2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Ayy ne güzel bende öyle istiyorum ama aldıgımı hiç kolay veremiyorum emzirdinmi peki ? Onun etkisi oluyormu zayiflamada
Ben doğumdan hemen sonra anında gitti göbeğim bende bebek almıştı kiloyu hep kendimi bildim bileli hep 55 veya 56 kilodayım ne indim nede çıktım

Keşke sitres yapma kendine çok şükür saglikliyiz verirsin doğumdan sonra kiloyu nup teorisi ni biliyomusun 🤣🤣🤣o ne dokturun anlamadığı cinsiyeti o nasıl anlıyor 🤣🤣🤣 ben sok
Yok onu bilmiyorum çin takvine gore kizimda bakmıştım erkek çikariyordu bunda da baktım yine erkek 🤣🤣 bakalim hayirlisi kizim 3 agustos dogumlu bu mnda da tahmini dogum 3 agustos 🤣🤣

Benim normalde bilinen tanı aldığım migren öyküm yok ama artık olduğunu düşünmeye başladım çünkü dediğin gibi bugün üçüncü gün oldu evet ışık zaten rahatsız ediyor ki migren belirtisi. 🙄🙄
Çok çirkin bir hastalık ya benim var ne yazık ki ara ara sürekli geliyo migren atağı yıllardır bana normalde kullandığım bir ilacım da var bunun için ama şimdi kullanamıyorum tabi ki 🥺zaten ilacı içince de doktorun önerdiği karanlık sessiz odada uyumak uyumasan da uyumaya çalışmak uyuyup kalkınca baya rahatlamış oluyosun bı süreliğine

Kızımda 55 le başladım 66 da bitirdim doğumdan hemen sonra 56 ya düştümm oğlumda ise 56 la başladım 67 le bittim doğumdan sonra 56 ya düştüm hemen şimdi de 56 la başladım şuan 57 deyim bakalım kaça kadar çıkıp geri düşüncem 🤣🤣🤣
Maşallah gerçekten inşallah ben de senin gibi olurum ya çok imreniyorum doğurup hemen fit olan annelere

Arkadaşlar günaydın, 11. haftadayım bu iki üç gündür kabızlık sorunu çekiyorum :KK43: bunun için bir çözüm önerisi olan va rmı?

Çok çirkin bir hastalık ya benim var ne yazık ki ara ara sürekli geliyo migren atağı yıllardır bana normalde kullandığım bir ilacım da var bunun için ama şimdi kullanamıyorum tabi ki 🥺zaten ilacı içince de doktorun önerdiği karanlık sessiz odada uyumak uyumasan da uyumaya çalışmak uyuyup kalkınca baya rahatlamış oluyosun bı süreliğine
Valla benimki migren mi ne çözemedim olma ihtimali var gibi. Gecem zor geçti uyandım baş ağrısı mide bulantısı devam akşama göre az

Kızlar hamilelik döneminde şampuan saç kremi falan ne yapıyorsunuz.
Benim tüp bebek bana 3 ay ev süpürme silme kimyasaldan uzak dur. Şampuan yerine sabun kullan dediler deee artık saçlarım çok sertleşti zor taraniyor. Zeytinyağlı doğal sabun kullanıyorum. Yarın normal kadın doğum a gideceğim onay verirse şampuan a gecerim
Bebek sampuani kullan en azından en az kimyasal onlarda

Benim evlenmeden önce kilom 55-56 yedi bir evlendim gebelik vs derken 52 ye düştüm doğum sonrası emzirme vs derken 49 karı gördm benim vücuduma hamilelik çok ağır geliyor doğum sonrasıda önce aldm 56 oldm sonra yine verdm 49 u hiç gormemistim hayatımda şimdi 54 ile hamile.kaldm 52 ye düştüm yine

Sağol cnm baya kötüyüm ben 🙄 ne zaman geçecek bu 🤷‍♀️🤷‍♀️
Telefona da bakmamaya çalış telefonun ışığı falan da çok kötü etkiliyo mümkün olduğunca gözlerini kapat dinlendir elini yüzünü yıka sürekli soğuk suyla başına buz koy en iyi gelenler bunlar bir de elinde varsa naneli şeker biberiye yağı falan o tarz şeylerden kullan keskin kokulari koklamak rahatlatıyo

Ya ne diycem doğum aklıma gelince korkuyorum yav tamam iki tane doğum yaptım ama ikisi peş peşe oldu aradan dokuz yıl geçmiş ilk doğum gibi sancı çekmek yokmu öldürüyor adami 😍😍😍
🥴Ne? Araya mesafe girince ilk kez doğum yapıyor gibi mi oluyoruz? Vay benim başıma gelen :)

X