2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Hepinizin mesajlarını takip ediyorum inşallah sağlıkla geçsin günlerimiz 🌿
Bugün öğleden sonra birden keskin bir mide bulantısı yanma başladı bende her şey biranda oldu kokulara karşı inanılmaz rahatsız hissediyorum.. arkadaşların söylediği gibi kasık ve göğüs ağrısı azaldı sad 25 eylüldü. Döngülerim karışık olduğu için tam kaç haftalık hamileyim bilmiyorum ama doktora haftaya gideceğim kalp atışı duyar miyim sizce 7 yada 8. Haftada olacağım gidince 🙈

canım benim tam 16 gün sürdü en son cumartesi çok oldu ama dün ve bugün neredeyse yok gibi benim anladığım yerleşme kanaması değilse min 10 gün sürüp atıyor sen nasılsın :/ ama kimle konussam bebek sağlıklıysa kanamadan korkma dediler
Oh ne güzel çok sevindim senin adına inşallah bir daha olmasın 💕 evet bebek sağlıklıysa kanamadan korkmayın diyorlar. Benim devam ediyor hafta sonu içerde bir kanama yoktu ama bugün hem kesenin dışında hem de kesenin içinde kanama gördü doktor. Ultrasonda bebek görünmedi ama kesenin şekli hala güzel dedi bir hafta daha bekleyeceğiz. İnşallah sağlıklıdır.

Kizlar sizdede oluyor mu.Ben uyurken bu aralar yari uyanık gibi oluyorum.Sanki böyle karnım mi titriyor bilmiyorum böyle bir titreme oluşuyor vucudumda ona uyaniyorum.uyandigimda vücudum titriyor.ama bu titremesine üşümeden dolayı olmadığını biliyorum.sizde de oluyor mu ya da bilginiz var mı?

Kizlar sizdede oluyor mu.Ben uyurken bu aralar yari uyanık gibi oluyorum.Sanki böyle karnım mi titriyor bilmiyorum böyle bir titreme oluşuyor vucudumda ona uyaniyorum.uyandigimda vücudum titriyor.ama bu titremesine üşümeden dolayı olmadığını biliyorum.sizde de oluyor mu ya da bilginiz var mı?
Tam derin uykuya geçemiyorsun sanırım... Aklımız çok dolu tedirginiz de 🙈bende çok sık uyanıyorum böyle huzursuz bir uyanma sekli sanki sürekli biri dürtüyor gibi 😅

Tam derin uykuya geçemiyorsun sanırım... Aklımız çok dolu tedirginiz de 🙈bende çok sık uyanıyorum böyle huzursuz bir uyanma sekli sanki sürekli biri dürtüyor gibi 😅
Heh valla tam öyle bir şey benim ki derin uykuya geçerken sanki uyandiriyorlar 🥱Aşırı uyku isteğim var bu aralar yuhum geliy.Evde çocuk olunca uyumakta çok zor hep gürültü uyandırılma sorunu.

Oh ne güzel çok sevindim senin adına inşallah bir daha olmasın 💕 evet bebek sağlıklıysa kanamadan korkmayın diyorlar. Benim devam ediyor hafta sonu içerde bir kanama yoktu ama bugün hem kesenin dışında hem de kesenin içinde kanama gördü doktor. Ultrasonda bebek görünmedi ama kesenin şekli hala güzel dedi bir hafta daha bekleyeceğiz. İnşallah sağlıklıdır.
inşallah canım bugün işe gittim iş arkadaşımın kanaması 15 haftaya kadar devam etmiş ped koyuyormuş şimdi kocaman oldu bile :)) çevremde çok anlatan oldu içini ferah tut ama yat dinlen bir de belini hep sıcak tut bir şey sar gez dediler bana hep sıkı değil de sıcak olması için ☺️

Lekelenmesi olan var mi kizlar? Aksam ustu biraz pembe akintim oldu. Sol kasigimda da ara zira kisa sureli agri oluyo. Yarin sabah doktora gidicem zaten ama yerlesme midir bu sizce?

inşallah canım bugün işe gittim iş arkadaşımın kanaması 15 haftaya kadar devam etmiş ped koyuyormuş şimdi kocaman oldu bile :)) çevremde çok anlatan oldu içini ferah tut ama yat dinlen bir de belini hep sıcak tut bir şey sar gez dediler bana hep sıkı değil de sıcak olması için ☺️
Bende çok üşüyorum bırak belimi yüzümü gözümü örterim var🙈🤣

Bende üşüyenlerdenim.Tir tir titriyorum hatta.İlk gebeliğimde aralıkta ocakta ince elbise ve elimde yelpazeyle geziyodum resmen.Ama bu sefer çok üşüyorum

Her şey olacağına varacak canım zorlu bir süreç ama bekliyorum. Ben de öyle ped koyuyorum. Belini sıcak tutmak mantıklı geldi denerim canım onu da çok sağ ol 😊

X