2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
26+6 oldum. Başından beri kullanıyorum. 200mg günde 1 kere yatarken. 28.haftada kontrolüm var. Rahim uzunluğuna bakarım ona göre büyük ihtimalle artık bırakırız dedi. Beklemedeyim.
Merhaba başından beri kullanıyorum demişsiniz neyden dolayı verdi progestan i size banada 5+6 haftalığım kalp atışı için 20 Haziran a gün verdi ama kese düzensiz dedi aynı durumu yaşayıp düzelen varmı aranızda

İlk nst işlemimiz de oldu bakalım haktan hayırlısı iyi bir sorun gözükmüyor dedi doktorum artık gel git 20 güne düştü benim Allah yolumuzu kolay eylesin cümlemizin 130 140 arası çıktı kalp atışı bebi 1850 gram olmuş

Kızlar selam kontrolden çıktıkk 30+4 üm 2400 gr çıktı bebiş, doktor boyu kilosu bacak boyu karın ve baş çevresi ortalama 33 hafta gibi dedi, normal doğum zorlar baya iri bir bebek dedii ya
Aynıyız hafta olarak 1850 gram olmuş benim ki boyu da 40 santim henüz doğum için bişey söylenmedi bana

Bende pazartesi günü çalışabilir aldım 35+0 itibari ile izne ayrılmayı planlıyorum bu sıcaklarla 37 hayal oldu gerci ev temizliği vs derken yatmak benim için hayal ama olsun işe gelmemek bile büyük bir lüks olacak

Gerçekten en sıcağa denk geldik yani olamaz böyle bir şey ya İstanbul İstanbul olalı böyle bir şey görmedi

Teşekkür ederim kızlar ben unuttum tüp bebek ya sanırım ondan dikkatli ve temkinli gitmek istiyor doktorum. Hep özel bebek deyip duruyor bana geçmiş mücadelemi bilgi için bende hemen paniklenmeye hazırım
Canım ben geçen hafta 32. haftadaydım artık her hafta girecekmişim NST’ye. Riskli gebelik olduğum için.

Arkadaşlar bir şey sorsam büyük tuvaletten sonra kasıklarım da ağrı oluyo böyle gaz gibi başka yaşayan var mı acaba

Sabah erkenden kalktığım için gelmek zorlamıyor ama saat 1 den sonra iyice sıcaklar da bastırınca duramıyorum. Oturmak da yoruyor keşke hamileler yarım gün çalışsa

Aminnn :) Maşallahh kocaman olmuş :) sancı yok değil mi
Yok çok şükür iyi durumdasın dedi doktorum
Canım ben geçen hafta 32. haftadaydım artık her hafta girecekmişim NST’ye. Riskli gebelik olduğum için.
20 gün sonra gel artık dedi bende her gitmemde girecekmişim nst'ye ama öyle böyle bişi demedi bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…