2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
esin diye bisey demek istemiyorum ama insallah etrafinda sana yakindan destek olabilcek birileri vardir derin nefes al ve bir sureligine sadece karnindaki bebegine odaklan sonrasinda ne yapmak istedigine karar verir ona gore eyleme gecersin aglama 2 tane aslan gibi bebegin var cok sukur bir taneside az kaldi yolda en azindan artik neyin ne oldugunu gormussun keske olmasa tabi ama hep biz uzuluruz ilk sonra onlarin uzuntusu baslar seninki baslamadan bitsin insallah yuregin bian once sogusun

Kızlar bunlar arasında kararsız kaldım 1. 2. olsun gibi yardımcı olursanız sevinirim

Eklentiler

• Screenshot_20240607_150731_Instagram.jpg
    162,7 KB · Görüntüleme: 60
  • Screenshot_20240607_145529_Instagram.jpg
    168 KB · Görüntüleme: 60
  • Screenshot_20240607_145820_Instagram.jpg
    74,1 KB · Görüntüleme: 58
  • Screenshot_20240607_145645_Instagram.jpg
    145,6 KB · Görüntüleme: 65
O zaman belki de sadece minyon bir bebektir daha 8 haftan var 2 kiloyu geçer inşallah

kagan kocatepe bu sese bebegin eklem sesi diyodu bi videosunda ben anlam verememistim aayh gercekmis demek ki hangi videosu hatirlayamadim amaaa

Ayy kızlar bu saate kadar hiç hareket etmedi nerdeyse dondurmaya aşırı tepki verirdi ona da vermedi. O kadar korktum ki şimdi hareket ediyor ödümü koparttı sıpa
Benimki artık hareket ederken benim de canımı acıtıyor :) tekmeden ziyade süzülüyor kayıyor elleri hep yüzünde zaten onları vuruyor arada :)

Bende 1 kere lıkırtı duydum ama emin olamadım sormadım da tuhaf olur diye

Benimde bebegim normale göre küçük ama doktor kendine göre gelişimi iyi dedi, 32. Haftada 1740 gram 3 hafta önceye göre 300 gram almış. 2 haftada bir kontrol edecek benide 32 den sonra kilo ve gelişimi daha hızlı artmaya başlar dedi. Seninkide öyledir insallah canım hiç telaş edip stres yapma kendine

Grubumuzun sessiz izleyici üyeleri nerelerdesiniz? Sonlara doğru yazmaz oldunuz :) Yok mu ismi belli olan ekliyim tabloya
Ay canım isim dedin de aklıma geldi ben iki gün önce rüya gördüm bir erkekti galiba bana çocuğumun ismini Ali Asaf koymamı söyledi ben zaten hep hayalimdi bir kız bir erkek olursa ismini belirlemiştim Ali Asaf ismini çok istiyorum ama Asaf ismi etrafında çok var Ali ismi koyacağım ama başına bir şey getirmek istiyorum etrafımdakiler de hepsi bir şey söylüyor ama ben yani Rüya olarak gördüm Ali Asaf koymamı söylediler ben Asaf koymak istemiyorum Ali'yi koyacağım ama başına bir isim eklemek istiyorum orada kararsız kaldım

Kızlar benim göğsüm çok kaşınıyor karnımın üstü bir de özellikle terleyince hiçbir ilaç bana yaramadı arko krem aldım zeytinyağlı o çok iyi geldi bana doktoruma soracağım Bir bakalım bana ilaç önerir mi kaşıntı için

Stres yapmamaya çalışıyorum ama 3 hafta sonra doğumu başlatabiliriz kontrolden sonra diyince bi tırstım her hafta da nst için ebe gelicek eve sıkı kontrole aldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…