2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Onu ben güvenmediğim için kullan at tarzda olduğundan dolayı rulo orada duruyor oluyor genelde açıyorum her defasında aklınızda bulunsun riske atmayın kendinizi

yok dogurcak kadar degilde bi inme hissettim cok tuhafti

Arkadaşlar bende hem kanda hem idrarda enfeksiyon çıktı.Sonuçları şimdi gördüm hastanede bekleyemedim daha fazla.Daha önce böyle bir şey yaşayıp başına gelenler veya çevresinde olup da duyan var mı? Erken doğum sebebi biliyorsunuz.Çok moralim bozuldu.Doktoruma yazdım yarın gidicem.

Canım çok mu yüksek enfeksiyon değerin? Yarın doktorun gerekli açıklamayı yapar ama hemen korkma. Çabuk öğrenilince müdahale ediliyor geçen kontrole gidince bende de azıcık çıktı idrarda bir toz şase verdi geçti hemen. Kanda enfeksiyon ise hamilelğin başından beri hep vardı bende fazlaca grip olduğum için bağışıklığım düştü. 40 larda olduğu bile oldu ama doktorum merak etme aşırı korkulacak bir durum değil vucut tepki veriyor dedi. En son 19 larda kaldı hani sebep neydi bizde çözemedik o yüzden hemen kendini korkutma ona göre bir tedavi verir doktorun

Canım crp değeri ölçmemişler ki ne yaptılar anlamadım.İdrar tahlili ve tam kan hemogram verdim.Benim idrarda var yanma oluyo ordan anladım birde boğazım ağrıyor.4 saat tahlil sonucu bekleyince eve gelmek istedim.Yarın kendi doktoruma gidicem belki de boğazımdaki ağrıdan dolayıdır inşallah kolayca geçer.

Büyük ihtimal boğazındaki ağrıdan kaynaklıdır canım. Benimkide hep boğaz enfeksiyonu ile başlıyordu alerjik nezlem vardı. Ama sorun olmadı çok şükür bende çok korkuyordum. Bol bol su içmen lazım bide c vitamini söylemişti doktorum. Suyun içine limon sıkıp içiyodum portakal suyu içiyodum bide cranberry(turna yemişi) kurusu alıp yiyodum çabucak toparlıyodum. Geçenki kontrolde de idrarda çok az çıktı ama artık 30lu haftaları geçtiğim için direk monurol toz şase verdi. Sana da verir hemen geçer inşallah

Allah razı olsun canım.İnşallah geçecek,ilk gebelik olunca çok korkuyorum.

Canım kaç çıktı crp? Merak etme hemen erken doğumu tetiklemez, hem doktor yarın hemen tedaviye başlar antibiyotik verir eğer gerekliyse

Bub
Kizlarr muayeneden ciktm cok sukur bebek haftasini yakalafi. Tam gununde gorundu. Insallh daha gerilemz. 28+1 1.185 gr dedi
Gözün aydın canımm çok sevindim
Kızlar selam. 30+3 hafta oldum. Bebeğin hareketlerini tekme olarak değilde dalgalanma olarak izliyor ve görüyorum normal mi bu sizde nasıl durumlar? Birde takı yastığı alacakmısınız
Tekme olarak da dalgalanma olarak da hissediyorum ama bu hafta hep ayağını karnıma koyup gezdiriyo gibi hareketler yaptı hatta dışardan elimi koyunca ayağını hissettim
Ya işte gerekli mi onun yerine başka birşey mi alsam diyorum belkide takı yastığını kullanmayacak gelen bilmediği için boşuna 500-600 tl vermekte istemıyorum
Takı yastığı gibi değil de punch işlemeli balon yastıklar var onlar çok hoşuma gidiyo daha sonra odasında yatağına dekor olarak da kullanabilirim sadece takı yastığı olarak kalmaz diye düşündüm
Kızlar selam. Az önce yatakta sola dönerken kasığıma çok kötü ağrı girdi böyle bir şey yaşayan var mı ya çok korktum
Evet benim de oluyor anlık bir bıçak saplanması gibi çok acıtıyor hatta bazen hapşurunca filan da oluyor

Canım kaç çıktı crp? Merak etme hemen erken doğumu tetiklemez, hem doktor yarın hemen tedaviye başlar antibiyotik verir eğer gerekliyse
Canım crp bakmamış ki akıllılar hemogram sonuçlarında enfeksiyon olduğunu annem söyledi kendisi emekli hemşire.Eşim yurtdışında ben burda valla 7 ayda 10 yıl yaşlandım ben arkadaşlar,kalan aylar çabuk geçsin imdat yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…