2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Ağrıyan dişin üstüne karanfil koy
Eskiden karanfil yağlı ilaç verirlerdi uyuştururdu ama artık eczanelerde yok
Karanfil yağı aldım pamukla bastırıyorum ama oda yayılıyor bütün damagimi mahvetti karanfili bı deniyim sadece bakalım teşekkür ederim 🌸

Kızlar birşey soracağım bana proluton alerji yaptı ya doktor alerji ilacı kullanmamı söyledi zararlı değil mi ya hamilelikte ilaç kullanmak kafam çok karışık

IMG-20221209-WA0008.jpeg

A aLin2005 canım bugün kontrolün vardı iyi geçti mi ne dedi doktorun kanama alanların daha iyi mi?
Canım gittim. Bebek duruyor şükür. Ama hematom var dedi doktor. Kanama alanı ve pıhtı doluymuş. Keseyi itiyormuş aşağıya. 15 gün daha kritik dedi. 23 ünde kontrole çağırdı. 😪 yine belirsizlik yani

Canım gittim. Bebek duruyor şükür. Ama hematom var dedi doktor. Kanama alanı ve pıhtı doluymuş. Keseyi itiyormuş aşağıya. 15 gün daha kritik dedi. 23 ünde kontrole çağırdı. 😪 yine belirsizlik yani
İnşallah kritik günlerini atlatırsın canım İnşallah hep beraber bu kanamaları geride bırakırız bu seneki bebekler de ne nazlı çıktı ya😊

İnşallah kritik günlerini atlatırsın canım İnşallah hep beraber bu kanamaları geride bırakırız bu seneki bebekler de ne nazlı çıktı ya😊
Amin canım inşallah. Ay gerçekten aynı şeyi ben de düşünüyorum. Başka başlıklarında takip etmiştim bizimki kadar hiçbir yerde yok. Hepimizde bir kanama alanı 🥲 kısa zamanda hepsi yok olsun inşallah. 🙏🙏🙏

Bu ilacı bilemem ama bana ne zaman alerjiyle ilgili birşey yapacak olsalar ilk sorduğu gebelik var mı? Hatta pco olduğu için 1 gün gecikme olsa bile önce test yapıp işlem yapmislardi. Sen doktora hamileliği söylediyse ona göre ilaç vermiştir.
Evet kadın doğum doktorum verdi ve bende başka doktor ve hemşireye daha sordum içilebilir dediler

X