2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Fotoğraf atsam korkarsınız bir arkadaş devlet daha iyi demiş ben bugüne kadar özele gittim ama insanı korkutmaktan başka birşey yapmıyorlar
Birde devlete gideceğim ben birde ms hastasıyım kendi ms tedavimi gördüğüm hastaneye gideceğim gerçekten devlet denmeyecek kadar ilgililer

Kizlar 3 gün sağlık ocağında rapor almıştım raporum bugün bitti. Napicam diye kara kara düşünüyorum. Bugün başka bi doktora gittim anlattım kusmam çok diye biz rapor vermiyoruz dedi çıldırcam. Yediklerim hep cikartiyorum halsizim uzanmazsam vücudum sakinlesmiyor. Bu halde nasıl ise gidebilirim ki. Bunun bir çözüm yolu yok mu 🥺
Ozel mesajlariniz kapalı bana mesaj atarsanız belki yardımcı olabilirim .en azından fikri veririm.

Yani lafım bütün özeller için geçerli değil tabi ama benim gittiğim yer berbat

Canım bi şey sorucam benim de düşük riskim var. ben de sabah akşam progestan kullanıyorum fitil olarak. Aldıktan bir iki saat sonra senin de iç çamaşırına bi kısmı akıyor mu ilacın. Ben alıyorum aldığım anda bi sıkıntı yok. daha sonra krem şeklinde bi kısmı iç camasirima sızıyor. Acaba ben mi tam beceremiyorum yoksa sizde de öyle mi
Herkeste öyle canım gece uyurken koy 7 8 saat kalıyor sbaha kalkana kadar yataktan sabah 1 saat erimesi bile yeterli içinde dedi doktor bana. Sabahları da imkanın varsa 2 3 saat uzan fitili koyunca.

Kızlar felaket diş ağrılarım var. Yerleri tirmaliycak gibi oluyorum bazen. Doktor 3 aylık dönemi atlatalim dedi.
Hergun parol içmek istemiyorum. Boğazıma kadar vuruyor. Zaten çekilmesi gerek 2 dişin ama randevu almıştım ki hamile olduğumu ogrendim.
Çıldırıyorum resmen geçmiyorda.
Ağzımda su tutunca biraz hafifliyor oda biraz.
Kesin keser, zararsız diyebiliceginiz bişey var mıdır ? 🌸
Sarımsak canım işini görür bence bende ile yaradı

Kızlar felaket diş ağrılarım var. Yerleri tirmaliycak gibi oluyorum bazen. Doktor 3 aylık dönemi atlatalim dedi.
Hergun parol içmek istemiyorum. Boğazıma kadar vuruyor. Zaten çekilmesi gerek 2 dişin ama randevu almıştım ki hamile olduğumu ogrendim.
Çıldırıyorum resmen geçmiyorda.
Ağzımda su tutunca biraz hafifliyor oda biraz.
Kesin keser, zararsız diyebiliceginiz bişey var mıdır ? 🌸
Kekik suyu kaynatıp soğuyunca gargara yapıyordu Hamile bir arkadaşım iyi geldiğini söylemişti

X