2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Çok şaşırdım cidden ama benim doğumum belli değil ki tekrar normal yapacağım diye bişey yok bebek dönmez sezeryan olur bana doğum sormadılar hiç.
Valla bilmiyorum orasını canım istersen birdaha sor. Sezeryan olmak zorunda falan kalırsam nasıl olacak diye

Fazla yorma kendini dikkat et bazen bende hiç iş yapmak istemiyorum az yapıp bir saat dinleniyorum sonra devam ediyorum
Ben itiydim aslında ilk 8 hafta. Şimdi nolduysa inan hiçbi şeye mecalim yok. Bi yemek yiyorum dağılıyorum yerimden kalkamıyorum. Aslında bulantı falan da yok ama çok aşırı bi halsizlik var. Inşallah bitip gider. Sen kaç haftalık oldun canım benim

Ben itiydim aslında ilk 8 hafta. Şimdi nolduysa inan hiçbi şeye mecalim yok. Bi yemek yiyorum dağılıyorum yerimden kalkamıyorum. Aslında bulantı falan da yok ama çok aşırı bi halsizlik var. Inşallah bitip gider. Sen kaç haftalık oldun canım benim
Bende özellikle bugün öyleyim.
Sadece yemek yiyorum ve yatıyorum yemekte pratik şeyler kolumu kaldiracak hakim yok.
Dün iyiydim sanki bugün bir anda enerjim çekildi

Bende çok halsizim.Eve gelince yemeği zor yiyorum.Gözüm yatmakta uyumakta.Bugün anneme geldim iş çıkışı 3 gece burada kalırım eşim yok 6.30dan bu saate kadar uyumuşum.

Benim bu hafta bir iki kere iç çamaşırım istemsiz olarak ıslandı.Bi avuç içi olacak kadar sizin de oluyor mu.Acaba mesaneye mi baskı yapıyor büyüdükçe dedim annemde kese de su kaybı olmuyordur heralde dimi dedi kafam karıştı.

9+1 bende çok sukur mide bulantım sagdece sabahlari oluyor ara sıra karnım da hafif bir ağrı yapıyor okadar azalma yaşamaya başladım bakalım bende mide bulantısı beş haftalıkken başlamıştı çok şükür

9+1 bende çok sukur mide bulantım sagdece sabahlari oluyor ara sıra karnım da hafif bir ağrı yapıyor okadar azalma yaşamaya başladım bakalım bende mide bulantısı beş haftalıkken başlamıştı çok şükür
Corba türü yiyorum ekmeksiz az yiyip sık yiyorum ozman rahat oluyorum su iki gündür patates haşlaması tuzlu tuzlu yiyorum çok iyi geliyor

Kızlar iyi akşamlar umarm herkes iyidir benim kabus gibi geçen mide bulantılarım 12.hafta ile azaldı bitmedi ama ağzımdaki kötü acı tat okdr kötüydü ki tüm gün anlatamma yediğim şey zehir gibi oluyor. Brz portakal yedim o tattan dolayı portakal görmek istemyrm. Ackmaya yemek yemeğe basladm biraz hatta uykumda yemek yiyorm açlıktan

Birde geçen gün olan lekelenme sonrası bel ağrım çok bebeğim iyimi benimle mi hiç blmyrm cts gidicem gerçekten su korkuyu atmam lazım

Kizlar aklıma takılan bir şeyi sormak istiyorum 7+3 gundeyim dün doktora gittim.Ultrasonda bebeğin kalp atışı gayet net gözüküyor ama ses dinlemesi bir türlü olmadı doktor cihazdan dedi ama içim içimi yiyor acaba olması gerekenden yavaş mi
Özelde 10 gün veriyorlar maksimum aldım evet cuma günü bitiyor ama.O kadar uğraştım heyet raporu alamadım 😓 bulantılarım çok işte nasıl yapicam hiç bilmiyorum
Canım eger kanama alanın varsa veya risk varsa rapor uzatabiliyor doktorlar bide prilam dr ilacımı kullandinmi kesıyor direk

Ben çok kötü oldum ya aşırı baş ağrısı bir de mide bulantısı eklendi tansiyonum sürekli düşük yataktan kalkıp hareket edince ayakta duramıyorum bayılacak duruma geliyorum geri yatıyorum
Canım dikkat et benimde bugün sol taraftan bi ağrı var mide bulantısı ile beraber çözemedim

Canım dikkat et benimde bugün sol taraftan bi ağrı var mide bulantısı ile beraber çözemedim
Valla ilk defa böyle oldum kaç haftadır sen de dikkat et. Neyin nesi çözemedim şekerim normal yükselince ağrı yapıyor tansiyon normal bir hava alayım dedim dışarı çıktık yürümeye iyice kötü oldum eve geldik bu zamana kadar hiç böyle bulantım olmamıştı az oluyordu anlayamadım 🙄🙄 düzeliriz inşallah

Ben çok kötü oldum ya aşırı baş ağrısı bir de mide bulantısı eklendi tansiyonum sürekli düşük yataktan kalkıp hareket edince ayakta duramıyorum bayılacak duruma geliyorum geri yatıyorum
Çok geçmiş olsun

Bende çok halsizim.Eve gelince yemeği zor yiyorum.Gözüm yatmakta uyumakta.Bugün anneme geldim iş çıkışı 3 gece burada kalırım eşim yok 6.30dan bu saate kadar uyumuşum.
Birdenbire çöktü bu da. Hiç bi şey yapamaz oldum soda da kurtarmıyor artık. Bana da uyku çok baskı yapıyor özellikle bi şey yedikten sonra. Allah sonumuzu hayretsin 😊

Canım eger kanama alanın varsa veya risk varsa rapor uzatabiliyor doktorlar bide prilam dr ilacımı kullandinmi kesıyor direk
İlaç hiç içmedim canım ama bu günlerde midem daha rahat bitek sabah ilk kalktigimda ve gece bu saatlerde can sıkıcı oluyor.Oglen baya iyi.

X