2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
ooo seninki sahiden de erkenciymiş :) olsun kurtuluyorsun ama az kalmış çokkk
Evet ama stresi daha çok bastı şimdide ev temizliği yetişir mi diye kendimi yiyorum sanırsın ki malikane temizlenecek😂😂 eskiden taş çatlasın iki günde dip köşe temizlik yaptığım evi şimdi iki günde silip supuremeyen ben 🙈🙈😂

Hayırlı olsun ben de Bandırmalıyım ☺️ sanırım Emre Mertere gidiyorsunuz onun anlaşmaaı Pembe Maviyle sağlıkla gelsin bebeğiniz 💐
Evet ona gideceğim yarın ilk defa inşallah iyi geçer randevumuz😊siz hangi doktora gidiyorsunuz aklımda olsun buralarda yabancıyım çok fazla seçeneğim de yok malum.
Ben de pembe mavide doğum yapacağım :)
Yaa ne güzel tesadüf oldu😊inşallah memnun kalırım ben de😊

Ya bana da bu çok beklemez dedi suan 32+6 ama kafası baya asagida dedi insallah çok da erken gelmez 1 ay daha beklesin henüz 2300 falan kilosu.
Aynıyız canım benimde 32+2de gittiğimde söyledi aynı şeyleri kilosuna kadar aynılar. Sanırım aceleci bebisler kendini gösteriyor doktorlar anlıyor. yeterki sağlıklı ve herhangi desteğe ihtiyaç duymayacak şekilde dogsunlarda ama evet azından temmuzun ikinci üçüncü haftasını beklesinler çokta erken gelmesinler🙏🏼

Benim doktorum bisey demiyor yatış konusunda bugün nst için de sirt üstü yatırdılar 20 dk bence sürekli olmadığı sürece her pozisyonda yayılabilir yüz üstü hariç :)

Bende de var seninki kadar olmasa da doğumdan sonra geçiyormuş cildiyeciye sormuştum benim de göğüs bölgemde var çok.

Ben de ilk defa bugün girdim 32+6 artık bundan sonra girecekmişim. Bebeğin başı asagida bayağı dedi bi de kalbine bakmak için istedi asıl bende ritim bozukluğu var bebeğe de bakalım bi dedi çok şükür bir sıkıntı yokmuş.

Ne dedi canim doktor? Ağrılar normal
Dedi bana bebek baya asagida erken gelebilir dedi 40 i beklemeyiz sanırım dedi yürürken zorlanmalar ondanmis ama gelse bile artık sorun olmaz kafana takma dedi tabi ben en az 1 ay da beklesin istiyorum kilosu da 2300 çıktı.
ben geçen gün cilt bakımına gittim normalde sırtüstü yatan biriydim. Karnıma ağrı girdi ben fenalaştım yarısını oturarak yaptık :KK70: 20 dk bir şey değil de 1 saat falan sedyede yatılmıyor ya

Evet ama stresi daha çok bastı şimdide ev temizliği yetişir mi diye kendimi yiyorum sanırsın ki malikane temizlenecek😂😂 eskiden taş çatlasın iki günde dip köşe temizlik yaptığım evi şimdi iki günde silip supuremeyen ben 🙈🙈😂
Ev zaten kirlenecek gelen gidenden çok da hırpalama kendini :)

Evet ona gideceğim yarın ilk defa inşallah iyi geçer randevumuz😊siz hangi doktora gidiyorsunuz aklımda olsun buralarda yabancıyım çok fazla seçeneğim de yok malum.

Yaa ne güzel tesadüf oldu😊inşallah memnun kalırım ben de😊
İyi bir doktor memnun kalırsınız benim bir çok arkadaşım gitti memnun kaldı☺️ bana Bursa pek uymadığı için gitmiyorum ben Özel Royal Hastanesi Gürsel Kurta gidiyorum ilk oğlumun doğumunu da o yapmıştı ikinciyi de o yapacak allah nasip ederse ☺️

Benim doktorum bisey demiyor yatış konusunda bugün nst için de sirt üstü yatırdılar 20 dk bence sürekli olmadığı sürece her pozisyonda yayılabilir yüz üstü hariç :)

Bende de var seninki kadar olmasa da doğumdan sonra geçiyormuş cildiyeciye sormuştum benim de göğüs bölgemde var çok.

Ben de ilk defa bugün girdim 32+6 artık bundan sonra girecekmişim. Bebeğin başı asagida bayağı dedi bi de kalbine bakmak için istedi asıl bende ritim bozukluğu var bebeğe de bakalım bi dedi çok şükür bir sıkıntı yokmuş.

Ne dedi canim doktor? Ağrılar normal
Dedi bana bebek baya asagida erken gelebilir dedi 40 i beklemeyiz sanırım dedi yürürken zorlanmalar ondanmis ama gelse bile artık sorun olmaz kafana takma dedi tabi ben en az 1 ay da beklesin istiyorum kilosu da 2300 çıktı.
Canım çok şükür nst de sancı çıkmadı ama benim ağrı çok oluyor yuvarlak bağ ağrısı dedi vajina kemiğimde çok ağrıyor normal bebek kilo alıyor dedi vücut kasların zayıf olabilir dedi, bol bol dinlen dedi benimde 40 beklenmeyecek canım 37-38 de inşallah 🙏🏻 Bebek 32+1 de 1950 gr çıktı benim 🥰😀🧿

İyi bir doktor memnun kalırsınız benim bir çok arkadaşım gitti memnun kaldı☺️ bana Bursa pek uymadığı için gitmiyorum ben Özel Royal Hastanesi Gürsel Kurta gidiyorum ilk oğlumun doğumunu da o yapmıştı ikinciyi de o yapacak allah nasip ederse ☺️
Ben zaten başka bir ilçeden Bandırma'ya geleceğim doktor için her türlü yola çıkacağız diye Bursa olmasını sorun etmedim keşke imkan olsa gitmek zorunda kalmasam ama yapacak bir şey yok. Allah sağlıkla kavuştursun bebeğinize inşallah😊

Sormuyorum bile çat diye telefonu çıkarıp çekiyorum haha :) eşime çektiriyorum genelde ama yüzü çok net gözüküyorsa ben de çekiyorum ne olur ne olmaz diye :) çek tabi ki ne diyebilir ki o senin bebeğin
SEN HENUZ CALISIYOMUSUN 33 HAFTALIK GORUYORUM 32 DOLDURDUGUMUZDAMI DOKTOR RAPORU ALABILIYORUZ

Merhabalar kızlar
Biz de kontrolden geliyoruz 31 +1 2200 gr
Meyve yememi sınırladı Dr kirazı bir avuç yiyebilirmisim Karpuzu ince dilim ye bebegin glisemik indeksi yukselir dedi 😒 İnşallah biraz boğazımı tutcam artık Sabah uyanınca karpuz yiyordum ben🤦🏻‍♀️
Nst ye 36 dan sonra alcam ağrın yoksa gerek yok dedi çok rahat benim Dr sayesinde ben de rahatım 😄
Benim 3. Sezeryan olacak diğer ikisi kendi sancımla geldi yine sancımı bekleyebilir miyim dedim tabiki çok iyi olur dedi Çok sevindim zamanı bebiş belirlesin istiyordum İnşallah sağlıkla gelsin miniklerimiz 🥰

Sen 30+4sen 31 sin artık. 32de falan başlayan oluyor tamamen doktoruna bağlı bence zararı yok girmenin deneyimlerini bizimle de paylaş :)
Evet doktordan doktora değişiyor muhtemelen bizimki biraz pimpirikli riskli bir gebeliğim yok ama 32 de başlıyorum nstye ne olur ne olmaz kalp atışlarının düzenini görmek istiyorum sancı olmasa bile demişti, 32 de girdim 34 te bidaha çağırdı tekrar alır mı nstye bilmiyorum 🤗 bu arada 32.hafta da benim bebiş hala dönmemişti var mı dönmeyen?

Merhabalar kızlar
Biz de kontrolden geliyoruz 31 +1 2200 gr
Meyve yememi sınırladı Dr kirazı bir avuç yiyebilirmisim Karpuzu ince dilim ye bebegin glisemik indeksi yukselir dedi 😒 İnşallah biraz boğazımı tutcam artık Sabah uyanınca karpuz yiyordum ben🤦🏻‍♀️
Nst ye 36 dan sonra alcam ağrın yoksa gerek yok dedi çok rahat benim Dr sayesinde ben de rahatım 😄
Benim 3. Sezeryan olacak diğer ikisi kendi sancımla geldi yine sancımı bekleyebilir miyim dedim tabiki çok iyi olur dedi Çok sevindim zamanı bebiş belirlesin istiyordum İnşallah sağlıkla gelsin miniklerimiz 🥰
Yaz gelince ben de meyveye saldırdım şekerden korkmuyor değilim :) Maşallah çok büyümüş hayırlısıyla gelsin inşallah

SEN HENUZ CALISIYOMUSUN 33 HAFTALIK GORUYORUM 32 DOLDURDUGUMUZDAMI DOKTOR RAPORU ALABILIYORUZ
Tam 32 de çalışamaz raporu aldım çok şükür bugünleri evde geçiriyorum dışarıya çıkmaya gram tahammülüm yok Çalışan tüm gebelere Allah ekstra kolaylık versin inanılmaz zordu benim için son hafta 🙂↕️

X