2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
güzel anneler size bir şey soracaktım. Başına hiç BÖyle bir şey gelen var mı acaba ? Tuvalete gittiğim de çamaşırıma sanki işemişim gibi sadece su Olan bir akıntım geldiğini farkettim. Sanki altına işemişim gibiydi. Şok oldum çamaşırımı öyle ıslak görünce. Ve bu olandan bi kaç saat sonra vajinam kupkuru oldu ve vajinam hassaslaştı hafif ağrı geldi ama şiddetli değil dik oturduğumda da sanki daha bir hissediyorum. Bugünde hafif göğsüm hasssaslaştı. Bat 16 kasım , sat 20ekimdi. 1 kasım yumurtlama pik yaptı 2 kasım sabahı çatlamıştı. Bu şekilde gebelik belirtisi yaşayan var mı ?

Günaydin kizlar, dün alttan bakti ve kese gibi bisey var ama cok kücük diyip aldiris etmedi :/ neden böyle yapti anlamadim. 5+2 gittim dün iste. Bide kan aldi bugün sonuclari bekliyorum. Kücük bir delik vardi parmak ucu kadar ama ölcmedi normalmi?
Bende bu gün gittim kese var bebeği tam göremiyorum dedi cok kucuk dedi canim .2 hafta sonraya randevu verdi.Gastritten dolayı ilaç yazdı.D vitaminimin düşük olduğunu söyledim.Onu da hemen yazdırdım geç olmadan.idrar tahlili yaptı bu seferlik. Diğer sefere inşallah kan tahlili yapicak.

güzel anneler size bir şey soracaktım. Başına hiç BÖyle bir şey gelen var mı acaba ? Tuvalete gittiğim de çamaşırıma sanki işemişim gibi sadece su Olan bir akıntım geldiğini farkettim. Sanki altına işemişim gibiydi. Şok oldum çamaşırımı öyle ıslak görünce. Ve bu olandan bi kaç saat sonra vajinam kupkuru oldu ve vajinam hassaslaştı hafif ağrı geldi ama şiddetli değil dik oturduğumda da sanki daha bir hissediyorum. Bugünde hafif göğsüm hasssaslaştı. Bat 16 kasım , sat 20ekimdi. 1 kasım yumurtlama pik yaptı 2 kasım sabahı çatlamıştı. Bu şekilde gebelik belirtisi yaşayan var mı??
Olabilir canım hamilelik belirtisi ama ayın 16 sini beklemelisin test yapmadan insan emin olamıyor.Bazen hamileligimizi bekledigimizden dolayı vücudumuzun verdiği her tepkiyi hamilelik dusunebiliyoruz.insallah hayırlı haberlerini alırız en kısa zamanda 🤲

Olabilir canım hamilelik belirtisi ama ayın 16 sini beklemelisin test yapmadan insan emin olamıyor.Bazen hamileligimizi bekledigimizden dolayı vücudumuzun verdiği her tepkiyi hamilelik dusunebiliyoruz.insallah hayırlı haberlerini alırız en kısa zamanda 🤲
İnş canım inş valla acıda hissedince sizlere sormak istedim. Bakalım ne olacak daha 7 gün var inş hayırlara vesile olur

Kızlar testle erken öğrendim, 3+5 durumdayım şu an. Aşırı aşırı bel ağrım var ama iki büklüm oldum neredeyse. Bu normal mi? Yaşayan oldu mu?

Kızlar kasık ağrılarınız sizin de varmı yada devam ediyor mu 5+6 yım ama kasık ağrılarım beni olumsuz etkiliyor özellikle sola yakın bölge bir tık daha belirgin gibi uzanınca oturunca sorun yok ama ayağa kalkınca hissediyorum ve aşırı bitkinlik bıkkınlık var. Öyle çok kimseyle muhattap olmak istemiyorum insanlardan uzaklaştım resmen hiç bir iş yapma isteği yok sürekli yatmak istiyorum. Mesela şuan yemek yapacam hiç yerimden kalkasım yok
Bencede normal bende 5+0 dayım hala devam ağrılar uyku hali

İyi akşamlar kızlar kanaması devam edenler ne durumdalar var mı bi değişiklik
canım benim tam 16 gün sürdü en son cumartesi çok oldu ama dün ve bugün neredeyse yok gibi benim anladığım yerleşme kanaması değilse min 10 gün sürüp atıyor sen nasılsın :/ ama kimle konussam bebek sağlıklıysa kanamadan korkma dediler

X