2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Gerçekten en sıcağa denk geldik yani olamaz böyle bir şey ya İstanbul İstanbul olalı böyle bir şey görmedi
Bende diyorum yapmadım yapmadım Haziran'da hiç bu kadar sıcak olmazdı bizim ev yazın hep serin serin eserdi ilk kez bu kadar sıcak oldu istanbul ona denk getirdim🤣🤣

Hahah benim arkadaşım astrologla sezeryan tarihi ve saatine karar vermişti😂😂 açılara göre çocuğun şanslı olacağı vs gibi haha :) yengeç iyidir ama ben aslanım ondan o da aslan olsun istiyorum 😂
Kızlar bende astroloji eğitimi aldım . Burcu
( Güneş burcu ) yengeçte olsa Merkürü Venüs’ü aslan olacak yani yoğun aslan etkili çocuklar olacaklar, sadece güneşi yengeç olmuş olur , o da çocuğun duygusallığını değil babayı anlatır . Yani benim eşim çok duygusaldır diyeniniz varsa güneş yengeç olma ihtimali çok yüksek . Bunun haricinde , memur baba , çiftçi emlakçı baba , yaşça büyük baba , pasif baba …. olasılıklarını anlatır . Doğumu ağustosa kayanlarda da aslan +başak etkisi olacak , ağustos tarihi ilerledikçe yine yoğun başak etkisi olur , yani siz çocuk Aslan dersiniz ama diğer göstergeler başağa geçtiği için Aslan görünümlü başak olur

( Güneş burcu ) yengeçte olsa Merkürü Venüs’ü aslan olacak yani yoğun aslan etkili çocuklar olacaklar, sadece güneşi yengeç olmuş olur , o da çocuğun duygusallığını değil babayı anlatır . Yani benim eşim çok duygusaldır diyeniniz varsa güneş yengeç olma ihtimali çok yüksek . Bunun haricinde , memur baba , çiftçi emlakçı baba , yaşça büyük baba , pasif baba …. olasılıklarını anlatır . Doğumu ağustosa kayanlarda da aslan +başak etkisi olacak , ağustos tarihi ilerledikçe yine yoğun başak etkisi olur , yani siz çocuk Aslan dersiniz ama diğer göstergeler başağa geçtiği için Aslan görünümlü başak olur
Kendim gibi oğlak doğurmak için kızımla konuşsam mı napsam babası Aslan gibi Aslan bir eve bir Aslan yeterdi aslında 🙄 nasip olursa 2. Hamileliğimi kendi burcuma göre ayarlayacağım adaletsiz düzeni silkeleyip kendine getireceğim 😁🤭

Ben empera halıdan almıştım salon halılarımı çok memnunum incecik ve hiç kaymıyor çok da kaliteli sık duruyor bir bakabilirsin bence. Robot konusuna gelince bir tek ben memnun değilim sanırım xiaomi benimki de ama pislikleri kenarlara itiyormus gibi geliyor bana ben tam süpürge çekisi istediğim için içime sinmiyor hiç. Dyson v10 var bende onu kullanmayı tercih ediyorum robotu beklemektense.
ben de kendi robotomundan memnun değilim kırıntı kalıyor arkadan kendim uğraşıyorum o yüzden hiç açıp gürültü kirliliğiyle uğraşmak istemiyorum bir de yavaş yavaş giderken arkadan ittirelim geliyor 😂😂
Hahah benim arkadaşım astrologla sezeryan tarihi ve saatine karar vermişti😂😂 açılara göre çocuğun şanslı olacağı vs gibi haha :) yengeç iyidir ama ben aslanım ondan o da aslan olsun istiyorum 😂
1-5 ağustos arası mıydı senin de tarih? saat kaç olarak bakmıştı arkadaşın? 11 gibiyse ve tarih tutuyorsa ben de üstüme alınabilirim ☺️☺️
Canim biz normali bekleyeceğiz kendi ne zaman gelirse eğer o zaman geldiğinde su sancı vs açılma olmazsa sezeryan yaparız dedi. Aslında seseryan olacaksa bile bebeğin kendinin gelmesini öneriyorlar.
öyle de açlık vs nasıl organize edilecek sezeryan için? benim ilk doğum dediğin gibi normal istediğim için suyum patlayarak başladı ama açılma olmadı sezeryan için çok bekledim yemek yediğim için. beklemekten ve açlıktan ziyade susuzluk mahvetmişti beni. doğunca da hemen vermiyorlar çünkü yalvardığımı çok iyi hatırlıyorum. o yüzden cesaretim yok
Benim annem de yengeç çok da iyi anlaşırız annenin yengeç çocuğun aslan olması bence güzel birbirimizi çok tamamlarız ❤️
benim de eşim yengeç 🤍
1-5 ağustos arası doğanlarda başak etkisi mi olacak ya hiç istemezdim. yükseleni ayarlasak bile mi?

Ben aslanım eşim yay yengeç burcu tanıdıklarım hep tripcan insanlar o yüzden hiç istemiyodum

Aa bak bu yeni bilgi yani temmuzda doğsa da saati fark etmeksizin aslan etkili olacak öyle mi :)

Ben de 7 ağustos doğumluyum burcum aslan yükselenim yay çok fazla hissediyorum taşıdığımı ya. Ben oğlumun doğum saatine göre bir analiz isterim o zaman senden canım 😊😊

Anladım canımmm inşallah gönlümüze göre olsun planlı sezeryan nasip olsun banada gece ansızın vs olmasından korkuyorum dr lar çünkü nazlanıyorlar gece doğuma gelmeye çevremde çok duydum o yüzden tedirginimde 🙂↕️
İnsallah gönlüne göre olsun canım sağlıklı gelsinler 🙏🏻💜 Stardust- Stardust- valla cnm bilmiyorum ki nasıl olacak normal doğum denemeyi istiyorum ama 37 den sonra bakmaya başlarız anlaşılır az çok dedi eğer açılma vs olmazsa sezeryan yaparız direk dedi. O sebeple bekleyeceğim.

Ben de 7 ağustos doğumluyum burcum aslan yükselenim yay çok fazla hissediyorum taşıdığımı ya. Ben oğlumun doğum saatine göre bir analiz isterim o zaman senden canım 😊😊
Bu yazdıklarım her yıl için geçerli değil canım belki senin haritan da bambaşka etkiler vardır .. demek istediğim bu yıl ki örnekle güneş yengeç duygusal diyecek herkes ama o aslında çok aslan etkili olacak.. seninde muhtemelen güneşine ek Merkür’ün Venüs’ün filan aslandır o yüzden çok taşıyorsundur ya da yükselen yöneticinle aslanın etkileşimi vardır . bende yükselen aslanım 🥰.
inşallah canım 🫠

İnsallah gönlüne göre olsun canım sağlıklı gelsinler 🙏🏻💜 Stardust- Stardust- valla cnm bilmiyorum ki nasıl olacak normal doğum denemeyi istiyorum ama 37 den sonra bakmaya başlarız anlaşılır az çok dedi eğer açılma vs olmazsa sezeryan yaparız direk dedi. O sebeple bekleyeceğim.
evet canm her türlü 38e kadar bekleyeceğiz bakalım 😇

Aa bak bu yeni bilgi yani temmuzda doğsa da saati fark etmeksizin aslan etkili olacak öyle mi :)
Evet canım 🩵 bir çoğumuzun bebişi Venüs Merkür aslan olacak , yani düşünce tarzı , sevdikleri, hayattan keyif aldıkları, ilgi alanlarını aslan burcu anlatacak..
Doğum saati yükselen burcunu belirleyecek , güneş burcu babasını anlatacak, ay 2.5 günde bir burç değiştiriyor oda bakalım hangi burca denk gelecek anneyi anlatacak 🤓

ben de kendi robotomundan memnun değilim kırıntı kalıyor arkadan kendim uğraşıyorum o yüzden hiç açıp gürültü kirliliğiyle uğraşmak istemiyorum bir de yavaş yavaş giderken arkadan ittirelim geliyor 😂😂

1-5 ağustos arası mıydı senin de tarih? saat kaç olarak bakmıştı arkadaşın? 11 gibiyse ve tarih tutuyorsa ben de üstüme alınabilirim ☺️☺️

öyle de açlık vs nasıl organize edilecek sezeryan için? benim ilk doğum dediğin gibi normal istediğim için suyum patlayarak başladı ama açılma olmadı sezeryan için çok bekledim yemek yediğim için. beklemekten ve açlıktan ziyade susuzluk mahvetmişti beni. doğunca da hemen vermiyorlar çünkü yalvardığımı çok iyi hatırlıyorum. o yüzden cesaretim yok

benim de eşim yengeç 🤍

1-5 ağustos arası doğanlarda başak etkisi mi olacak ya hiç istemezdim. yükseleni ayarlasak bile mi?
4 üne kadar sadece Merkür başakta canım ( Merkürün başakta olması aslandan iyidir, analitik zekası güçlü çocuk getirir )sonrasında Venüs’te başağa giriyor ( bu iyi değil memnuniyetsizlik keyifsizlik getirir )

Kendim gibi oğlak doğurmak için kızımla konuşsam mı napsam babası Aslan gibi Aslan bir eve bir Aslan yeterdi aslında 🙄 nasip olursa 2. Hamileliğimi kendi burcuma göre ayarlayacağım adaletsiz düzeni silkeleyip kendine getireceğim 😁🤭
Bende astroloji bildiğimden , mayısa kadar gökyüzü daha güzel olduğunu bildiğimden ve hamilelik planlayanlara yaz sıcağına denk getirmeyin uyarılarından daha önce hamile kalmaya çalıştım ama nasip olmadı , kısmet 🤓
Ayy benimde doğum haritamda çok oğlak var , asıl sana kötü haber bizim çocukların Jüpiter’i ikizler olacak , meali ikizler temalarını abartmaya yatkınlık. Temalar ; Yüzeysellik , dikkat dağınıklığı, çok konuşma , yakın çevre bolluğu , çabuk sıkılma….

X