2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
29+3ten selam kızlar, nasılsınız nasıl gidiyor hamilelik 3. Trimester biraz zorlu geçiyormuş maalesef ilk kızımı 29+6 haftalıkken doğurmuştum onda yaşayamadıklarımı anlamadıklarımı şimdi daha iyi anlıyor ve yaşıyorum hamilelik ne kadar zor olsada güzelmiş aslında hepimiz için sağlıklı ve sorunsuz geçer son aylar inşallah

Ben de 30. haftamı bitirdim. Uykularım çok bozuldu arkama çift yastık koyarak yarı oturur şekilde uyuyorum :) göbeğim büyüdükçe nefes almam zorlaştı. Dün gece tansiyonumu 9-4 ölçtük bayılıyordum artık. Valla şu 8 hafta da geçsin sonra gelsin diyorum

Merhaba canım, zorluklarıyla beraber inanılmaz güzel bir süreç. hem bir an önce kucağıma alma isteği hem de hamileliğime doyamama hissiyle karışığım tek duam hepimiz sağlıcakla kavuşalım yavrularımıza inşallah

allahim 8 hafta gecsinde gelsin diyoruz artik aglicaaam beee az kaldi bebislerimize kavusmaya

kizlar benim led isimligim hazirlanmis ben biraz duygusal anlar yasiyorum goz yasim pıt tam istedigim gibi olmus gercekten boyle ismiyle alakali biseyler yapinca bi duygularim agir basmaya basliyo

Eklentiler

• Screenshot_20240530_133608_Instagram.jpg
    43,1 KB · Görüntüleme: 81
  • Screenshot_20240530_133714_Instagram.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 82
30.hafta ve ciddi zorluyor bende toplu taşıma kullanarak gidiyorum öyle hemen yer verilmiyor maalesef. Ayaktayım çoğunlukla ve zorluyor beni artık
Bana da kimse yer vermiyor gıcık oluyorum.Geçen gün yaşlıca bir teyze yer verdi gençler adına utandım deyip.Oturmak istemedim ama zorla oturttu..

Benim de tansiyounum düşük genelde.Dün akşam 10a 6 ile bayılcak gibiydim 9 4 ü düşünemiyorum.Ama yüksek olmasından iyidir deyip teselli ediyorum kendimi.

Bu aradaa doğum anına şahit olmak çok güzel.İlki epiduraldi benim o ilk ağlama sesi falan aklıma geldikçe gözlerim dolar.

Bende ayni oyleyim özellikle kalca ve bacak kemiklerim ağrıyor sızlıyor magnezyum kullandigim halde bazen kramp giriyor uykusuz gecelere devam

aynisi banada oldu yasli teyze yer verdi dedimki hayir sunun surasinda 5 dakikam var siz oturun yer vermesi gereken siz degilsiniz dedim zorla oturttum icine sinmedi kadincaazin zorla kolumdan cekti oturttu ben dusersem bir can zarar gorur ama sen dusersen 2 dedi okadar uzuldum ki anlatamam

Gecmis olsun canım bir sknti cikmaz inşallah

Az kaldi az kaldi diye diye bitircez inşallah bu arada aslinda hicte az kalmiyoooo zaman durdu sanki ya

aaa benim de cok akintim var ama ben normaldir diyordum Allah korusun canim rahim agzi kisalmasi vs mi var hani bence hepimiz de nemlilik vs var baska neye dayanarak soyledi ki korktum simdi bende
Böyle bebek bezi gibi bir ped verdi turnusollü ped miş ismi. Değiştirdiği renge göre belli oluyormuş. Tak 20 dk sonra gel dedi. 20 dk sonra gittiğimde maviye dönmüştü rengi. Amniyon sıvı bu maviye döndüren idrar olsaydı sarı olurdu dedi. O şekilde anlaşılıyormuş. Yattığın sürece sorun yok dedi ayakta kalırsan sızıntı devam eder dedi.
Geçmiş olsun canım neden olurmuş ki bu durum? Benim de son bir haftadır hep ıslak iç çamaşırım ben de mi gitsem acaba
Ya benimde ıslaktı kendi kendime bu dedim idrar olsa af edersin bu sıcakta kokar. Koku vs yoktu. Kese de çatlak var büyük ihtimalle sızıyor oradan dedi. En az 3 litre su iç ve havuç ve havuç suyu tüket dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…