2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Haftasını
Z
adet tarihime gore soyledi 5+4 bide keseyi olctu 16 mm diger tarafta siyah gibi bisey vardi kese degil dedi oda emin olamadi ama onu olcmedi
tek kese gibi görünüyor canım kalp atışı için diğer kontrolde görürsünüz inşallah benim hiç birşey görünmüyordu ama şimdi gördük net bir şekilde. Devlete gidiyorum bende şimdilik.

Arkadaşlar aranızda çok belirti yaşayan varmı
Ben 5+3 teyim bugün
Bilmesem hamileyim demem
Çok hafif bi göğüs hassasiyeti dışında hiç bişeyim yok
Böyle oluncada korkuyorum:/
Bende öyleyim. Çok nadir kasıklarım arada ağrıyor batıypr geçiyor. Saniyelik yani. Bende bilmesem hamileyim demem 🤣

Merhaba kizlar bende muayne oldum ama doktor aklim karistirdi bi tane kesede bebek vardiyolksalk gozukuyordu ama kalp atisini duymadim baska bitane keseye benzer bisey var ama kese degil dedi ama emin olamadim sizce ikiz gebelik olabilirmi Eki Görüntüle 3159802
Canım benim her gebeliğin de rahim perdesi oluşuyor kese gibi duruyor o acaba omu ki çoğu Dr bilemiyor onun ne olduğunu

Ben 5+3 teyim bugün
Bilmesem hamileyim demem
bende de göğüs büyümesi ve her gün yumurtlama akıntısı gibi akıntım dışında bir şey yok normal bence herkesin zor olucak diye bir şey yok :-)

Ben 5+3 teyim bugün
Bilmesem hamileyim demem

bende de göğüs büyümesi ve her gün yumurtlama akıntısı gibi akıntım dışında bir şey yok normal bence herkesin zor olucak diye bir şey yok :-)
Akintin ne rek benim siyah ,biraz tırsıyorum,ilkde hiç yoktu

Ben 5+3 teyim bugün
Bilmesem hamileyim demem
Benim göğüslerim de hafif öyle çok fazla bir hassaslık yok arada midem bulanıyor geçiyor. Ayrıca hiç belirti vermemek sorun değil dokuz ay boyunca hiç belirti yaşamayan hamiş lerde oluyor :)

X