2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
giydirirsin canm sıcaklara baksana uzun bence kullanmayacağız hiç. temmuz sonu ağustos başı doğsa 1- 1 buçuk ay kısayla devam ederiz. sonra eylül zaten serinleyecek 3-6 aylıklara geçeriz uzun olarak
Benimki ağustos ortası inşallah her gün farklı farklı giydirmek lazım ☺

Yok yok canım benim bayağı siddetliydi sertlesmeler doktor randevum olduğunda baktı .ben hatta bir daha sordum normal bir şey yok dedi 2 ayağını birlikte bir yerde toplayınca sen öyle hissediyorsun dedi
İnşallah bi sorun yoktur canım magnezyum kullanmıyorum alacağım marka önerin var mı ?

Kızlar bebişi aşağıda tekmeleyen varmı ya benimki bugün hep aşağıda kafası midemde ayaklari rahmimde hissediyorum hep lavaboya kaçıyorum tekme atarken afedersiniz yanma oluyor ya aranızda öyle olan varmi

Kızlar bebişi aşağıda tekmeleyen varmı ya benimki bugün hep aşağıda kafası midemde ayaklari rahmimde hissediyorum hep lavaboya kaçıyorum tekme atarken afedersiniz yanma oluyor ya aranızda öyle olan varmi
Benim oluyordu dönmeden önce her an çıkacak gibi oluyor aşağıdan batma da oluyordu ama normalmiş

Kızlar omega kullanan var mı aranızda
yaaa uff bana elenetal 2 yazdi onun icinde omega var yeter bu dedi ama icime sinmiyo ben ocean ultimate kullandim ilk 2 ay kanamam olunca kestirmisti bana omegayi bi dahada vermedi ama icime sinmiyo omega icmemek cunku haftalik balik tuketimim malesef yok

yaaa kizlar eli kolu bacagi sirti kafasi diye nasil ayirt ediyosunuz ben hafta olarak mi gerideyimde anlamiyorum vuruyo oyle yani ayrimini nasil yapicaaam

Benim doktorum omega takviyelerini önermiyor asla canım, ben özellikle sordum bunu. Gebelikte omega takviyesi alan annelerin bebeklerinde obezite olabiliyormuş ki bu alınan takviyelerin güvenilir olmadığını düşünüyor doktorum. Ben kullanmıyorum aldığım multivitaminin içinde de yok

yaaa kizlar eli kolu bacagi sirti kafasi diye nasil ayirt ediyosunuz ben hafta olarak mi gerideyimde anlamiyorum vuruyo oyle yani ayrimini nasil yapicaaam
Canım ben 30+6 haftalığım ama ayırt edemiyorum neresi kolu neresi bacağı ayırt edenlerede şaşırıyorum bizide aydinlatin

Mesajlari okuyorumda hepimizin ayni olmasi icimi rahatlattı bacak ve kol kramplari uykuya dalamama bir saat uyuyup sonra sabaha kadar oda oda gezip agri ve sanci ile uğraşıyorum sabahta allaahhh bende bi sinir bi gerginlik bi şişmanlık ozellikle son 3 gündür sicakta bastirinca maf olduk ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…