2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
bel ağrıları aynı, gece uykuya geçene kadar çok zor ama dalınca çok fena uyuyorum ben. geceleri çok sık tuvalete kalksam da bölünmüyor. son 1 haftadır bu saate kadar uyuyorum bazen öğlene kadar kalkamıyorum uyku bastıriyor bu aralar

Sıcaktan sıkıntıdan çıkmış olabilir, dün dışarı çıktım muhtemelen son çıkışımdı evden çıkılacak gibi değil. Benimde öyle sanki ruhum daralıyor nefes alamıyorum
doğum anı fotoğraflarıni düşünüyorum cildim böyle olmasın ya geçer inşallah. kızlar bu arada ben uzun kollu ilk doğduğu an dışında kesinlikle giydirtmem akşamı ya da en geç ikinci gün başlarım kısa kol zibinlara

Kızlar çıktım o kadar kötüyüm ki sinirimden oturup ağladım ve hala kendimi durduramıyorum. Devlet hastanesine gitmiştim şeker yüklemesini orda yaptırmıştım. Sonuçları göstermeye gittiğim doktora dün gece uyuyamadığomı kasık ve kaburga ağrım olduğunu söyledim. Bana sert bi üslupla geziyoesun ondan oluyor gezmeyeceksin bebeğin başını bekleyeceksin dedi. Sonuçlarımda idrsr yolu enfeksiyonum çok fazlaydı ama hiçbir şey demedi. Şimdi özele gidiyorum bir daha asla devlete gitmem. Bir de doçent doktordu böyle üslup olmaz

Ben de dün aynı şeyleri yaşadım saatlerce bekledim sonucu da gösteremedim.Devlet hastanelerinde gerçekten çok negatif davranıyorlar.Canım varsa elinde wbc değerine bakar mısın bende de idrar yolu çıktı ama bu değerin yüksek çıkması doktorum hiç hoşlanmadı

Wbc değerim normal gözüküyor canım

kizlar ya bu gumus kapakta 999 ayarla 925 ayar arasindan ne secicez biri saf gumus biri gumus diye geciyo

is bilmez insanlarin ve gercekten cogu vicdansiz gibi davraniyo biz hamileyiz ya dahada hassasiz bi kadin dogumcu olarak bunu sen bilmicende kim bilicek bende bayadir gitmiyorum devlete allah hem devlete hemde genel olarak hastaneye is dusurmesin insallah gecmis olsun kuzum hemen onlem alirlar simdi gittigin doktor hic sinirini bozma

kizlar ya bu gumus kapakta 999 ayarla 925 ayar arasindan ne secicez biri saf gumus biri
Canım ben bu markayı kullandım ilk bebeğimde almıştım yine kullanacağım hiç yara olmadım bir incele istersen

ayh bakiyorum hemeen tesekkur ederim canim ayarlar kafami karistirdi

çok şaşırdım keşke cevabını verseydin gezip gezmemedigini nereden biliyor tıbbi olarak buna nasıl bağliyor enfeksiyon da varmış. kesinlikle bir daha gitme

Canım bende şeker yüklemesi ve tahlillerimi devlette yaptırdım dr bana ben seni doğurtmam haftan ileri vs dedi bende zaten özelde takipli olduğumu söyledim bu sefer doğumu orda yapmaya para bulunuyor ama tahlillere bütçe ayrılamıyor dedi bende çok sinirlendim yinede sustum

Kızlar H&M yeni doğan tulumları çok güzel peki sizce yenidoğan için 0-1 aylık mı almalıyım yoksa 1-2 aylık mı? Aralarında altı cm oynuyor. Hiç alan var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…