2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Sanki tükürük bezi salgısını acımsı tukruk üzerine yapıyor gibi.
Gerçi benimki nerdeyse tamamen bitti geçti gibi ama ara ara geliyor. Üç beş gün önceye dek ağzıma bişey sürmek istemiyordum.
evet evet aynısı benim ilk defa oldu bi tuhaf oldum internette de olabilir yazıyor ama size sormak istedim . teşekkürler :KK200:

Telefona da bakmamaya çalış telefonun ışığı falan da çok kötü etkiliyo mümkün olduğunca gözlerini kapat dinlendir elini yüzünü yıka sürekli soğuk suyla başına buz koy en iyi gelenler bunlar bir de elinde varsa naneli şeker biberiye yağı falan o tarz şeylerden kullan keskin kokulari koklamak rahatlatıyo
Uyumaya çalışcam bakalım denerim teşekkür ederim.

Kızlar ben dün doktora gittim muayene için herhangi bi rahatsızlığım yok doktor bebekte iyi bir sorun yok dedi. Kasık ağrılarımı söyledim bebekle alakalı değil kronik idrar yolu enfeksiyonum varmış ondan kaynaklıdır dedi. Buraya kadar normal ama bugüne kadar benim hiç lekelenmem yokken bugün lekelenmem var ağrı eşlik etmiyor hafif rahim kasılması var gibi çok hafif oda

Kızlar ben dün doktora gittim muayene için herhangi bi rahatsızlığım yok doktor bebekte iyi bir sorun yok dedi. Kasık ağrılarımı söyledim bebekle alakalı değil kronik idrar yolu enfeksiyonum varmış ondan kaynaklıdır dedi. Buraya kadar normal ama bugüne kadar benim hiç lekelenmem yokken bugün lekelenmem var ağrı eşlik etmiyor hafif rahim kasılması var gibi çok hafif oda
doktoruna danış canım , fitil yada iğne önerebilir, bende yaşadım 2 -3 hafta önce lekelenme, iğne kullandım

Ulaşamıyorum doktora. Panikledim bi an
panikleme , gidebilecek durumdaysan yanına git istersen bir kontrol etsin, sonrasında tedavi için ilaçlarını yazar . bende lekelenme olduktan bir gün sonra kontrole gittim. kanama olmadığı sürece korkmayalım demişti doktorum.

panikleme , gidebilecek durumdaysan yanına git istersen bir kontrol etsin, sonrasında tedavi için ilaçlarını yazar . bende lekelenme olduktan bir gün sonra kontrole gittim. kanama olmadığı sürece korkmayalım demişti doktorum.
Şuan gidebilecek durumda değilim ama msj attım inş en kısa sürede dönüş yapar. Dün herşey yolunda çok mutluydum geceden beri böyle olması modumu düşürdü.

Valla ilk defa böyle oldum kaç haftadır sen de dikkat et. Neyin nesi çözemedim şekerim normal yükselince ağrı yapıyor tansiyon normal bir hava alayım dedim dışarı çıktık yürümeye iyice kötü oldum eve geldik bu zamana kadar hiç böyle bulantım olmamıştı az oluyordu anlayamadım 🙄🙄 düzeliriz inşallah
İnşallah canım benim bende uyumuşum erkenden uyumak iyi geldi

X