2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Hahah benim arkadaşım astrologla sezeryan tarihi ve saatine karar vermişti açılara göre çocuğun şanslı olacağı vs gibi haha :) yengeç iyidir ama ben aslanım ondan o da aslan olsun istiyorum

Hahah benim arkadaşım astrologla sezeryan tarihi ve saatine karar vermişti açılara göre çocuğun şanslı olacağı vs gibi haha :) yengeç iyidir ama ben aslanım ondan o da aslan olsun istiyorum
Ben yengecim çocuk Aslan olsun diye eşimle dua ediyoruz yengeç zor bir burç. Daha güçlü olsun çok duygusal olmasın istiyorum üzülmesin.

Evet evcimendir. Beni evden çıkarmasınlar 1 ay evde otururum kendim yengeç burcuyum diye Aslan istiyorum sanırım

Canım sana sezaryen tarihi ile ilgili bişey dedi mi ? Çoğu kişiye söylenmeye başlanmış

Canım sana sezaryen tarihi ile ilgili bişey dedi mi ? Çoğu kişiye söylenmeye başlanmış
Canim biz normali bekleyeceğiz kendi ne zaman gelirse eğer o zaman geldiğinde su sancı vs açılma olmazsa sezeryan yaparız dedi. Aslında seseryan olacaksa bile bebeğin kendinin gelmesini öneriyorlar.

ay kizlar siz yazdikca bakiyorum benim de calisasim o kadar yokki ahaha yani zorla aciyorum laptop i evden calistigim halde. 15 temmuzda ayrilicam ben de izne - 34. hafta gibi oluyor sanirim bazen diyorum gec mi kaldim temmuz basi mi ciksaydim
Ay ben de aynıyım valla. Evden çalışıyorum ama o kadar zor uyanıyorum iş çıkınca o kadar sinir oluyorum ki. Kimse yazmasın bana istiyorum şuan neyse ki çok işim yok ellemiyorlar da beni. Ben 37. Haftaya kadar çalışacağım 10 temmuzda izne çıkacağım mecbur. Az kaldı diye kendimi avutuyorum

Benim annem de yengeç çok da iyi anlaşırız annenin yengeç çocuğun aslan olması bence güzel birbirimizi çok tamamlarız

ay kizlar siz yazdikca bakiyorum benim de calisasim o kadar yokki ahaha yani zorla aciyorum laptop i evden calistigim halde. 15 temmuzda ayrilicam ben de izne - 34. hafta gibi oluyor sanirim bazen diyorum gec mi kaldim temmuz basi mi ciksaydim
Telefonum çalacak bir maile dönmem gerekecek diye ödüm kopuyor kendi işlerimi yapıyorum sorun yok ama başka biriyle görüşüp teklif vs vermem gerekince sıkılıyorum hemen telefonu kapatasım geliyor

Canim biz normali bekleyeceğiz kendi ne zaman gelirse eğer o zaman geldiğinde su sancı vs açılma olmazsa sezeryan yaparız dedi. Aslında seseryan olacaksa bile bebeğin kendinin gelmesini öneriyorlar.
Anladım canımmm inşallah gönlümüze göre olsun planlı sezeryan nasip olsun banada gece ansızın vs olmasından korkuyorum dr lar çünkü nazlanıyorlar gece doğuma gelmeye çevremde çok duydum o yüzden tedirginimde

Kızlar selam. Park yatağın içine lastikli çarşaf bakıyorum memnun kaldığınız bir marka varmı?
Canım ben almadım ama trendyolda favlamıştım görselini ekliyorum, ben de bundan alıcam
Kaçıncı haftada bakılıyo ? 30. Haftadayım henüz hiç bakılmadı
Benim her kontrolümde bakıyo doktorum ama hiç vajinal bakmadı normal karından ölçüyo

canim sen iyi dayaniyorsun ya 37 haftaya kadar yine masallah. ben dusundum dedim azicik uyuyayim keyfini sureyim kalan 1 ayin diye aslinda calissam calisirdim. ama az kalmis sabir. evet ben de mudurum bisiy dediginde bunalima giriyorum ahahah yani o kadar yapasim yok ki
Telefonum çalacak bir maile dönmem gerekecek diye ödüm kopuyor kendi işlerimi yapıyorum sorun yok ama başka biriyle görüşüp teklif vs vermem gerekince sıkılıyorum hemen telefonu kapatasım geliyor
kuzum ayni ya ay hic istemiyorum ahahaj, dusundum hatta mental sagligim etkileniyor diye su 1 ay icin ayri rapor mu alsam sonra diyorum is olmayinca da asiri bayar miyim evde

benim esim de oyle 1.90 heybetli hatta ayni dedigin gibi bacak boyu hep 1 hafta onde ahaha ama kilosu cidden genetik olabilir canim ya ben de asiri yedim ve hic kusmadim yani mide bulantisi asla yasamadim o ilk haftalarda millet kilo verirken aldim masallah nazar degmesin bebislere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…