2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Arkadaşlar bebeğimi gördük hatta doktor kalp atisini da gördü meğersem 7 haftalikmis 11 mm mış ay o kadar mutlu oldum ki çok korkuyordum kötü bir şey olacak diye daha önce 2 kaybım var insanın morali bozuluyor inşallah bu sefer her sey yolunda sağlıklı gider hepimiz icin 🤲💖
Ohh Maşallah SüphanAllah🧿Gözümüz aydın.Herşey yolunda gidecek inşallah 🙌🏼

Merhabalar hanımlar tekrar regle 3 gün kala bu sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptım negatif🥹 benim içinde dua edermisiniz inşallah hamileyimdir🥹 adet öncesi negatif olup daha sonra pozitife dönen var mı acaba erken gebelik testlerinde🥲
Benim kanda pozitif çıktığı halde erken gebelik testinde kaç kez yaptıysam negatif çıkıp reglden 1 gün sonra hayalet çizgi olarak çıkmıştı.Geç döllenme olduğu için.Seninde öyle olabilir.Bakalım sabret biraz daha.İnşallah vardır bebiş.Rabbim kalbine göre versin inşallah.Bol bol dua edicem 🙌🏼❤️

Ay ben de resmen, hicbir belirtim yok bilmesem hamile sanmam kendimi yazmaya gelmistim. Sadece sabahlari uyandigimda midemin boslugundan dolayi biraz kendimi kotu hissediyorum ve biraz istahsizim eski zamanlara gore. Ama onunda disinda vucumda bir sey hissetmiyorum ozellikle karin/kasik agrilarim baya kesildi. 4, 5 haftalikken cok olurdu, endiselenirdim, simdi olmuyor yine endiseleniyorum :KK70: Canim bu arada sen emin misin 5+3 olduguna 5+6 olmayasin? cunku benim dogum 06.07 olarak hesapladiginda beni 6+2 olarak gosteriyor uygulama
Ya burada farklı happy moms uygulaması farklo sanki son adet tarihim 4 ekim ama

Kızlar bende ev işlerini bu ara biraz salıp haftada 1 yapıyorum .Bir de LGS ye hazırlanan 12 yaşında bir oğlum var genellikle okul dersane test sarmalında günlerim geçiyor.Ama ne yalan söyliyim dip köşe bucak sonrasındaki gün kasıklarım baya bi ağrıyo.Hatta oğlum yardım ettiği halde.Hiç dert etmiyorum o yüzden.Varsın öylece kalsın 🙈

Kızlar bende ev işlerini bu ara biraz salıp haftada 1 yapıyorum .Bir de LGS ye hazırlanan 12 yaşında bir oğlum var genellikle okul dersane test sarmalında günlerim geçiyor.Ama ne yalan söyliyim dip köşe bucak sonrasındaki gün kasıklarım baya bi ağrıyo.Hatta oğlum yardım ettiği halde.Hiç dert etmiyorum o yüzden.Varsın öylece kalsın 🙈
Kalsın tabikiiii bisey diyim mi tek derdimiz evin dagınıklı olsun bu hayatta 🫶🫶😅

Kizlar benim kizimda bulantim kusmalarim 3 aya kadar surdu. Bunda da korkuyorum umarim iyi gecer..sadece iki gundur sabah acken biraz bulaniyor. Ama haftaya baslar diyorum ve tirsiyorum hafiften😞😀

Kizlar benim kizimda bulantim kusmalarim 3 aya kadar surdu. Bunda da korkuyorum umarim iyi gecer..sadece iki gundur sabah acken biraz bulaniyor. Ama haftaya baslar diyorum ve tirsiyorum hafiften😞😀
Benim oğlumda hiç bir belirtim olmadı Bakalım bu nasıl olcak :) midem bulanıyor ara ara özellikle sabahları çok gaz problemi yaşıyorum Karnın sürekli şişiyor

Benim oğlumda 2. Aydan 7 aya kadar sürdü.Lavaboda çok sabahladığımı biliyorum.Ama safra kesemde de sıkıntı vardı doğum sonrası aldırdım hemen.Sürekli çubuk kreaker yiyiyordum.Toplamda 10 kilo aldım.60 la hamile kalıp 70 le doğuma girdim.Hatta bu kadar beslenmemeyr oğlum 3940 doğmuştu.Şimdiki hamileleiğimde müthiş korkuyordum İlk zamanlar benimde bulantım oluyordu şimdi daha iyiyim.

X