2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
nazliya gittim merak ediyodum ben onu ta coskun simsire gittigim donem nazli hocayi bi kafama takmistim sende nazli diyince hadi dedim ilk ona sonra doktorumun onerdigine gidiyim dedim ama taaam dusundugum gibi biri cikti nazli hocayla devam
Çok tatlı kadın dimi ben de çok sevmiştim ki tamamlayıcıdan dolayı livin bütün kadın doğumcularını denemiştim ☺ en iyisi o, iyi yaptın bence inşallah güzel devam eder

Görevli mevcut haftani nerden bilecek ki bende sizinle aynı HAFTAYİM uçuşum pazar günü ama rapor almadan bineceğim. Nerde soruyor görevli gişe de mi kapıda mı

Arkadaşlar bebeğim uzun zamandır baş aşağıda bacaklar yukarıda duruyor. Ben hareketleri hep göbek deliği altında hissediyorum bacakların olduğu yerde hissetmiyorum yani hep aşağıda aslında a bacak hareketleri daha çok hissedilmez mi?

Görevli mevcut haftani nerden bilecek ki bende sizinle aynı HAFTAYİM uçuşum pazar günü ama rapor almadan bineceğim. Nerde soruyor görevli gişe de mi kapıda mı
Hamile Göbeğindeennn gişede soruyor bilet aldığın ve valizini bıraktığın yer oluyor ya bekleme salonuna geçmeden olan ki yer. Göbeğin yoksa gebe olduğun belli değilse sormaz ama bana giderken de gelirken de iki kez görevli sordu raporu.

Bugun doktora gittim Sağ kaburgamda yumrulasma sertleşme hissedigimden bahsettim düzenli sancı şeklinde sertleşme olmadığı sürece bir şey uok bunda dedi. Bebeğin ayakları orada dedi iki ayağıyla birlikte vurduğunda öyle hissediyorsun dedi. Benim bebek de dönmüş bir de rapor zamanım gelmiş 7 haziran da gel önce nst ye bağlayalım sonra raporunu ayarlayalım dedi. Çalışabilir raporu alabilir miyim diye sordum 1 hafta daha bir nst ye bakalım ona göre yazarım dedi

Göbeğim vardı ozaman İstanbul'dan bilmiyordum 26. Haftaydim. Giseye uğramadan bileti aldım kapıdan da sormadılar . Şimdi ise Malatya'dan bineceğim uçağa. 31 hafta oldum. Malatya da soran olursa da 26, hafta derim geçerim . Görevli benim hafta mi nerden tahmin edecek ki rapor alma durumum yok olsa alirdim

30+5deyim bugün kontrolüm vardi karından bakıldı
Benim gittiğim üniversite hastanesiydi belki o yüzden detaylı bakmak istemişlerdir diye düşünüyorum. İlk önce hayır altan baktırmak istemiyorum dedim ama Dr ısrarla bakmak istedi.. Açılma selviks plesanta daha detaylı görünürmüş öyle dedi. Şeker yüklemesi de yaptırmamıştım onu da ısrarla yaptırmamı istedi cuma günü şeker yüklemem var bayılmasam iyi

Anladim vardır bir bildikleri tabi. Uzman olanlar onlar sonuçta .

Çok tatlı kadın dimi ben de çok sevmiştim ki tamamlayıcıdan dolayı livin bütün kadın doğumcularını denemiştim ☺ en iyisi o, iyi yaptın bence inşallah güzel devam eder
nazli hoca bana coskuna gittigimde coskunun hemsiresine bisey sorarken kizin verdigi cevabi begenmeyip odasindan bana seslenip detaylica bilgi vermisti bende hemen adini not almistim iyikide aklimda kalmis sende soylemisin

Yani haftanı bilmez bence de sorun çıkmaz ama ben pek yalan söylemeyi beceremiyorum bilemedim ki.. Yani o zaman göbeğim 26 hafta gibi de değildi ikiz göbeği gibi kocamandı hayatta inanmazdı. . Dr kontrolünde iki dk bişi zaten Dr rapor yazıp haftanı yazıp kaşeleyip veriyor . Sorun yaşayacağını düşünmüyorsan alma canım

Tecrübeli hanımlar ve az çok bilgi sahibi olan hanımlar erken doğum nasıl bir şey yani nasıl kendini belli ettirir eşim bayramda tatile gidecek kendi panik olduğı gibi benide bu düşünce ile panik ettiriyor daha 28+3deyim cumartesi doktor kontrolüm var devlet çok bilgi vermiyor bebeğe dair sanırım doğuma kadar özele gideceğim kontrollere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…