2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar selam morelim bozuk hala kanama alanı var ve ozele gidiyorum doktorum iyi ama tam emin olamiyorum bi 20gun daha rapor verdi kanama alanı icin ne yapılabilirki sordum dinlen dedi kafam ck karısık dualarinizda unutmayın olurmu

Kızlar herkese merhaba;
ben de nasipse temmuz 7 de yavrumu kucağıma alacağım.
2. anneliğim olacak inşallah.
ben bugün kelebek uçuşu gibi 2 defa pıt pıt birşey yaşadım :)
gerçek olabilir mi bu kadar erken hisseden var mı aranızda acaba?

Beni de ekleyebilir misiniz acaba ? :) Yaş 28 sat 6 ekim ilk hamileliğim :)

merhabaa hoşgeldin :) erken sanırım daha ama ikinci gebeliklerde daha erken hissedilir diye okumuştum , tecrübeli anneler yorum yapacaktır

yok çalışmıyorum ben bir senedir falan Almanca dil eğitimi alıyorum evdeyim siz çalışıyor musunuz çalışıyorsanız zor olur
Şuan düşük tehdidim var rapor aldm. İdrar yolu enfeksiyonu da benim maalesef ki kronikleşmiş bulantı kusma reflü okdr zor geciyor ki altı ay öncede bebeğin karnımda oldu ama mecbur diğer ay baslicam birde covitte artı göğüs servisindeym

Bende hemsireyim ve gebelıkte zor saolsun doktor rapor verdi ama icim icimi yıyor cokmu riskli diye kanama alanım var
Ne güzel grubumuzda üç hemşire olduk benimde kanama oldu progesteron kullanyrm. İdrar yolu enfeksiyonu oldu birde aspiriin de kullanyrm öncesinden kürtajım da var bende rapor aldm ama diğer ay baslicam mecbur :/ hangi şehir sizin

.çok üzüldüm bebeğinizi kaybettiğiniz için inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız kaç haftalık şuan ? hamile iken başka servise çekmiyorlar mı ? Bir de riskli imiş durumunuz. Ben evde olduğum için rahatım ama . Ben de yoğun bakım hemşireyim çalışıyor olsam mecbur yoğun bakımda çalışırdım sanırım.

Ben muğla Marmaris deyim . Siz ? Ben de de gizli diyabet var en son iyi idi değerlerim ama şeker takibi yapmaya başlıyoruz evde gebelikten beri ilaçlarımı bıraktım. Metformin grubu kullanıyordum. Duruma göre izleyecek doktor. İlerleyen dönemler de inşallah insülin kullanmak zorunda kalmam.

Kanama alani herkeste olabilir dışarı akmayabilir doktora gitmesen hic bilmessin bile rahim buyudukce olusuyor bazilarimizda..benim ilk hamileligimdede vardi kendiliginde kuculdu gitti..lutfen moral bozmayim haklisin cani sıkılıyor insanin ama dua et ve dinlen. Bir de progestan verdimi doktor

Kac haftaliksiniz..ben de dun boyle bir hareketlilik hissettim cok guzeldi ama erken dedim kendi kendime bilemedim ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…