2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Muhtemelen Temmuz sonu doğururuz zaten 2-3 hafta evde durmuş olacağız :)

Hayırlı olsun ben de Bandırmalıyım sanırım Emre Mertere gidiyorsunuz onun anlaşmaaı Pembe Maviyle sağlıkla gelsin bebeğiniz

sıcakları 1 ay çekcez eylül serin. mayıs sonu doğum yaptım 3 ay sıcakta emzirirken her emzirmede 1 lt de ben su içtim şimdi yine iyi bence 1 ay sabrederiz
Mecbur sabredeceğiz. İnşallah bebeler de sabreder bekler
Canım leke değilde ben hepsi şaka gibi et beni hem de
Çaresi var. Geçmese bile küçük bi operasyon ile lazerle yakıyorlar. Herşey yolunda gitsin bebeğini kucağına al da onbin bakıma gireriz :)
En azından gelecek yaz büyümüş olacaklar ve tatile gidebiliriz
Kanama vardı, düşüğü önlemek için verdi ama sağlıksız bir gebelik ise progestan da tutmaz demişti. Şükür sıkıntı olmadı. Hakkınızda hayırlısı olsun

Yok kuzum benimki de minnak doktor çok iyi dedi ama kilosuna 32+2de 1850ydi o yüzden hiç kıyaslamıyorum kimseninkine de bakmıyorum

Sabah erkenden kalktığım için gelmek zorlamıyor ama saat 1 den sonra iyice sıcaklar da bastırınca duramıyorum. Oturmak da yoruyor keşke hamileler yarım gün çalışsa
Geceleri uyuyamadigim için sabah gelmek benim için zulüm ne giyiyorum ne yapıyorum hatırlamıyorum bile bir gözüm açık bir gözüm kapalı geliyorum klima full 16 derecede bende odaya giren donuyor çıkıyor ama asla kesmiyor. Benim sürekli oturma durumumda yok birimler arası git gel derken oldu mu ayaklar küfe gibi kılık kıyafet yönetmeliği yüzünden terlikte giyemeyince akşama kadar canım çıkıyor resmen keşke yarım gün çalışsak valla o zaman kabulüm sabah erken kalkmak

Muhtemelen Temmuz sonu doğururuz zaten 2-3 hafta evde durmuş olacağız :)
Yok kız benim doktora göre temmuz 1 itibariyle benden haber bekliyor doguruyorum diye gerçi izinleri evde yakmak istemiyordum canıma minnet benimde ama tabi minnoş yavaştan alırsa yapacak birşey yok ama şuana kadar minik kuduruk yerinde durmak istemiyor doğmak istiyor

Ayyy haklısın çok. Valla ben rahatım ya crocsla geliyorum ayakkabılar sıkıyor kıyafet de rahat bir elbise ya da bol bir şeyler giyiyorum o konuda şanslıymışım bak klima bana da yetmiyor içim yanıyor

ooo seninki sahiden de erkenciymiş :) olsun kurtuluyorsun ama az kalmış çokkk

Benim de sağa yatınca sağ tarafım çok ağrıuor sanki oraya sıkışıyor çocuk solda yatınca rahst oluyorum. Sırtüstü yatınca da çok mutluyum ama korkuyorum bir şey olur diye
Benim doktorum bisey demiyor yatış konusunda bugün nst için de sirt üstü yatırdılar 20 dk bence sürekli olmadığı sürece her pozisyonda yayılabilir yüz üstü hariç :)
Kızlar bu nedir ya tüm boynumu istila ettiler her yer minik minik et benleri çok rahatsızım inşallah doğumdan sonra kendiliğinden geçer
Bende de var seninki kadar olmasa da doğumdan sonra geçiyormuş cildiyeciye sormuştum benim de göğüs bölgemde var çok.
maşallah benden nst istemedi neye göre istiyorlar acaba
Ben de ilk defa bugün girdim 32+6 artık bundan sonra girecekmişim. Bebeğin başı asagida bayağı dedi bi de kalbine bakmak için istedi asıl bende ritim bozukluğu var bebeğe de bakalım bi dedi çok şükür bir sıkıntı yokmuş.
Canım benimde öyle her kontrolde girecekmişim artık bugün de girdim ama nst iyi bişey bebek hakkında çok güzel bilgiler veriyor
Ne dedi canim doktor? Ağrılar normal
Dedi bana bebek baya asagida erken gelebilir dedi 40 i beklemeyiz sanırım dedi yürürken zorlanmalar ondanmis ama gelse bile artık sorun olmaz kafana takma dedi tabi ben en az 1 ay da beklesin istiyorum kilosu da 2300 çıktı.

Ya bana da bu çok beklemez dedi suan 32+6 ama kafası baya asagida dedi insallah çok da erken gelmez 1 ay daha beklesin henüz 2300 falan kilosu.

Kesinlikle şart doğumdan sonra şu emzirme işleri bitsin gerçekten bi bakıma sokmak lazım kendimizi 3 senede 2 bebiş doğurunca vücutta sapıttı haklı olarak sağlıkla gelsinler inşallah diğer mevzular halledilir dediğin gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…