2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
dyson in yeni cikan robotu gibi heralde o zaman hem silip hem supuruyordu sanki ay bi arastirayim ya yildim artik

dyson in yeni cikan robotu gibi heralde o zaman hem silip hem supuruyordu sanki ay bi arastirayim ya yildim artik
dysonın koltuk altına girmesi zor yüksek diyorlar. roborock s8 maxv şuan en yüksek çekim gücü olan.yazın camlar açık heryer toz oluyor 1 günde. halıları değiştirip daha toz tutmayan ince istiyorum kullanıp memnun olan var mı kışın nasıl olur bilmiyorum .sürekli kayar mı robot çıkabilir mi. kalın halıdan bezdim toz açısından

Anladım canım hayırlısı olsun sağlıkla gelsin inşallah

ay bu robotlardan memnun musunuz ya kizlar ? ben de dyson var sarji cabuk bitmeye basladi yeni model mi alsam diyorum yoksa robot mu alsam emin olamadim benim supurdugum gibi supurur mu robot ?
Büyük makina gibi olur diyen kim varsa inanma ama günlük temizlik için bence ideal. Haftada bir büyük makina günlük robot ile kedili evde gayet rahat temiz tuttum canım tabi hamilelik vs derken şuan temiz diyemiycrm günlük süpürge ve silmemi robotla yapıyorum hep. Hatta ilk denedigimde büyük makina sonrası açtım halıyı döve döve tozu aldığı için yine dünyanın pisliği çıkmıştı. Bebiş sonrası daha da lazım olacak bence düşünüyorsan al derim

ay bu robotlardan memnun musunuz ya kizlar ? ben de dyson var sarji cabuk bitmeye basladi yeni model mi alsam diyorum yoksa robot mu alsam emin olamadim benim supurdugum gibi supurur mu robot ?
Canım benim robot roborock çok memnunum hamileliğin başından beri hemen hemen her gün çalıştırıyorum ev tertemiz kalıyor

Benim de salonda yün halı var canım iki tane ve salonda oturuyoruz sıcakla birlikte yün kokusu veriyor rahatsız ediyor beni ama benim eşim halıları çok sevdiği için yazlık halıya geçemiyoruz, incecik halı mı olurmuş bu erkekler her şeye karışıyor

Kiraz gebelikte çok tüketmeyin diyorlar ben tabak tabak yiyordum almıyorum yememek için siz nasıl yiyorsunuz kızlar bir oranı var mi bunun
Aaa ben de çok yiyorum nedenmiş ki ?
İnsallah canım hepsi sağlıkla gelsinler
Ya valla ben de çok kararsızım beyse kendileri seçecekler artık bizlik bir durum yok sağlıklı olsunlar da U uzakyol

valla işe dönmeden Allah sağlık verirse tüm eziyet olan eşyaları yenileyip öyle döneceğim. çalışırken stres istemiyorum iki çocukla evde minimum iş çıksın ki ben de rahat gidip geleyim

valla işe dönmeden Allah sağlık verirse tüm eziyet olan eşyaları yenileyip öyle döneceğim. çalışırken stres istemiyorum iki çocukla evde minimum iş çıksın ki ben de rahat gidip geleyim
Mantıklı, şimdiki aklım olsa tüm eve yazlık halı falan alırdım hiç gerek yokmuş bunlara

Kızlar bu nedir ya tüm boynumu istila ettiler her yer minik minik et benleri çok rahatsızım inşallah doğumdan sonra kendiliğinden geçer
Benim de böyle birebir aynı hatta foti atcam
Sabahtan beri nefes darlığı yaşıyorum, bizim mutfağımız çok sıcak oluyor sabah kahvaltıyı hazırlarken bayılıcam sandım nefes darlığı da kötü yaptı korktum eşimi aradım ben çok kötüyüm diye o telefonda beni sakinleştirmese bayılcaktım
Peki benim doktorumun 36dan sonra nst ye gireceksin demesi hahaha hocam doğurayım öyle gireyim nstye diyecektim
Benimki de hiç lafını etmedi ya bidahaki kontrolümüz 34.haftama denk geliyor heralde o zaman başlar nst diye tahmin ediyorum çünkü öncesinde gel demedi

Ben empera halıdan almıştım salon halılarımı çok memnunum incecik ve hiç kaymıyor çok da kaliteli sık duruyor bir bakabilirsin bence. Robot konusuna gelince bir tek ben memnun değilim sanırım xiaomi benimki de ama pislikleri kenarlara itiyormus gibi geliyor bana ben tam süpürge çekisi istediğim için içime sinmiyor hiç. Dyson v10 var bende onu kullanmayı tercih ediyorum robotu beklemektense.

Erkek o yüzden biri daha iri acaba
ay masallah bebisinizeee ne yiyip ictiniz tontis olmus
Çok yedim içtim pişmanım ama hala yiyorum eşimin tarafı 1.90 boy ve kiloları da çok fazla heybetliler sanırım o tarafa çekti bebiş, bacak boyu falanda uzun dedi ama korktum acaba dedim benim yediklerimden bi bebiş böyle oldu hayır dedi doktor genetik bu dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…