2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
hangisini tekrar tercih edersin zorluklari nelerdi
İkisinin de kendine göre zorlukları var bence mesela spinal de bebeğimi gördüğüm an çok güzel bir duyguydu. Ama sonradan çok yorgundum asla uyuyamadım. Genel de ise tamamen uyutuyorlar ya uykumu almış dinçtim ama bebeği göremedim.. Ve ağrım çoktu. Sanırım spinal tercih ederim ya bebeği görmek için.

aynı dertten bendede var sabak kalkmak zulüm resmen vajınam nasıl agrıyo

Ben yine kontrolden geldim :) hep çamaşırımda bir nemlilik oluyordu doktora sötledim turnusol ped ile bakalım dedi. Suyum sızıyormuş wc dışında ayağa kalkmam yasaklandı. Haftada bir de kontrole gidicem artık bakalım ne olacak

Çok geçmiş olsun canım rahim ağzında kısalma vs var mı peki ?

Merhaba kızlar bugün şeker yüklemesi yaptırdım herşey normal çıktı yanlız kanda protein çıktı hanelik zehirlenmesi olablr dedi 10 dakka arayla tansiyon ölçtürdü hep yükselti tansiyon ilacı verdi eğer bi kaç güne düşmesse hastaneye yatırcam dedi

Geçmiş olsun canım inşallah hayırlısı olsun senin ve bebeğin hakkında kaçıncı haftadasın

Ya benim de aynı ama doktor hiç öyle bir şey yapmadı bana geçmiş olsun çok

aaa benim de cok akintim var ama ben normaldir diyordum Allah korusun canim rahim agzi kisalmasi vs mi var hani bence hepimiz de nemlilik vs var baska neye dayanarak soyledi ki korktum simdi bende

Geçmiş olsun canım neden olurmuş ki bu durum? Benim de son bir haftadır hep ıslak iç çamaşırım ben de mi gitsem acaba

valla bende sadeeeceee umud ediyorum disimdaaan sjsjsjsj icimden kocam bile dokunmasin istiyorum ben bile nasil tutucam onu dusunuyorum esimin yigeni oldu okadar kucuklerki benim kucagima sak diye vermislerdi kitlenmistim bacaklarim titredi haraket edemedim cok korkmustum 6 aylik civariydi anca kucagima alabildim

ayh vallamiii bende genel olsam diyorum sirf bebek icin vazgeciyorum

gecmis olsun canim ama o an banada hamilelik zehirlenmesi suphesi deseler benimde tansiyonum hep yuksek cikar insallah oyle bisey yoktur onlemde kalir sadece kanda proteinin tahlil ismi neki ne yuksek cikmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…