zor denildiyse ne dediğimi anlarsınız. Arada size de bebeği düşünüp mutluluk yükleniyor mu
Bennnn 🤗 durup dururken geliyor aklıma sırıtıp duruyorum 🤣🤣🤣 4.5 yıl sonra şaka gibi 2 aylık olduk ama hala şaka gibi geliyor

Bennnn 🤗 durup dururken geliyor aklıma sırıtıp duruyorum 🤣🤣🤣 4.5 yıl sonra şaka gibi 2 aylık olduk ama hala şaka gibi geliyor
Masallah çok güzel gormussun bebeği cnm seninle 2gun var aramızda bulantın filan hiç yokmu benim bulantı artı ağzımın tadı hiç uok ya çay kahve vs hiç bişey içemiyorum da kokuları ndan tiksindim desem

Masallah çok güzel gormussun bebeği cnm seninle 2gun var aramızda bulantın filan hiç yokmu benim bulantı artı ağzımın tadı hiç uok ya çay kahve vs hiç bişey içemiyorum da kokuları ndan tiksindim desem
Ya maşallah diyeyim şu 3 4 gündür çok iyiyim belirtilerim yok denilecek kadar az. Hatta baya tedirgin gittim bu gün kontrole doktora da dedim hiç bi belirti yok kötü bişey olmuşmudur diye. Bulantım 6. Haftada oldu halsizlik yorgunluk iştahsızlık. Bazen ayakta fazla kalırsam kasıklarım ağrıyor bide göğüslerim hala çok şiş 🤦🏼‍♀️ koku hassasiyeti var ama evdeki çubuklu oda parfümlerini kaldırdım yemek kokularından tiksinme falan da yok. Rahatsız ediyor ama o kadar çok değil

Sağlıkla kucağına alırsın inşallah ilk gebelik olmalı bende ilk gebeliğimde öyleydim doğurana kadar çok korkuyordum bişi olucak diye şimdi ikincisi geliyor öyle rahatm ki. 😁😂
Evet ilk gebelik, şiddetli OAT ve kimyasal gebeliklerle savaştıktan sonra geldi mucize. O yüzden inanamıyorum korkuyorum. Eşim diyor ki sen anca kucağına alınca inanacaksın :KK70:

Kızlar 7+1 haftalık hamileyim bugün kalp atışı duymaya gittik kesem var ama içerisinde bebek hala oluşmamış. Haftaya tekrar bakılacak. Doktorum bu haftalarda bebeği görmeyi ve kalp atışı duymayı bekleriz ama bazen geç döllenme olabiliyor daha önce yaşadık dedi. Çok ağladım kendimi tutamıyorum olumlu düşünmek istiyorum ama çok korkuyorum. Güzel bir örnek var mı bir şeylere tutunmak istiyorum. Güzel yorumlarınızı bekliyorum 💕💕💕

Kızlar 7+1 haftalık hamileyim bugün kalp atışı duymaya gittik kesem var ama içerisinde bebek hala oluşmamış. Haftaya tekrar bakılacak. Doktorum bu haftalarda bebeği görmeyi ve kalp atışı duymayı bekleriz ama bazen geç döllenme olabiliyor daha önce yaşadık dedi. Çok ağladım kendimi tutamıyorum olumlu düşünmek istiyorum ama çok korkuyorum. Güzel bir örnek var mı bir şeylere tutunmak istiyorum. Güzel yorumlarınızı bekliyorum 💕💕💕
Yolk var mıydı canım?

Sat neydi sizin

Ya maşallah diyeyim şu 3 4 gündür çok iyiyim belirtilerim yok denilecek kadar az. Hatta baya tedirgin gittim bu gün kontrole doktora da dedim hiç bi belirti yok kötü bişey olmuşmudur diye. Bulantım 6. Haftada oldu halsizlik yorgunluk iştahsızlık. Bazen ayakta fazla kalırsam kasıklarım ağrıyor bide göğüslerim hala çok şiş 🤦🏼‍♀️ koku hassasiyeti var ama evdeki çubuklu oda parfümlerini kaldırdım yemek kokularından tiksinme falan da yok. Rahatsız ediyor ama o kadar çok değil
Maşallah o zaman cnm yoksa erkek mi seninki ,şaka ya ilgisi yok galiba bünye ile alakalı benim Hepsi ayni mesela

alttan mı baktı karından mı?

Maşallah o zaman cnm yoksa erkek mi seninki ,şaka ya ilgisi yok galiba bünye ile alakalı benim Hepsi ayni mesela
Bilmiyorum erkeklerde öyle mi olurmuş 🤣 Eşimde erkek hissediyor. Ben kız hissediyorum 🤣 benim annemin de bulantısı olmazmış sabahları biraz bulanır sonra geçerdi diyor. 6. Haftada çok kötüydüm ya mide bulantısı çok zor rabbim kolaylık versin 🤲

Selammm🌸🌸🌸 sata göre 7+6 yız bu gün ultrasonda 8+1 çıktı minnoşum herşey yolunda çok şükür belirtilerim epey azaldı ister istemez stres oluyordum. İçim rahatladı. Buyu 17mm miş 2cm bile değil ama yüreğimi hoplatıyor❤️ Eki Görüntüle 3446309
Ayy çok güzel bu görüntüyü nerede aldın :nazar:

Ben de gittim 8+4 gününe uyumlu çıkıyor boyu 1.9 cm

Eklentiler

• 1000009945.jpg
    1000009945.jpg
    83,4 KB · Görüntüleme: 37
X