2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Demin bir başlık gördüm koptum ya Ormanda yakalanmak die 🤣🤣🤣🤣kizlar kopuyordu meğer kadının kocası ağaç kesmiş kizlar olarak çok fesatmisiz varya neler yazılmış 🤣🤣🤣

Kızlar hamilelik döneminde şampuan saç kremi falan ne yapıyorsunuz.
Benim tüp bebek bana 3 ay ev süpürme silme kimyasaldan uzak dur. Şampuan yerine sabun kullan dediler deee artık saçlarım çok sertleşti zor taraniyor. Zeytinyağlı doğal sabun kullanıyorum. Yarın normal kadın doğum a gideceğim onay verirse şampuan a gecerim

Benim şuan popomda ama kırılma çok var kestiremiyorum da neymiş batıl inanç kesilmemiş hamileyken
Ben inanmıyorum ama yinede kestirmemistim kizimda.dogumdan sonra hemen kestirmistim 😁 bunda da sanki hamile kalacagimi anlamisim gibi gititm 1 ay once kestirim 3 resim simdiki hali

Eklentiler

• E260E066-C8B1-462C-98E2-E1D6C00968AA.jpeg
    E260E066-C8B1-462C-98E2-E1D6C00968AA.jpeg
    129,7 KB · Görüntüleme: 63
  • 924FA5FE-B498-4C2D-8A91-96F0C26C9E3C.png
    924FA5FE-B498-4C2D-8A91-96F0C26C9E3C.png
    489,5 KB · Görüntüleme: 60
  • B5B7C1FC-9F01-4CEC-9281-46FBF68949DB.jpeg
    B5B7C1FC-9F01-4CEC-9281-46FBF68949DB.jpeg
    69,4 KB · Görüntüleme: 60
Benim tüp bebek bana 3 ay ev süpürme silme kimyasaldan uzak dur. Şampuan yerine sabun kullan dediler deee artık saçlarım çok sertleşti zor taraniyor. Zeytinyağlı doğal sabun kullanıyorum. Yarın normal kadın doğum a gideceğim onay verirse şampuan a gecerim
Ben sabunla yapamıyorum saçlar taş gibi sertleşiyor resmen kırılma da çok oluştu bu hamilelikte şaşırdım bakalım ne yapicaz

Bebek şampuanları izin vermiyor mu ? Kizima bu sampuani kulaniyorum cok guzel yapiyor sacini

Eklentiler

• 2BEF06D2-5AD7-473C-B60D-30AC481154EA.png
    2BEF06D2-5AD7-473C-B60D-30AC481154EA.png
    251,2 KB · Görüntüleme: 53
Ya ne diycem doğum aklıma gelince korkuyorum yav tamam iki tane doğum yaptım ama ikisi peş peşe oldu aradan dokuz yıl geçmiş ilk doğum gibi sancı çekmek yokmu öldürüyor adami 😍😍😍

Maşallah bende ilk hamileliğimde çıkmasını istiyordum ama şimdi dogumdan sonra nasıl zayıflayacağım diye düşünüyorum ama bu aralar çok fazla yemeye başladım kesin yakında benimki 6 aylık gibi durar 🤣🤣
İlKinde bende hiç yoktu dokuz aylıkken altı aylık gibi duruyordu kiloyu bebek almıştı incide az büyüktü bunda asicak kendini belli oldu daha 57 kiloyum bakalım doğuma kadar kaç olucam 🤣🤣🤣

Tüp bebek doktoru kimyasal kullanma dedi o anda bebe şampuanı hiç aklıma gelmedi.yarin sorayım bakalım. Saçlarım saç spreyi varmış gibi sert sert oldu
nekadar kimyasal kulanmamaya çalışsanda bazı şeylerin içeriği 100% doğru değildir.
Bebek şampuanında doğal içerikler yazıyor kimyasal olmadigini yazıyor doğruluk payı nekadardır bilemem tabi

İlKinde bende hiç yoktu dokuz aylıkken altı aylık gibi duruyordu kiloyu bebek almıştı incide az büyüktü bunda asicak kendini belli oldu daha 57 kiloyum bakalım doğuma kadar kaç olucam 🤣🤣🤣
Ayy ideal kilom 😍 bende okadardim 75 kg ile doguma girdim 68 kg dustum dogumdan sonra ve hic kilo veremedim ya ayni kiloda hamile kaldim insallah 80 bulmam yoksa 55/57 tekrar nasıl duşecegim bilmiyorum 🤣🤣🤦‍♀️

Ayy ideal kilom 😍 bende okadardim 75 kg ile doguma girdim 68 kg dustum dogumdan sonra ve hic kilo veremedim ya ayni kiloda hamile kaldim insallah 80 bulmam yoksa 55/57 tekrar nasıl duşecegim bilmiyorum 🤣🤣🤦‍♀️
Kızımda 55 le başladım 66 da bitirdim doğumdan hemen sonra 56 ya düştümm oğlumda ise 56 la başladım 67 le bittim doğumdan sonra 56 ya düştüm hemen şimdi de 56 la başladım şuan 57 deyim bakalım kaça kadar çıkıp geri düşüncem 🤣🤣🤣

Kızımda 55 le başladım 66 da bitirdim doğumdan hemen sonra 56 ya düştümm oğlumda ise 56 la başladım 67 le bittim doğumdan sonra 56 ya düştüm hemen şimdi de 56 la başladım şuan 57 deyim bakalım kaça kadar çıkıp geri düşüncem 🤣🤣🤣
Ayy ne güzel bende öyle istiyorum ama aldıgımı hiç kolay veremiyorum emzirdinmi peki ? Onun etkisi oluyormu zayiflamada kizim beni emedigi icin emziremedim kabul etmedi bi turlu oyle oyle sutumde kesilmisti

X