2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Az once dr.cıktım kese küçük daha dedi ve kalp atısını duyamadık. 13 ekimde transfer olmuştum.
6+1 bugün.
Haftaya çağırdı tekrar. Nedense inancımı kaybettim.
Belkide içinde kurdugum hayaldi şuan canımı acıtan.
Benim gibi olan varmı?
bence normal ben de kalp için 6 sonunu bekledim 7 8 de duyan dolu insan var çok erken daha üzülmek için

İnşallah canımcım güzel haberleri heyecanla bekliyorum 🧿🙌🏼 İnanki çok keyifli bir yol arkadaşlığı oldu burası.Acısıda oldu benim için ama dilerim hepimiz için hep tatlı olsun burdaki sohbetleriniz 🙌🏼
Biz keseyi gördük Allaha sükür 12 gün sonra bebek 🫶🫶🫶🫶🫶

Eklentiler

• 7B35C9C9-2092-4849-B00A-5DC89B401E1E.jpeg
    7B35C9C9-2092-4849-B00A-5DC89B401E1E.jpeg
    75,7 KB · Görüntüleme: 48
Cuma günü randevum. Sana ne önerdi ilaç. Kusma yok bende ama sürekli midem ağzımda geziyorum. Ve bir şey yiyemiyorum bu şekilde olunca. Vitaminli şeyler yenmemiz gereken zamanlar :KK43:

13 ekimse zaten daha çok yeni 6+1 olarak bakma o son tarihine göre o şekilde.bebek oluştuktan sonra sat değiştirilebiliyor döllenmeye göre.Hiç moralini hemen bozma.Kese var şükür ki dış gebelik değil.Bunu attık kafamızdan.Belkide daha 5 haftalıktır.İnanıyorum ki haftaya herşey daha güzel olacak tam haftasını da öğrenmiş olucaksın 🤗İnan 🙌🏼
Öyle olur inşallah. Yazın bana umut oldu
O an üzüldüğümden dr. Bisey soramadım bile
Çok teşekkürler bilgin ve desteğin için

Benim inanılmaz mide bulantım başladı dünden beri. Midem ağzımda. Kusamıyorum. Yemeklerin görüntüsü bile midemi tuhaf yapıyor. Kraker falan yiyorum. Bugün 6+0 olduk
Karnım ac ama hiçbir şey yiyemiyorum, canım istemiyor. Sabah kendime omlet yaptım zorla yarısını yiyebildim yumurtasan tiksindim resmen

İlk üç ay bebek anneden beslenmiyor.O yüzden her şeyi yemem lazım diye düşünüp tiksinme.Önemli olan anne beslenmesinde 2 ve 3 trimester. Günlük mutlaka 3 ceviz taze kırılmış ve çiğ fındık.Mümkünse haftalık kırmızı et ve balık.Ama elzem değil bu aylarda.İlaç olarak primal dr u verdi kendi doktorum.

Öyle olur inşallah. Yazın bana umut oldu
O an üzüldüğümden dr. Bisey soramadım bile
Çok teşekkürler bilgin ve desteğin için
Ne demek rica ederim.Biz destek ve moral için burda hep beraberiz🤗Benim küçük bir not defterim var.Gün içinde sormam gereken bişey varsa aklıma gelince oraya yazıyorum.Bugün dr uma giderken aldım yanıma.Heyecandan insan unutuyor.Benim eşimle kan uyuşmazlığım var onu sordum mesela,Diş tedavim yarım kaldı onu sordum.Notlarım olmasaydı kesin unuturdum 🙈

Kızlar kasık ağrılarınız sizin de varmı yada devam ediyor mu 5+6 yım ama kasık ağrılarım beni olumsuz etkiliyor özellikle sola yakın bölge bir tık daha belirgin gibi uzanınca oturunca sorun yok ama ayağa kalkınca hissediyorum ve aşırı bitkinlik bıkkınlık var. Öyle çok kimseyle muhattap olmak istemiyorum insanlardan uzaklaştım resmen hiç bir iş yapma isteği yok sürekli yatmak istiyorum. Mesela şuan yemek yapacam hiç yerimden kalkasım yok

Kızlar kasık ağrılarınız sizin de varmı yada devam ediyor mu 5+6 yım ama kasık ağrılarım beni olumsuz etkiliyor özellikle sola yakın bölge bir tık daha belirgin gibi uzanınca oturunca sorun yok ama ayağa kalkınca hissediyorum ve aşırı bitkinlik bıkkınlık var. Öyle çok kimseyle muhattap olmak istemiyorum insanlardan uzaklaştım resmen hiç bir iş yapma isteği yok sürekli yatmak istiyorum. Mesela şuan yemek yapacam hiç yerimden kalkasım yok
Kuşum bende normal gayet yasadıgın benimde cok abarti degil ama kasık agrım oluyor ara ara gögüs desen hep cok agrılı asla ustune yatamıyorum yeniler ya o yuzden normal bence 😇😇😇

Bunların hepsi duygu durumumuzdaki değişikliklerden kaynaklanıyor.bende 3 gün mide bulantım yüzünden dışarı çıkmadığımı biliyorum.Sonra kendimi silkeledim çıktım.Sahilde yürüyüş yaptım.Zaten açık havada yürüyüş 9 ay boyunca bize enerji sağlayacak.Kasık ağrısı bende de var çok hafif regl sancısı gibi.Hatta tuvalet ihtiyacım geldiğinde daha da artıyor.Rahim büyüdükçe hissettiriyor olacak kendini.Çok normal 🤗 Endişelenme

Ne demek rica ederim.Biz destek ve moral için burda hep beraberiz🤗Benim küçük bir not defterim var.Gün içinde sormam gereken bişey varsa aklıma gelince oraya yazıyorum.Bugün dr uma giderken aldım yanıma.Heyecandan insan unutuyor.Benim eşimle kan uyuşmazlığım var onu sordum mesela,Diş tedavim yarım kaldı onu sordum.Notlarım olmasaydı kesin unuturdum 🙈
Haklısın, haftaya umarım hersey yoluna girer.
Ağlamaklı oldum cıktım odadan.
Sende durumlar nasıl sürecin nasıl geçti

Haklısın, haftaya umarım hersey yoluna girer.
Ağlamaklı oldum cıktım odadan.
Sende durumlar nasıl sürecin nasıl geçti
Bende haftaya cumartesi gideceğim tekrar. Bebişi görmek ve kalp atışını duymak için. Bugün sadece keseyii gördük.Şimdi heyecanlı bir 10 günlük bekleyişim var önümde🙌🏼

Selam kızlar
Bugün kontrölüm vardı 5+1 im sat a göre
Kese 1 cm dedi 😱
Bunun hesaplaması başka sanırım kaç mm eşit oluryor?
Birde alttan ultrasonda yolk saç göründü
Normal mi ilerliyorum sizce ?

Bunların hepsi duygu durumumuzdaki değişikliklerden kaynaklanıyor.bende 3 gün mide bulantım yüzünden dışarı çıkmadığımı biliyorum.Sonra kendimi silkeledim çıktım.Sahilde yürüyüş yaptım.Zaten açık havada yürüyüş 9 ay boyunca bize enerji sağlayacak.Kasık ağrısı bende de var çok hafif regl sancısı gibi.Hatta tuvalet ihtiyacım geldiğinde daha da artıyor.Rahim büyüdükçe hissettiriyor olacak kendini.Çok normal 🤗 Endişelenme
Evet regl olacak gibi bi ağrı oluyor bende de normalde aktif bir yaşantım var ilk bir kaç gün böyle olunca dedim biraz sakin olayım bebeğe zarar gelmesin 2-3 gündür elimden geldiğinde hiç bir şey yapmıyorum. Ağrı olunca lekelenme kanama olcak korkusu oluyor ama çok şükür öyle bir problemle karşılaşmadım şuana kadar

X